[ad_1]

67،000 پیرو مت Leinart در توییتر من می دانم که مدافع سابق USC و برنده جام هایزمن از درگیر شدن در جنگ فرهنگی ویروس کرونا ویروس خجالتی نیست.

اما در روزهای اخیر ، به دلیل اینکه کشور با موج سوم تعطیلاتی که به سرعت در حال نزدیک شدن است ، با موج سوم بالقوه ویرانگری روبرو است ، به نظر می رسد که Leinart به یک نقطه اوج بالاتر از مقررات COVID-19 طراحی شده است که برای کاهش انتشار ویروس طراحی شده است.

یکشنبه شب ، شهرستان لس آنجلس قانون جدیدی صادر کرد که از ساعت 10 شب چهارشنبه اعمال شد و تحویل رستوران ها ، آبجوسازی ها ، کارخانه های شراب سازی و بارهای تحویل را برای اولین بار از ماه مه محدود کرد.

“LA فقط 3 هفته تمام اتاق های غذاخوری را به طور داخلی / خارج از کشور بسته است؟ من نمی توانم صبر کنم تا از این مکان افتضاح خارج شوم. خنده دار – توئیت کرد Leinart.

“مردم دوباره شغل خود را از دست می دهند. تعطیل کردن مشاغل کوچک ، “او بعدا ادامه داد.

همانطور که صدها پاسخ در طیف سیاسی جمع شده بود – با برخی او را ترغیب به ادامه کار و ترک لس آنجلس کرد – لینارت اظهار تعجب کرد که بسیاری از مردم را فریب داده است.

“چپگرایان” ، یک تحلیلگر استودیوی فوتبال فاکس پیش از اینکه اضافه کند توییت کرد ، “من ماسک زده ام. به فروشگاه مواد غذایی می روم. غذای خودم را می پزم. من یک زن و بچه دارم. پدر من در معرض خطر زیادی است و ما مراقب هستیم. همه شما خیلی زیاد هستید! دست از قلدر شدن بردار! “

همسر Leinart ، بازیگر Josie Lauren ، در پاسخ به پاسخی طعنه آمیز به کمک او آمد و از لینارت پرسید که چگونه با توئیت سه هفته غذا می گیرد: «در واقع ، اگرMattLeinartQB نبود ، ما هرگز یک وعده غذایی خانگی نخوردیم. او یک آشپز خانه است و تمام وقت آشپزی می کند بنابراین مجبور نیستیم جای دیگری غذا بخوریم. فقط ناامید از اینکه استاندار ما می تواند در داخل خانه با جمعیت زیادی غذا بخورد ، اما تجارت را متوقف می کند ، که در حال حاضر با مشکل روبرو است. “

هفته گذشته ، لینارت با انتشار خبری با ابراز افتخار از اداره کلانتر اورنج کانتی گفت که این امر به طور خودکار آخرین حکم اقامت را به خانه فرماندار گاوین نیوزوم تحمیل نمی کند ، توییتر نوشت: “شهر من”.

در پایان یکشنبه شب ، صفحه ویکی پدیای Leinart به منظور انعکاس توییت های وی به روز شده بود و گفته بود که به دلیل مقررات COVID-19 قصد دارد از لس آنجلس نقل مکان کند.

در یک لحظه ، او توئیت اصلی را که باعث ایجاد طوفان آتش شده بود ، حذف کرد.

صبح روز دوشنبه ، او مانند یک توییت با دیدی تازه وارد حساب کاربری خود شد: “دوشنبه همه مبارک. بیایید یک هفته عالی داشته باشیم و مثبت باشیم. این برای همه ما می رود! “[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر