[ad_1]

سه مربی NFL قبلاً اخراج شده اند – و حتی ماه دسامبر نیست.

طی چند هفته آینده ، احتمالاً تغییرات اضافی زیادی در شارژرها وجود دارد آنتونی لین فقط یکی از بسیاری که با آینده نامشخصی روبرو است.

او روز دوشنبه گفت: “او با قلمرو می آید.” “من آنچه را كه می توانم كنترل كنم كنترل می كنم و از این بابت نگران نیستم. البته ، من کارم را دوست دارم و می خواهم اینجا باشم و معتقدم که من فرد مناسبی برای کار هستم و می توانم آنرا برگردانم. اما این تصمیم من نیست. “

تیم های لین پس از پایان 9-7 و 12-4 با پیروزی در پلی آف در دو فصل اول خود ، شیرجه رفتند. شارژرها پس از شکست دادن بالتیمور در مرحله کارت وحشی AFC در ژانویه 2019 ، 8-20 ساله هستند.

باخت روز یکشنبه در بوفالو رکورد لین در فصل عادی با چارچرز را به عدد 29-30 رساند. این تیم آخرین نفر در AFC West است و 23 ماه است که در یک مسابقه برنده نشده است.

شارژرها در این فصل با چهار برابری از چهار باخت ، اختلاف دو برابری را از دست داده و از 19 بازی گذشته شان 16 بازی را با یک نتیجه حذف کرده اند. آنها روز یکشنبه هنگام بازی با نیوانگلند در استادیوم SoFi چهار از پنج باختند.

لین و کارکنانش پس از آخرین شکست خود – باخت 27 بر 17 به Buffalo Bills – به دلیل موضوعات بحث برانگیز با تصمیمات بازی و مدیریت ساعت ، در سطح محلی و ملی مورد تمسخر قرار گرفتند.

کمترین امتیاز زمانی به دست آمد که حمله ، با پایان یافتن زمان در آخرین ثانیه های عصبانی ، سعی در بازی در نزدیکی خط دروازه داشت ، زمانی که منطق حکم می کرد توپ را بزند یا پاس بدهد.

لین اعتراف کرد: “خجالت آور بود.” “من باید در این مورد با شما صادق باشم. فقط خجالت آور بود این دلیل نبود که ما بازی را از دست دادیم. اما ناخوشایند بود که بازی را به همین ترتیب تمام کنیم. “

دقیقاً همانطور که بلافاصله پس از باخت این کار را انجام داد ، لین بازی را مقصر “ارتباط ضعیف” دانست ، اتفاقی که وی همچنین گفت توهین آمیز درست قبل از پایان نیمه اول مقابل بوفالو اتفاق افتاد.

اگرچه او از ارائه جزئیات خودداری كرد ، اما در جایی از لین ، یك هماهنگ كننده و پخش كننده آزرده خاطر شین استیچن و تازه کار کوارتر جاستین هربرت خرابی رخ داد

لین گفت: “در نهایت ، این مسئولیت من است.” “آن موقع مورد توجه من قرار گرفت. … گیج کننده بود و بد به نظر می رسید. من کاملا آن را درک می کنم. “

لین که این ماه 52 ساله می شود ، مسئولیت این کار را به عهده گرفت مایک مک کوی بعد از فصل 2016. دستیار NFL از سال 2000 ، تنها تجربه مربیگری لین یک بازی به عنوان یک دوره متوسط ​​با حساب های 2016 است.

در اکتبر سال گذشته ، هنگامی که شارژرها در حال جنگ بودند ، لین اخراج کرد کن ویزن هانت و استیچن را به سمت هماهنگ کننده حمله ارتقا داد. هفته گذشته ، او یک هماهنگ کننده تیم های ویژه منصوب کرد جورج استوارت با این واحد کم نماینده.

لین گفت: “من ناامید شدم ، ناامید شدم.” “اما من خودم خواهم بود. این همان چیزی است که من می دانم چگونه انجام دهم. من قبلاً افتاده ام و این تیم دیگر کار نمی کند. ما مقابله خواهیم کرد دوباره جمع می شویم دوباره می جنگیم. گذر از بسیاری از آنها و رسیدن به پایان اشتباه دشوار است. این همان چیزی است که ما برای آن ثبت نام کردیم. ما تمام خواهیم کرد “

از آن زمان ، Chargers در این فصل سرمربی را اخراج نکرد جون جونز جایگزین شده کوین گیلبراید پس از شش مسابقه در اکتبر 1998.

روز یکشنبه ، شارژرها با یک تیم پاتریوت روبرو می شوند که در 3 از 4 پیروز شده و هنوز برای پلی آف مبارزه می کند. نیوانگلند 5-6 است و از 9 بازی گذشته ، از جمله بعد از فصل ، در 8 مسابقه برنده بوده است.

کریس هریس ، 25 ساله ، پس از زخمی شدن پای خود در برابر کارولینا پانترز ، از پشت پشت شارژرها مچ دست شده است.

کریس هریس ، 25 ساله ، پس از آسیب دیدگی پا به کارولینا پانترز در ماه سپتامبر پشت شارژرهایی است که از درد خسته شده اند.

(رابرت گوتیه / لس آنجلس تایمز)

هریس برگشت

گوشه گوشه کهنه کار کریس هریس جونیور پس از از دست دادن هفت بازی به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه پا ، مقابل بیلز برگشت و مصدومیتی که وی تصور کرد از آن چه در ابتدا تصور می کرد قابل توجه بود.

هریس در اولین اظهارنظرهای عمومی خود از زمان مجروحیت در باخت به کارولینا در هفته 3 ، گفت که او یک ماه در کفش پیاده روی بوده است. وی گفت که دچار مچ پا ، پیچ خوردگی مچ پا ، پیچ خوردگی مچ پا ، شکستگی استخوان و تورم و کبودی قابل توجه است.

هریس گفت: “شما هرگز متوجه نمی شوید که چند عضله و تاندون در آنجا دارید تا زمانی که برای شما اتفاق بیفتد.” من قطعاً نمی خواهم از ناحیه پا آسیب ببینم. »

وی گفت: این آسیب دیدگی هنگام افتادن او در زیر بینی شارژرها رخ داده است لینوال جوزف و فرمانده تهاجمی پلنگ ها.

هریس با لبخند گفت: منظورم این است که 700 پوند زمین روی پاهایم بود.

در برابر بوفالو ، او به جز یکی از 62 کلیک دفاعی شارژرها ، بازی کرد. هریس با سه میله تمام کرد.

وی گفت که مصمم است امسال به خصوص با شارژرها برگردد. او همچنین در این 9 فصل حضور خود در NFL فقط 5 بازی را از دست داد و وارد این فصل شد.

هریس گفت: “من فکر می کنم بیشتر پسران با مصدومیتی که من داشتم برای سال آماده خواهند شد.” “من قطعاً انگیزه داشتم تا سعی کنم آنچه را که می توانم انجام دهم تا برگردم و به این تیم کمک کنم.”

ایکلر هم

به عقب دویدن آستین اکلر همچنین بعد از غیبت از هفته 4 به دلیل تنش همستر در برابر بوفالو بازگشت.

او با 25 لمس برای 129 یارد کار خود را تمام کرد. اكلر از 83 ضربات تهاجمی 60 بالاترین بازی را در دوران حرفه ای خود داشته است.

“من به او گفتم:” هر وقت خسته شدی ، وقتی احساس خستگی کردی ، از بازی خارج شو. نمی خواهم صدمه بزنی. ” “در همان زمان ، او می داند که ما در موقعیتی هستیم که واقعاً نمی توانیم کسی را نجات دهیم. این تصاویر بیش از آن چیزی بود که می خواستم بگیرم. “[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر