[ad_1]

ناتوانی شارژرها در خاموش کردن مخالفان بار دیگر در روز یکشنبه نمایش شد ، این بار در قالب سه تماس دیرهنگام.

در آخرین مالکیت خود ، در چهار دقیقه گذشته ، شارژرها با فشار دادن برتری 34-26 سعی کردند هرچه بیشتر ساعت را تخلیه کنند.

حتی با لجبازی کالن بالاج عدم موفقیت در زمین مقابل جت های نیویورک منجر به سه پاس کوتاه متوالی شد.

جاستین هربرت من رفتم به کین آلن هر زمان. اولین تلاش حیاط را بدست آورد ، تلاش دوم ناقص افتاد و سومین حیاط را از دست داد.

این سکانس فقط 54 ثانیه به طول انجامید. نیویورک مجبور شد فقط از یکی از وقت های خود استفاده کند.

این مربی گفت: “من فکر می کنم اگر بگوییم که آنها از بدن ما جسمی بیشتری داشتند ، مطمئن است.” آنتونی لین روز دوشنبه توضیح داد. “پنج نفر برتر آنها به اندازه سایر افراد ، تلاش و انرژی خوب است.”

لین جت ها را به دلیل حرکت پیش رو به جلو و توانایی کلی ورزشی آنها ستایش کرد.

وی گفت: “ما واقعاً کمی تحت فشار بودیم.”

بعد از مصرف بعد از تایلندی طولانی با این حال ، جنایت در نیویورک در یک فاصله سرسام آور از نتیجه احتمالی بستن بازی بود. Tevon Campbell در کمتر از دو دقیقه آخرین ضربه جت ها را در نزدیکی دروازه شکست.

کرنر شارژرها Tevaughn Campbell پاسی را که برای Denzel Mims در نظر گرفته شده بود برای پایان دادن به آخرین رانندگی جت ها شکست.

کرنر شارژرها Tevaughn Campbell پاسی را که برای Denzel Mims در نظر گرفته شده بود برای پایان دادن به آخرین رانندگی جت ها شکست.

(Jae C. Hong / Associated Press)

یک بازی قدرتمند و چشمگیر – دقیقاً نوع طرحی که لین می خواهد به کار بگیرد – می توانست زودتر برنده شود یا حداقل جت ها را در وضعیت ناامیدکننده تری قرار دهد.

در عوض ، شارژرها برای جلوگیری از سقوط فاجعه بار دیگر ، آن هم در برابر تنها تیم امن NFL ، مجبور شدند دیر خود را تحمل کنند.

لین گفت: “ما در حال حاضر سریعترین بازی در این لیگ را داریم.” “ما از فرصت مدیریت فوتبال بسیار افتخار می کنیم. و [Sunday] ما فقط نمی توانستیم از عهده آن برآییم. “

بالژ با 16 حامل برای 44 متری به پایان رسید. هربرت برای 11 یارد دو تلاش سریع داشت.

دو دونده دیگر در لیست فعال روز یکشنبه بسیار کم کار کردند. ترومین پاپ سه عجله چهار حیاط و یک تازه کار وجود داشت جاش کلی چهار برای منهای دو.

لین بعد از بازی گفت: “شما باید فوتبال را مدیریت کنید تا بیشتر اوقات برنده شوید.” “من به شما خواهم گفت ، ما خوش شانس بودیم. حمله سریع خوبی داشتیم. اما آنها فقط در بین نبردها از ما سبقت می گرفتند. “

نبردهایی مانند آنچه در روز یکشنبه رخ داد دلیل بسیاری از ناظران است که پیش بینی می کنند شارژرها در خط حمله بالای پروژه 2021 قرار بگیرند. با ورود به هفته 12 ، آنها در مجموع شماره 6 را کسب می کنند.

آخرین بازی تهاجمی شارژرها در برابر نیویورک یک باخت سریع 28 متری به لانگ بود که در تلاش برای جویدن ثانیه های پایانی بازی به عقب و در منطقه انتهایی دوید و امنیت را به دست آورد.

منهای بازی ، شارژرها 25 بار برای 57 یارد عجله داشتند ، به طور متوسط ​​2.3 یارد تجربه.

آنها روز یکشنبه به طور متوسط ​​131.6 یارد در هر بازی داشتند ، نهمین بهترین در NFL. جت ها به طور متوسط ​​120.9 گز از دست دادند.

لین اعتراف کرد: “ما احتمالاً می توانستیم کمی بیشتر در محیط پیرامون بدویم.” “من فکر می کنم ما به طور متوسط ​​تقریباً پنج یارد از محیط فاصله گرفتیم و احتمالاً باید بیشتر به آن حمله کنیم.”

شارژرها بدون دو مدافع اول خود در حال بازی هستند ، آستین اکلر و جاستین جکسون. اکلر با کشش همسترینگ و جکسون با مشکل زانو در لیست مصدومان قرار دارند.

اكلر به نظر می رسد نزدیك به بازگشت باشد و روز دوشنبه در رسانه های اجتماعی ارسال كرد كه قدم بعدی او بازگشت به حوزه عملی است. وضعیت جکسون کمتر قطعی است.

بازی را تکرار کنید

اوایل دوشنبه بعد از ظهر با رسانه ها ملاقات کرد ، لین گفت که او هنوز شاهد پخش مجدد تلویزیونی یک صید چهارم سقوط قابل تبدیل از نیویورک نبوده است. Denzel Mims. به نظر می رسد تازه کار توپ را تاب می دهد در حالی که با 5:40 باقی مانده از حد 25 قدم فراتر می رود.

جت ها عجله کردند و قبل از اینکه شارژرها تصمیم بگیرند که تماس را به چالش بکشند بازی دیگری را منتشر کردند.

لین سپس توضیح داد که پرچم قرمز خود را پرتاب نکرده است زیرا دستیارانش در طبقه بالا قبل از کلیک توپ روی نیویورک هرگز زاویه قانع کننده کافی را ندیده بودند.

لین روز دوشنبه گفت: “ما در آن زمان تکرار نشدیم.” “و حتی اکنون ، فقط با نگاه کردن به نوار ، نمی توانم تشخیص دهم که این نوار چسب است یا نه. این قطعاً چیزی نیست که من با آنچه روی نوار می بینم پرچم پرتاب کنم. “

منظور لین از نوار بازی بود که بازی را از نظر نیمکت شارژر در آن سوی زمین نشان می داد. تکرارهای تلویزیونی از خط جانبی جت کمتر قطعی به نظر می رسید.

این بازی را برای CBS ، تحلیلگر و بازیکن سابق NFL بخوانید غنی گانون او گفت ، “او این را نمی گیرد. … او هنگام برخورد به زمین مالک آن نیست. “

ایمنی شارژر جاهیل آدائه، که بعد از پایان بازی میمز را بست ، به نظر می رسید با گانون موافق است. او به کارمند خود علامت داد که میمس در تأمین توپ موفق نبوده است.

اما همانطور که جنایت در نیویورک سریعتر از روند پخش پیش رفت ، جت ها مالکیت خود را بدون چون و چرا حفظ کردند و پنج بازی بعد موفق به گلزنی شدند.

لین گفت: “مرد من در طبقه بالا در كابین اگر چیزی را كه باید بیان شود ، تحریک كرد ، به من اطلاع می دهد.” “اما ، همانطور که گفتم ، او فرصتی پیدا نکرد تا به موقع او را ببیند.”

صدمات

لبه راش دانشمند نووسو از ناحیه شانه آسیب دیده است و انتظار می رود چند هفته از میادین دور باشد.

نگهبان راست پسر ترنر پس از بریدن دهان و نیاز به بخیه ، 26 مورد از 82 کلیک توهین آمیز را از دست داد. انتظار می رود او روز یکشنبه هنگام دیدار شارژرها از بوفالو بازی کند.

گوشه عقبکریس هریس جونیورلین که به دلیل دو شکستگی استخوان در پایش از هفته 3 بیرون آمد ، ممکن است این هفته برگردد.

و غیره.

پیروزی های Chargers در این فصل در برابر سه تیم بد لیگ NFL رقم خورد. جتس ، جکسونویل و سین سیناتی با نتیجه 3-26-1 ترکیب می شوند. شش حریف آخر آنها 33-27 است. … با 18 پذیرش طی چهار هفته آینده ، آلن رکورد NFL تعداد جذب در 100 بازی شغلی را ثبت خواهد کرد. او بعد از 96 بازی 605 ساله است. آنتونیو براون این علامت را با 622 نگه می دارد.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر