[ad_1]

عملکرد تیم ملی فوتبال در تساوی هفته گذشته مقابل ولز ، اولین مسابقه در ایالات متحده از اول فوریه ، از بسیاری جهات – به ویژه با توجه به ضعف طولانی مدت ناشی از همه گیری COVID-19 – اطمینان بخش بود.

اما سرمربی گرگ برهالتر راه های زیادی را می بیند که تیمش که تازه شروع به تسلیم شدن کرده است می تواند روز دوشنبه مقابل پاناما پیشرفت کند. و این با زدن یک گل شروع می شود.

برهالتر روز یکشنبه در یک کنفرانس تلفنی از اتریش ، جایی که این مسابقه روز دوشنبه برگزار می شود ، گفت: “وقتی در یک مسابقه یک ضربه به در بزنیم ، این کافی نیست.” “بنابراین در پایان حمله فرصت زیادی برای پیشرفت وجود دارد. ما روی مسابقه پیروزی در بازی متمرکز هستیم و می خواهیم گل بزنیم. “

وی افزود: “ما می خواهیم این تجربه را با صدای بلند به پایان برسانیم.”

این بازی یک دوره کوتاه تمرینی هفتگی را که تنها جمع بازیکنان مستقر در اروپا در سال 2020 است ، بسته می کند. برهالتر امیدوار است که در اواسط ماه دسامبر یک مسابقه برگزار کند ، اما بازیکنانی که برای اردو فراخوانده می شوند احتمالاً لیست های MLS را کنار می گذارند و پاناما را به عنوان آخرین فرصت برای کادر مربیگری در نظر می گیرد تا هسته اصلی تیم جوان و با استعداد خود را امسال در نظر بگیرد.

شش بازیکن اولین بازی خود را در تیم ملی برابر ولز انجام دادند و برهالتر می تواند چهار کلاه دیگر برابر پاناما بدهد.

این مربی گفت: “ما به آنچه در بازی گذشته داشتیم ادامه خواهیم داد.” “بنابراین بیشتر ما ظاهراً شبیه به هم خواهیم بود ، اما با کمی کارمند متفاوت.”

این احتمالاً به معنای یک مهاجم سنتی از جلو است ، نه 9 برهالتر تقلبی ، عادت به موفقیت کم در برابر ولز.

این کار همچنین رجی کانن 22 ساله را شروع می کند ، که دو ماه پیش FC Dallas را به مقصد Boavista پرتغالی ترک کرد و اکنون چیزی شبیه به یک رهبر پیشکسوت در تیمی است که شامل 7 نوجوان است.

“ما واقعاً به خوبی ارتباط برقرار می کنیم. پسران سرانجام انرژی به دست می آورند و با یکدیگر هماهنگ می شوند و با یکدیگر هماهنگی می کنند. همه در کنار هم قرار می گیرند. ” “مردم باید به یاد داشته باشند که ما فقط یک هفته است که با هم هستیم. دشوار است که بچه ها از سراسر جهان را در یک هفته تاکتیکی و همه چیز را کنترل کنید.

“ما پسرانی با استعداد زیاد داریم. اکنون ما فقط نیاز به چگونگی کار تیمی داریم. آن متناسب با. آنچه که این تیم را بزرگ خواهد کرد این است که اگر برای یکدیگر بازی کنیم. و این چیزی است که ما از بازی به بازی و تمرین دیگر به تمرین می رسیم. “

دو بازیکنی که می توانند اولین بازی خود را برای بزرگسالان انجام دهند ، مدافع کریس ریچاردز است ، که قبل از رفتن به بایرن مونیخ در آلمان ، مدت کوتاهی با کانن در تیم فوتبال دالاس تمرین کرد و ریچی لدسما ، بازیکن تمام عیار باشگاه PSV آیندهوون هلند. آنها دو بازیکن از 13 بازیکن زیر 21 سال ایالات متحده هستند.

لدسما ، که هنوز واجد شرایط بازی در مکزیک در سطح بالاتر است ، یکی از انگشت شمار شهروندان دوگانه در لیست ایالات متحده است. هفته گذشته برهالتر برای اولین بار شخصاً با او ملاقات کرد و تحت تأثیر قرار گرفت.

“یکی از نکات جالب توجه در این سفر دیدار با او و کار با او بود. این واقعاً مثبت بود. ” “یک بازیکن فنی خوب. بین خطوط خوب است. فکر می کنم او آینده خوبی دارد. “

لدسما روز یکشنبه گفت که اگر فرصتی برای بازی با پاناما فراهم شود ، او امیدوار است که کاری فراموش نشدنی انجام دهد ، و شانس خود را برای دعوت در ماه مارس بهبود می بخشد ، دفعه بعدی که هسته اصلی تیم آمریکایی در اروپا دوباره به هم می پیوندد. برهالتر گفت که او این احساسات را درک کرده است ، اما با شروع مسابقات مقدماتی جام جهانی در کمتر از یک سال ، او امیدوار است که تیمی را روز دوشنبه ببیند ، نه فقط یک مجموعه 11 نفره.

وی گفت: “یک چیز متوجه شدم ، خصوصاً وقتی با بازیکنان جدید یا گروه تازه تأسیس کار می کنید ، مراحل مختلف پیشرفت تیم را طی می کنید.” “به خصوص در این گروه افراد بیشتری به دنبال موقعیت خود در تیم هستند. آنچه اکنون اتفاق می افتد کاملاً طبیعی است. یکی می خواهد وارد اردو شود ، یکی می خواهد تأثیر خوبی روی کادر مربیگری بگذارد ، یکی می خواهد واقعا خوب بازی کند و بیشتر روی خودش متمرکز است.

“وقتی او احساس راحتی بیشتری می کند ، بیشتر روی هم تیمی های خود تمرکز می کند. و مطمئناً می خواهیم با صلاحیت به این مرحله وارد شویم. زیرا این واقعاً مهم خواهد بود. “[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر