“مدرسه تیتان ها را به یاد بیاورید” TC Williams برای تغییر نام شما

[ad_1]

هیئت مدیره مدرسه در اسکندریه ، ویرجینیا ، روز دوشنبه به اتفاق آرا voted به تغییر نام TC Williams High ، مدرسه برجسته در فیلم به یاد داشته باشید از تیتان ها ، به دلیل تفکیک نژادی نام آور آن رای داد.

دنزل واشنگتن مربی هرمان بون از TC Williams High را که پس از ادغام در آشفتگی بود ، معرفی کرد. این فیلم ماجرای چگونگی گردهم آمدن یک تیم فوتبال برای کسب یک قهرمانی ایالتی پس از ادغام دانشگاه های از هم جدا برای تشکیل برنامه ای قدرتمند است که در سالهای 1981 و 87 نیز عناوین ایالتی را به دست آورد.

هیئت مدیره مدرسه پس از یک نظرسنجی نشان داد که 75٪ از پاسخ دهندگان از تغییر نام حمایت می کنند. به دنبال تمایل بی احترامی به رهبران کنفدراسیون ، در مدارس ابتدایی متیو موری ، به نام دریاسالار کنفدراسیون ، نام خود را نیز تغییر می دهد.

ویلیامز تا سال 1963 رئیس مدارس دولتی اسکندریه بود ، که پس از صدور رای دادگاه عالی 1954 درمورد قوه قضائیه در برابر هیئت آموزشی ، مخالف جداسازی بود.

منطقه مدرسه تخمین می زند که تغییر نام TC Williams High و Maury Elementary در حدود 330،000 دلار هزینه خواهد داشت که علت اصلی آن لباس فرم است.

آسوشیتدپرس و گزارش های اینترنتی در این ماجرا سهیم بوده اند.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes