[ad_1]

مربی ورزشی آنتونی لین روز جمعه این هفته را عملی برای شارژرها “متمرکز” و “دقیق” خواند.

این دو چیز است که تیم او مطمئنا آخر هفته گذشته در باخت 45-0 مقابل نیوانگلند نبود.

مدافع گوشه: “با ورود به این هفته ، ما باید پاسخ دهیم” کریس هریس جونیور در یک کنفرانس ویدیویی گفت. “ما خواهیم دید که چگونه یکشنبه پاسخ خواهیم داد.”

Chargers به ​​ورزشگاه SoFi برمی گردند تا با تیمی از آتلانتا روبرو شوند که مدتها قبل مربی خود را اخراج کرده و از آن زمان 4-3 بیرون آمده است.

به عنوان توهین ، شارژرها برای 25 دارایی گذشته خود تنها دو بار برخورد کرده اند. آنها در سه شکست اخیر خود ، هیچ وقت به برتری نرسیدند.

هریس گفت: “ناخوشایند بود ، می دانید ، وقتی در این وضعیت قرار می گرفتید.” “با تمام استعدادی که در تیم خود داریم ، برای قرار دادن امتیاز یا توقف زیاد نیست …”

توهین آمیزترین فصل در تاریخ NFL زمان عجیبی است که باید کنار گذاشته شوید. Chargers به ​​جتهای شکست ناپذیر نیویورک و شیرهای تمسخرآمیز Detroit Lions پیوستند زیرا تنها تیمهایی که در این سال از این رقابت ها محروم بودند.

لین شکست یک جانبه را “انحراف” خواند و گفت: “فکر نمی کنم دوباره آن را ببینید.”

جوی بوسا در پایان خط دفاع گفت: “مشکلات مختلف زیادی وجود دارد که باعث می شود ما با نتیجه 45 بر 0 پیروز شویم” اوایل این هفته گفت. “نمی دانم. جوابی ندارم.”

در این قرن فقط دو بار شارژر خاموش شده است. دیگری در فصل 2014 ، 37-0 در میامی به میدان آمد. در آن روز ، آنها چهار نوبت و 10 بار افت داشتند.

بدترین تیم تاریخ این امتیازات فصل 2000-15 را 1-15 به پایان رساند. این تیم استثنا نشد. همچنین تیم 1998 که با امتیاز 29 در NFL رتبه 29 را کسب کرد ، پایین ترین رتبه این امتیاز نبود.

شارژرها در سال 2012 کاملاً نقض سی و یکمین نفر بودند – همچنین پایین ترین سطح حق رای دادن در تمام دوران ها بود – اما این تیم منتفی نبود.

شارژرها نیز به طرز عجیبی موفق به گلزنی در بازی برگشت فصل نشدند جاستین هربرت وارد شد

نزدیکترین فاصله هربرت به اخراج از دانشگاه بازی ای بود که اورگان در آن پیروز شد. او در آغاز چهارم چهارم پیروزی 7-6 برابر میشیگان در Redbox Bowl در تاریخ 31 دسامبر 2018 یک ضربه محکم زد.

بوسا در مورد باخت به میهن پرستان گفت: “من مطمئن نیستم که چیزهای زیادی وجود دارد که شما می توانید از چنین بازی هایی دور کنید.” “منظورم این است که هیچ مشکلی پیش نیامد.”

    مایکل بادگلی ، بازیکن شارژر ، در ماه اکتبر یک گل میدان به جکسونویل جگوارس زد.

مایکل بادگلی ارزش شارژ امتیاز را دارد ، در این فصل با 10 ضربه شکست خورد.

(الکس گالاردو / آسوشیتدپرس)

بازگشت به عقب

در یک فصل مایکل بادگلی با 10 ضربه شکست خورد ، یانگ هو کو یک فصل Pro Bowl برای Falcons برگزار می کند. شارژر سابق 32 گل از 33 گل در زمین به ثمر رسانده و 23 امتیاز از 26 با امتیاز اضافی است. 119 امتیاز او لیگ را رهبری می کند.

لین گفت: “من از او خوشحالم.” “شما چیزهای زیادی را با کیکر می بینید. بعضی اوقات با این تیم دوم یا سوم بالغ می شوند و وارد تیم خود می شوند. “

کو در زمان تمرین در سال 2017 شغل ابتدایی خود را با شارژر به دست آورد ، اما در چهار بازی اول با دریافت سه گل در زمین آزاد شد.

لین گفت: “او سر و صدا را مسدود كرد ، به خودش ایمان آورد و به كار خود ادامه داد.” “حالا او یکی از بهترین ضربات بازی است.”

بادگلی که در فصل 2018 مسئولیت شارژر را به عهده گرفت ، بیشتر سال را می جنگد. او در 9 ضربه کاملاً از دست داد و 10 ضربه نیز مهار کرد.

و غیره.

لین گفت که او فرصتی برای بازگشت دارد جاستین جکسون (زانو) را می توان از زمان ذخیره مصدوم در زمان بازی برای یکشنبه فعال کرد. … خط شکن دنزل پریمان (به عقب) مشکوک بود و به عقب می دوید ترومین پاپ (گردن) و گیرنده جو رید (دنده) مورد سوال بود … خط کش دلخور تری پیپکینز در لیست ذخیره COVID-19 باقی مانده و انتظار نمی رود در دسترس باشد. … لین گفت آیزاک روشل روز یکشنبه در یک دفاع دفاعی مقابل بوسا آغاز خواهد شد. جری تیلر از آن پشتیبانی خواهد کرد و دانشمند نووسو برخی از آنها در خط برگشت استفاده می شود. نوسو در این فصل بیشتر در خط دفاعی بازی کرده است.[ad_2]

منبع: paper-news.ir