[ad_1]

رژه اتهامات روز یکشنبه با باخت 27 بر 17 در بوفالو شامل جریمه ایمنی 47 حیاط برای ریشاون جنکینز بود.

این تماس در اختیار اولین بارز قرار گرفت و منجر به شکست دو حیاط جاش آلن تا پایان محکم داوسون ناکس شد.

اما حداقل جنكینز فقط كاری را انجام می داد كه باید در این بازی انجام می داد تا پس از ضرب و شتم توسط استیون دیگز ، جانشین گسترده ، از نتیجه جلوگیری كند.

دو مجازات جری تیلر برای یک تخلف شخصی موضوع دیگری بود. نفر حرفه ای سال دوم نوتردام برای یک پارچ خشن در سه ماهه دوم و گرفتن ماسک صورت در سه ماهه سوم فراخوانده شد.

مربی آنتونی لین گفت: “شما نمی توانید از این طریق به تیم آسیب برسانید.” “شما فقط نمی توانید مانند آنها 15 یارد ارزان نگه دارید.”

هر دو پنالتی به بوفالو کمک کرد تا روزی را شارژ کند که شارژرها جایی برای خطا ندارند.

تیلری که یک انتخاب پیش نویس درجه یک در سال 2019 است ، شهرت دارد که با برتری بازی می کند ، چیزی که برای او یک بازی برابر USC در نوامبر 2016 هزینه دارد.

تیلری با استفاده از پایش با سر بازیکن اسب تروا که در زمین بود و زخمی بود تماس گرفت. بعداً ، او به مچ پای یک تروجان دیگر ضربه زد.

سپس تیلر علناً عذرخواهی کرد و گزارش شد که برایان کلی ، مربی Notre Dame به دلیل شرکت در مشاوره و انجام خدمات اجتماعی مجازات شد.

لین گفت: “جری بازیکن بسیار تهاجمی است.” “بعضی اوقات او پاکت را بیش از حد فشار می دهد … برای فرمانده دفاعی لزوماً چیز بدی نیست.” اما امروز ما را آزار داد. “

هم تیمی جوی بوسا گفت: “او فقط باید در آنجا باهوش باشد. او یک هیولا است و می تواند در واقع پایان بسیار خوبی باشد. بدیهی است که خواهیم دید در آنجا چه اتفاقی می افتد. “[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر