مالک آستروس ، جیم کرین ، در دور اول دادخواست بولسینگر برنده شدصاحب هیوستون آستروس ، جیم کرین ، نباید با سوگند در مورد رسوایی سرقت تیمش شهادت دهد ، قاضی روز جمعه حکم داد.

در صورت ادامه این پرونده ، ممکن است بعداً در پرونده مایک بولزینگر علیه Astros اتفاق بیفتد. اما ابتدا دادگاه باید تصمیم بگیرد که پرونده باید منتفی شود یا به تگزاس منتقل شود و رابرت دراپر قاضی دادگاه عالی لس آنجلس روز جمعه گفت که وکیل بولزینگر نتوانست نشان دهد که چرا مسئله سرقت علائم مهم است. در این لحظه.

بولزینگر در ماه فوریه از آستروس شکایت کرد و آنها را متهم کرد که پس از حمله در هوستون در سال 2017 به یک شغل دیگر پیدا نکردند. در یک گزارش ژانویه ، راب مانفرد ، کمیسر لیگ برتر بیس بال ، گفت که آستروس امسال تقلب کرده است اجرای نادرست فناوری سرقت علائم.

آستروس از دادگاه خواست که دامنه پرونده آتی کرین را به س questionsالات مربوط به رسیدگی به این پرونده در کالیفرنیا یا تگزاس محدود کند. به عنوان بخشی از این درخواست ، کرین بیانیه ای صادر کرد و گفت که گزارش “صریحاً او را آزاد کرد”. وکیل بولزینگر ، بن میزلاس ، گفت که کرین دروازه س questionsالات مربوط به گزارش را باز کرده است ، که میسلاس در پرونده خود “بسیار انتقادی از تجزیه و تحلیل دادگاه” خواند.

Draper گفت Meiselas “هیچ استدلالی در مورد اینکه چرا چنین گزارشی و بررسی متقابل مربوط به آن گزارش با تصمیم در مورد مکان مرتبط است ارائه نمی دهد.”

بولزینگر در سالهای 2015-2016 به داجرز و در سال 2017 به تورنتو بلو جیز پیوست. وی در تگزاس زندگی می کند.

در دادخواست بولزینگر دلایل مختلفی برای دادخواست در لس آنجلس ذکر شده است ، از جمله اینکه این شهر “جایی است که متهم آستروس با تقلب در سری جهانی 2017 برنده شد”. آستروس ، به نوبه خود ، این دادخواست را “تبلیغات تبلیغاتی” خواند و گفت که پرونده لس آنجلس ادعا نمی کند که بولسینگر “در اینجا زخمی یا زخمی شده است”.

جلسه دادرسی در مورد منتفی شدن یا انتقال پرونده به تگزاس در تاریخ 1 فوریه برگزار شده است.
منبع: paper-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>