مشکلات شارژر سریع در برابر جت ها تقریباً به یک پیروزی منجر می شودآخرین بازی تهاجمی شارژرها در روز یکشنبه رسماً باخت سریع 28 متری به تای لانگ بود.

بازیکن قصد دارد در حالی که می خواهد ثانیه های آخر بازی را بجوید از طریق منطقه انتهایی به عقب و جلو می دود تا فیوز را بگیرد.

این بازی در حالی که کارآمد بود ، یک پایان مناسب برای یک بعد از ظهر بود که شارژرها در پیروزی 34-28 برابر جت های بدون شکست نیویورک موفق به شناسایی حمله زمینی نشدند.

مربی آنتونی لین گفت: “ما در بازی در حال دویدن لگد زدیم.” “آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم. ما باید بهتر شویم ما معمولاً هستیم ، اما امروز نبودیم. “

Kalen Ballage با 16 حامل برای 44 متری به پایان رسید. جاستین هربرت کوارتر ، دو تلاش سریع برای 11 یارد داشت.

دو دونده دیگر در لیست فعال روز یکشنبه کم کاری کردند. Troymaine پاپ سه سراسیمه به مدت چهار متری بود و تازه کار جاش کلی چهار برای منفی دو است.

لین گفت: “شما باید فوتبال را اداره کنید تا بیشتر اوقات برنده شوید.” “من به شما خواهم گفت ، امروز ما خوش شانس بودیم. حمله سریع خوبی داشتیم. اما امروز آنها به راحتی در بین نبردها از ما سبقت گرفتند. “

اوضاع آنچنان دلهره آور بود که شارژرهایی که در آخرین مالکیت چهار دقیقه گذشته خود بودند ، سعی کردند با سه پاس کوتاه مستقیم ، هرچه بیشتر ساعت را بسوزانند.

آنها صفر یارد بردند و فقط 54 ثانیه وقت صرف کردند.

منهای از دست دادن طولانی مدت ، شارژرها 25 بار با سرعت 57 یارد ، با میانگین 2.3 یارد تجربه ، هجوم آوردند.

آنها به طور متوسط ​​131.6 یارد در هر بازی ، نهمین بهترین در NFL بودند. جت ها به طور متوسط ​​120.9 گز از دست دادند.

شارژرها بدون دو مدافع اول دویدن خود ، آستین اکلر (همسترینگ) و جاستین جکسون (زانو) به بازی ادامه می دهند. هر دو در ذخیره مصدوم هستند.

به نظر می رسد اکلر در راه بازگشت است ، در حالی که وضعیت جکسون چندان مشخص نیست.
منبع: paper-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>