مسئولان در حال بررسی انتقال بازی Rose Bowl به پلی آف دانشگاه ها هستند

[ad_1]

برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم ، وی رز بول را در شرق به دورام ، کارولینای شمالی ، در سال 1942 مجبور کرد تا توجه جدی به بازی که در خانه قانونی او در پاسادنا انجام نشده است ، بپردازد.

گل رز کاس امسال یکی از نیمه نهایی های ملی پلی آف فوتبال کالج است که هنوز هم به وقت سنتی برای شب سال نو برنامه ریزی شده است. اما مقررات همه گیر شهرستان لس آنجلس ، همانطور که در حال حاضر نوشته شده است ، اجازه نمی دهد این بازی با حضور اعضای خانواده انجام شود ، جزئیات اصلی که بازی را در هیئت مدیره CFP زیر سوال می برد.

در حال حاضر ، این بازی احتمالاً از استخرهای آلاباما ، نوتردام ، کلمسون ، اوهایو و تگزاس A&M خواهد آمد. هیچکدام از مدارس در غرب رودخانه می سی سی پی واقع نشده اند و از آنها خواسته می شود که در بدترین موج همه گیری به سراسر کشور سفر کنند تا در مقابل هواداران بازی کنند.

به گفته شخصی که از مذاکرات آگاه است اما مجاز به صحبت علنی در مورد آنها نیست ، مسابقات رز در بحث با شهرستان لس آنجلس بوده است. بحث اجازه حضور خانواده ها این است که گل رز دارای 95000 صندلی با بیش از 50 آپارتمان است که باید فاصله اجتماعی مناسب را فراهم کند. تاکنون ، به نظر نمی رسد شهرستان در حال حرکت باشد.

احتمال بازی نکردن گل رز در سال جاری اولین بار توسط Yahoo Sports آخر هفته گذشته اعلام شد.

کمیته انتخاب CFP روز سه شنبه تشکیل می شود تا آخرین رده بندی خود را قبل از پلی آف روز یکشنبه منتشر کند. انتظار می رود CFP اواخر این هفته متن جدول Rose Bowl را ببیند.

از آنجا که این یک سال CFP است و یک سال رز کاسه معمولی با قهرمانان کنفرانس Big Ten و Pac-12 نیست که همزمان باشد ، CFP حرف آخر را می زند.

اگر بازی مجبور به جابجایی بود ، گل رز کاسه نامیده نمی شد ، زیرا این مارک تجاری در پاسادنا باقی مانده است. در این حالت ، 2021 اولین سال بدون گلدان رز در سال 1915 خواهد بود. در قرن گذشته ، این بازی به عنوان “پدربزرگ همه آنها” به عنوان قدیمی ترین و با ارزش ترین بازی جام در کشور شناخته شده است.

مهم نیست CFP چه تصمیمی می گیرد ، Rose Bowl ده ها میلیون دلار بدون طرفداران از دست خواهد داد. هنوز جای سوال است که اگر این بازی در جای دیگری انجام شود ، نه با انتخاب گل رز ، مسابقات رز با درآمد تلویزیون جبران می شود.

سایت های جایگزین در نظر گرفته شده شامل کاسه پنبه ای در دالاس ، استادیوم AT&T در آرلینگتون ، تگزاس و استادیوم والاس وید در دورهام به دلیل قدیمی بودن است.

بازی 1942 به دلیل ترس – فقط چند هفته پس از حمله ژاپن به پرل هاربر – از حمله دیگری به ساحل غربی ، به دورهام منتقل شد. دولت فدرال اجتماعات بزرگ در غرب را تا پایان جنگ ممنوع کرد.

اورگان در حضور 56000 هوادار 20-16 دوک را شکست داد.

در این فصل ، AT&T Stadium میزبان نزدیک به 170،000 هوادار برای شش بازی خانگی Cowboys در این فصل است – از جمله 30،000 در شکرگذاری.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme