[ad_1]

شکستن ترکیب UCLA (1-2) و آریزونا (0-2) ، رفتن به بازی شنبه در Rose Bowl (ساعت 17:00 تلویزیون: فاکس. رادیو: 570)

تطبیق خیمه شب بازی


UCLA ، بازگرداندن دمتریک فلتون جونیور در برابر دفاع از آریزونا: فلتون برای اولین بار در کار خود برای بیش از 100 یارد مسابقه عجله کرد و معتقد است که این بیشتر برنامه بازی Bruins است ، خواه دوریان تامپسون-رابینسون خط حمله بعد از گذراندن وقت در قرنطینه مجاز به بازی باشد. به دلیل ردیابی تماس مربوط به COVID-19. وی پس از گرفتار شدن در آخر هفته گذشته توسط واشنگتن ، در آریزونا با دفاعی روبرو خواهد شد که 5.3 یارد را فرسوده می کند. هماهنگ کننده دفاعی Wildcats ، پل رودز ، مربیان دفاع دفاعی UCLA در سال 2018 و 2019 بود.

توهین آمیز می شود

گرانت گونل ، بازیکن خط حمله آریزونا مقابل واشنگتن پاس داد.

گرانت گونل ، بازیکن خط حمله آریزونا مقابل واشنگتن پاس داد.

(کریس پیچ / آسوشیتدپرس)

UCLA (460.0 ypg / 37.0 ppg): اگر تامپسون-رابینسون نتواند بازی کند ، چیس گریفین ، بازیکن خط حمله ، دومین شروع متوالی خود را انجام خواهد داد. گریفین با دو مهار 195 یاردی و یک ضربه محکم انداخت و آخر هفته گذشته نیز در برابر اورگان مشکلات را از دست داد. یک بازیکن خط حمله به شدت به یک تخلف سریع متکی است که 228.7 یارد در هر بازی تولید می کند و در رده هفدهم ملی قرار دارد.

آریزونا (387.5 ypg / 28.5 ppg): کوارتبک گرانت گانل خاطرات خوبی از بازی Bruins دارد پس از شکست در دفاع خود برای 352 یارد و تاچ داون فصل گذشته در اولین شروع کار خود. دوره بازگشت ، گری برایتول ، به طور متوسط ​​83.5 یارد ، با عجله به بازی ، هفتم در Pac-12.

دفاع اول


UCLA (374.3 ypg / 32 ppg): بروین ها به طور متوسط ​​9 بازی برای از دست دادن یک بازی داشته اند و در رده پنجم کشور قرار دارند. UCLA همچنین برای اولین بار از سال 2016 حداقل چهار کیسه را در بازی های متوالی جمع آوری کرده است.

آریزونا (485 ypg / 39 ppg): گربه های وحشی در هر گروه اصلی از نظر حفاظت آماری در انتهای Pac-12 قرار دارند و آخرین کسانی هستند که از آنها محافظت می کنند. بخشی از مشکل عدم وجود یک حذف دائمی است. آریزونا در دفاع از پاریس شاند در دو بازی فقط یک گونی ثبت کرد.

یک چیز خاص


آخر هفته گذشته که Qwuantrezz Knight شروع مسابقه را خنثی کرد ، برای دومین بار در این فصل توپچی ها توپ را چرخاندند. کایل فیلیپس در فصل افتتاحیه UCLA خیلی زود برگشته بود. در پایان ، بروین ها هر دو بازی را باختند.

به یاد داشته باشید


UCLA حداقل یک چرخش را واگذار کرده است ، و در سه ماهه اول هر بازی در این فصل به حریفان امتیاز می دهد ، از جمله دو گردش در مقابل کلرادو که منجر به 14 امتیاز و دو امتیاز دیگر در برابر اورگان است که منجر به 14 امتیاز می شود.

گزارش آسیب


هنوز مشخص نیست که آیا هر یک از 9 بازیکن UCLA که به دلیل مشکلات COVID-19 بازی در اورگان را از دست داده اند ، می توانند این هفته برگردند. دو آزمایش مثبت ویروس کرونا و هفت آزمایش دیگر به دلیل ردیابی تماس برداشته شد. … بازگشت آریزونا به فرانک براون و ایمنی جاریوس والاس به دلیل مصدومیت مورد سوال است.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر