مایک تایسون و روی جونز جونیور نذر می کنند بیش از یک نمایشگاه با هم بجنگند

[ad_1]

مایک تایسون می گوید وقتی شنبه شب قهرمانان سابق بوکس به مصاف هم می روند آماده است تا روی جونز جونیور را غیرفعال کند. جونز می گوید او آماده مرگ در حلقه است.

اما مدیر اجرایی کمیسیون دو و میدانی ایالت کالیفرنیا ، اندی فاستر می گوید که این یک مبارزه واقعی نیست ، قضات وی قراضه را مشخص نمی کنند یا برنده را اعلام نمی کنند ، از ناک اوون استقبال نمی شود و اگر اتفاق نزدیک به هاگلر و هیرنز رخ دهد ، نمایش متوقف می شود. .

او وقتی تایسون و جونز آن را برای هشت دور در Staples Center در یک رویداد پرداخت به ازای هر نمایش مخلوط می کنند ، چیزی برای دادن دارد.

تایسون 54 ساله و جونز 51 ساله در مجموع 116 پیروزی حرفه ای و 105 سال رینگ را به ارمغان می آورند.

این تولید در طول هشت دور دو دقیقه ای ، با دستکش های 12 اونسی و بدون کلاه انجام می شود و ری کرونا داور قدیمی این بازی را نظارت خواهد کرد. تست های ضد دوپینگ حتی برای این مسابقه انجام شد.

تهیه کننده این رویداد ، ریان کاوانو ، مدیرعامل دیرینه هالیوود است که شرکت سرمایه گذاری آن Proxima Media صاحب اکثریت رقیب TikTok Triller است. گزارش شده است که بستر رسانه های اجتماعی 50 میلیون دلار برای پخش این نبرد پرداخت کرده است. کاوانو مروج بوکس نیست ، اما ممکن است او دون کینگ باشد که شاعرانگی را ترویج می کرد و اشاره داشت که نسخه تایسون در اواخر دهه 80 برگردد.

“این از هر لحاظ یک نبرد واقعی است. کاوانو گفت: “کلمه نمایشگاه در بوکس واقعاً تعریفی ندارد ، با این تفاوت که در کارنامه حرفه ای نیست.” “دستکش ها کمی بیشتر پر می شوند ، اما مثل این است که رول Kleenex را جلوی کامیون در حال حرکت قرار دهید.

“چه زمانی [the CSAC] او می گوید “جنگ برای سرگرمی است” … تایسون و جونز به صراحت گفتند که این سرگرمی نیست. داور آنجاست تا مطمئن شود کسی کشته نشده است ، تایسون گاز نمی زند [Jones’] گوش یا دست او را شکست. “

فاستر می خواهد مطمئن شود كه بازاریابی از بین رفته است.

فاستر ، یكی از مبارزان سابق كه می خواهد از ایمنی كوئیناكوژن اطمینان حاصل كند ، گفت: “من همزمان با تایسون و جونز صحبت كردم و معتقدم آنها به من حق می دهند.” “بیایید روشن باشیم: من فکر می کنم آنها ضربه خواهند زد. من انتظار دارم این یک نمایش بوکس خوب ، دشوار و دشوار باشد ، اما مانند هر نمایش دیگری نیست [real fight]. ”

تایسون 10 میلیون دلار و جونز حدود 3 میلیون دلار برنده خواهد شد. آنها ادعا می کنند که نبرد آنها به همان اندازه جذاب خواهد بود که گویی در اواخر قرن ، زمانی که درگیر بودند ، با یکدیگر روبرو شده اند و قهرمان چهار دسته ای جونز نیز یک پادشاه سنگین وزن است.

تایسون گفت: “شما مایک تایسون و روی جونز را دارید.” “من برای جنگ می آیم و امیدوارم که او برای جنگ بیاید. این همه آن چیزی است که شما باید بدانید. “

جونز (66-9 ، 47 ناک اوت) پس از تماشای قهرمان سابق وزن سنگین در تمام طول سال ، با پخش فیلم های آموزشی انفجاری ، از تایسون (50-6 ، 44 ناک اوت) حمایت کرد.

“چه کسی با مایک تایسون افسانه ای و افسانه ای وارد حلقه می شود و فکر می کند ،” اوه ، این یک نمایشگاه است؟ ” گفت جونز دستکش 12 اونسی؟ بدون کلاه؟ واقعاً؟ این نمایشگاه است؟ بیا مرد واقعی باش “

وزن تایسون 220.4 پوند و جونز در 210 جمعه در مرکز JW Marriott پا به ترازو گذاشت.

پرداخت به ازای هر نمایش فعالیت های زنده Triller و آخرین فعالیت تایسون را در استارتاپ ورزشی Legends Only League آغاز می کند. بیست و یک دوربین و خدمه 300 نفره واقعه را مستند می کنند. پیش از این یک مجموعه مستند شامل 16 قسمت بود.

بوکسورهای سابق کریستی مارتین ، وینی پازینزا و چاد داوسون مسابقه را از راه دور گل می کنند و “کمربند جنگی خط مقدم” به آنها اهدا می شود.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes