مسابقات USC و Oregon: ظاهر ثانویه اسب تروا حمله پاس اورگان را متوقف می کند


شکست مسابقات در محل بین شماره 13 USC (5-0) و Oregon (3-2) ، با هدف بازی برای عنوان Pac-12 در جمعه در کولوسئوم در ساعت 17:00 PT (تلویزیون: FOX).

تطبیق خیمه شب بازی

ثانویه USC در مقابل تایلر شوف ، مهاجم اورگان: از میان پنج خط حمله ، USC در این فصل رشد کرده است و فقط یک نفر در هفت بازی برتر Pac-12 در میدان ها در هر بازی است. تروایی ها در متوقف کردن این مهاجم ، جادن دو لورا ، واشنگتن ، مشکل چندانی نداشتند. اما در بیشتر موارد ، دفاع پاس USC در این فصل زیاد آزمایش نشده است. این در مقایسه با شاف و اردک ها ، که مرتباً پشت سر USC در همه گروه های اصلی کنفرانس قرار دارند ، تغییر می کند. جایی که همیشه بهتر بوده اند ، در انفجار و پاس بازی است. Shough به طور متوسط ​​بهترین تجربه آزمایش 9.6 متری را داشته است. هدف مورد علاقه او در زمینه پایین جانشین دون ویلیامز است که اوایل فصل گذشته USC را ترک کرد.

توهین آمیز می شود

USC (428.4 ypg ، 35.2 ppg): اگر USC هر بازی را با دو لمس شروع کند ، ممکن است نقض آن در فوتبال کالج بهترین باشد. با از دست دادن بیش از یک صفحه لمسی ، Kedan Slovis در این فصل 29 بار از 37 پاس گل (78.4 درصد) را برای 358 یارد و چهار بار انجام داده است. باید از همان ابتدا تیز باشد ، انتظار می رود که پشت USC دوباره با مشکل روبرو شود. Vavae Malepeai ، شتاب دهنده اصلی ، پس از اولین عملکرد چشمگیر و سریع این فصل ، انتظار می رود این بازی را از دست بدهد ، و یک پیراهن قرمز مارکس استپ ، کلاس دوم ، یک فرصت طلایی برای بیان بیانیه در پایان یک فصل ناامیدکننده به دست آورد. با یک ماجرای پیش بینی شده با امتیاز بالا ، USC می تواند زودتر از این کار دوام بیاورد و بیشتر به Slovis اعتماد کند ، که 70.3٪ میزان تکمیل آن و 320.2 یارد هر بازی در بین 8 تیم برتر ملی قرار دارد. مرحله.

اورگان (467 ypg ، 34.2 ppg): خلق بازی او همیشه نکته اصلی تخلف اورگان بوده است و این فصل تفاوتی نداشته است. داک ها به نظر می رسید پس از عجله 538 یاردی در دو بازی اول خود ، می توانند بر شمال غلبه کنند. اما از آن زمان به بعد ، این بازی زمینی کاملاً یکسان به نظر نمی رسد. این گام به عقب همزمان با یک نقش جزئی برای سی جی وردل بود که در این فصل دچار آسیب دیدگی شد. وردل به طور متوسط ​​فقط 4.38 یارد در هر بار حمل داشت ، در حالی که تراویس دی ، شتاب دهنده اصلی اردک ، با 20 بار حمل کمتر ، میانگین 7.47 بود. هر دوی آنها می توانند در برابر دفاع USC موفق شوند ، که هفته گذشته توسط Demetric Felton از UCLA مورد سال قرار گرفت.

حتما بخوانید:
چرا این نوجوان کالاباساس در آزمایش واکسن Pfizer شرکت می کند

دفاع اول

Talanoa Hufanga از USC ، درست است ، Jaden de Laura ، مهاجم ایالت واشنگتن را اخراج می کند.

تالانوا هوفانگا ، راست ، در جریان پیروزی تروجان در 6 دسامبر ، جادن دو لورا ، مهاجم ایالت واشنگتن را اخراج کرد.

(الکس گالاردو / آسوشیتدپرس)

USC (395 ypg ، 25 ppg): USC بالاترین 549 متری فصل را در UCLA رها کرد. بیش از 100 یارد بالاتر از اوج قبلی خود است و با این وجود دفاع از بازی خارج است و از نحوه فشار دادن در پایان احساس خوبی دارد. USC توانایی آن را ندارد که در برابر نقض Oregon صحبت کند ، که در جلسه گذشته فصل خود ثابت کرد که چقدر سریع امور از کنترل خارج می شوند. تحمیل دور و فشار بر شاف ممکن است طولانی شود. دانشجوی تازه وارد Edge Drake Jackson در سراسر میدان در برابر UCLA حضور داشت و تعجب آور نبود که دوباره شاهد حرکت او برای عدم تعادل Oregon باشید. انگیزه ویژه باید Talanoa Hufanga نوجوان باشد ، که شنبه گذشته 17 دعوا ، به هم زدن اجباری ، اخراج و رهگیری داشت. این نه تنها شاید آخرین بازی او در کولوسئوم باشد ، بلکه هوفانگا از اورگان آمده و در زندگی حرفه ای خود هرگز حتی یک تیم ایالتی بازی نکرده است.

اورگان (419.8 ypg ، 28 ppg): در پیروزی نزدیک مقابل UCLA و باخت حتی نزدیکتر به اورگان ، به نظر می رسد یک سوال اصلی در مورد دفاع اورگان مطرح شده است. هر دو تیم حداقل برای 267 یارد مسابقه دادند و جرمار جفرسون ، اورگان ، به طور متوسط ​​تقریباً هشت یارد در هر بار حمل داشت. اما اردک ها با موفقیت حمله سریع کالیفرنیا را در آخرین سفر خود کاهش دادند و در برابر USC فقط به کمترین بازی کنفرانس نیاز دارد. دفاع پاس م moreثرتر است و دو مخالف از سه حریف آخر اورگان را به کمتر از 200 حیاط عبور می دهد. کیوون تیبودوکس دانشجوی دبیرستان Edge در این فصل تنها دو کیسه دارد اما همچنان یک بازیکن با استعداد است. اورگان در تحمیل دور با مشکل روبرو شده است. در این فصل فقط چهار مسابقه وجود دارد ، کمتر از USC ، که علیه واشنگتن مجبور شده اند.

حتما بخوانید:
خرید لوازم تعمیرات موبایل

یک چیز خاص

تا دو هفته پیش ، ضربه ای از Oregon ، هنری کوتلمن ، هرگز یک بازی فوتبال انجام نداده بود. کاتلمان کودک نوپایی است که در Malibu High هافبک بازی می کرد. اما وقتی کمدن لوئیس روی نیمکت قرار گرفت ، کاتلمن با یک گل 21 یاردی و 5 امتیاز اضافی به مصاف اورگان رفت. او هنوز یک ضربه را از دست نداده است.

به یاد داشته باشید

با این حال ، بازی جمعه هفته خوبی برای ماریو کریستوبال بود. گرچه حدس و گمان هایی در مورد اینکه آیا کریستوبال ممکن است آموزش دیگری را داشته باشد وجود داشت ، اورگان به سرعت اقدام کرد و قرارداد خود را تا سال 2025 تمدید کرد. حقوق کریستوبال در ژانویه از 2.7 میلیون به 4.3 میلیون افزایش خواهد یافت. به طور متوسط ​​، او هر فصل 4.55 میلیون دلار درآمد کسب خواهد کرد که قابل مقایسه با قرارداد Clay Helton است که طبق آخرین سوابق مالیاتی موجود ، وی در سال 2018 بیش از 4.5 میلیون دلار پرداخت کرده است.

گزارش آسیب

Malepeai ، که هفته گذشته به اولین USC تبدیل شد و در این فصل به 100 یارد رسید ، با زانوی پیچ خورده بازی را از دست خواهد داد. در غیر این صورت ، USC عمدتا با سلامتی ناب وارد بازی عنوان Pac-12 می شود. ویلیامز که قبل از انتقال دو سال در USC بازی کرد ، باید برای بازی با تیم سابق خود خوب باشد. رهبران اورگان نوح سیول و درو ماتیس نیز انتظار می رود در این بازی بازی کنند.
منبع: paper-news.ir