[ad_1]

فرانک ووگل ، مربی لیکرز ، به عنوان راهی برای “پیاده سازی سیستم ما” ، قبل از بازی تیمش در جمعه شب در ققنوس سانز گفت ، اطمینان حاصل کرد که “ما واقعاً به فیلم فرو رفته ایم” بعد از همه بازی های نمایشی آنها. .

این فصل گذشته برای لیکرز کارساز بود و آنها را به قهرمانی NBA رساند در شرایط سختی که آنها مجبور بودند پس از از سرگیری فصل لیگ ، بازیهایی را در حباب NBA در فلوریدا انجام دهند ، که به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 متوقف شد.

بنابراین در حالی که ویروس کرونا همچنان خشمگین است و پروتکل های آزمایشی هنوز در دست است ، ووگل برای تدریس در حالی که سه روز گذشته لیکرز در ققنوس بود ، به فیلمبرداری بازگشت.

“این وضعیت منحصر به فرد با آزمایش مراقبت در محل است. ووگل در یک کنفرانس ویدیویی قبل از بازی گفت: سخت است که صبح با این مسئله کنار بیایید و هنوز پسران را به میدان تمرین ببرید. “ما در این سفر تیراندازی یا تمرین نداشتیم ، بنابراین برای ما بسیار مهم بود که در سینما بیاموزیم و همه را به هم متصل کنیم و در انتقال نیز موفقیت هایی کسب کرده ایم. آنچه ما در فیلم خود از آن صحبت می کنیم بیرون آوردن دادگاه است و امیدواریم امشب ادامه یابد. ”

برنامه این بود که لبران جیمز و آنتونی دیویس در دومین بازی نمایش متوالی خود به میدان بروند و با افزایش بازی قبل از شروع فصل در روز سه شنبه مقابل کلیپرز در استاپلز سن ، وقت خود را افزایش دهند.

دیویس در 30 دقیقه 35 امتیاز و 6 ریباند و جیمز در سه کوارتر 20 امتیاز و 8 ریباند در 25 دقیقه داشت در حالی که لیکرز پیش فصل 4-0 را با پیروزی 114-113 در ققنوس به پایان برد. لیکرز 21 امتیاز کم کرد و کوین کوک با 26 ثانیه ضربه را زد.

آنها با مارک گاسول ، کایل کوزما و کنتاوید کالدول-پوپ شروع کردند ، که پس از از دست دادن بازی چهارشنبه شب با ران درد ، بازی کردند.

امید واقعی برای این بازی این بود که تازه واردان گاسول ، مونترزل هارل ، دنیس شرودر و وسلی ماتیوس از جلسات فیلم به نفع خود استفاده کرده و این درس ها را با هم تیمی های خود که از مزایا می دانند ترکیب کنند.

وگل گفت: “بله ، به پسرهای جدیدمان پیغامی مبنی بر اینکه ما واقعاً سوزن را حرکت داده و آنچه را که در فیلم درباره آن صحبت می کنیم ، روی زمین و بدون تکرار و آموزش زیاد انجام دادیم.” “این چیزی است که امسال نیز باید با گروه خود به آن برسیم. به اعتبار آنها ، تمام گروه ما تاکنون واقعاً در این زمینه تبحر داشته اند. دفاع اصلی من ، بدون نگاه کردن به کل اعداد در بازی 3 ، این بود که من واقعاً تحت تأثیر قرار گرفتم که چگونه در حال حاضر در تفاوت های ظریف و جزئیات سیستم دفاعی خود با پسران جدیدی که با پسران بازگشتی کار می کنند ، ارتباط داریم. این برای من دلگرم کننده است. “

و غیره.

شرودر جمعه شب به دلیل پیچ خوردگی مچ پا بازی نمی کند ، که ووگل می گوید “تورم جزئی” دارد ، بنابراین آنها “در یک مکان امن بازی می کنند” … جمعه شب در ققنوس. به گفته افرادی که مجاز به صحبت در این زمینه نیستند ، غیبت موجه به سناریوهایی گفته می شود که شامل یک آزمایش مثبت یا یک نتیجه غیرقابل قبول باشد ، یا به دلایل مربوط به پیگیری تماس. … دوین بوکر با 27 امتیاز هدایت سانز را به دست آورد. کریس پل با مچ پا دردناک نشسته بود.[ad_2]

منبع: paper-news.ir