مشکلات شارژر می تواند آنها را به یک شوخی دائمی در لس آنجلس تبدیل کند


از خط هشت متری ، حریفان آنها توپ را شارژ می کردند.

در حالی که 22 ثانیه به نیمه مانده است.

بدون هیچ وقت استراحت

بیماری توپ نیز گزینه ای نبود ، زیرا بازی مورد نظر در جایگاه سوم قرار داشت.

آنتونی لین نتوانست تیم دروازه آنها را قبل از تمام شدن ساعت به صف کند. این دوره با مجازات جایگزینی غیرقانونی پایان یافت و شارژرها با یک ضربه محکم برداشته شدند.

شما این را هر روز نمی بینید.

با خنده Chargers ، كه نویسنده را دو جا در فاصله اجتماعی مطبوعات در ورزشگاه SoFi مورد ضرب و شتم قرار داد ، گفت: “در حقیقت ، آنها این كار را نیز دو هفته پیش انجام دادند.”

این نمایش در مورد شارژرها بیشتر از امتیاز نهایی روز یکشنبه ، 20-17 به نفع آنها نسبت به شاهین های آتلانتیک به همان اندازه منزجر کننده بود.

Chargers تنها تیم در نوع خود در آخرین مکان است که از رکورد 4-9 آنها بدتر است ، زیرا یک سری اشتباهات بی پایان در زمین تهدید می کند که آنها را به نسخه فوتبالی موهای بند Sterling-Era تبدیل کند.

تنها دلیلی که آنها به خنده کامل تبدیل نشده اند این است که استادیوم SoFi برای عموم بسته است.

تصور کنید اگر باز بود.

با بازدید از Falcons با چهار پیروزی ، این شگفتی معماری با 70000 صندلی ، نیمه خالی است؟ سه چهارم خالی است؟

آنها به معنای واقعی کلمه قصد داشتند در زمین مسابقه هوک شوند که در شکست 45-0 برابر نیو انگلیس پاتریوت ، مفصل را خفه کنند.

نیمه نهایی “آیا تو شوخی می کنی؟” در نیمه اول مقابل شاهین ها باعث تمسخر بیشتر می شد.

لین در یک کنفرانس ویدیویی بعد از بازی گفت: “بگذارید این را به شما بگویم و دیگر نمی خواهم آن را توضیح دهم ، اما در این شرایط نمی توانید توپ را کنترل کنید.”

جاستین هربرت ، مهاجم تازه کار اظهار داشت که این برنامه پس از پیروزی کالین بالاج در حیاط مورد نیاز برای اولین قطره ، به ثمر رساند. ظاهراً فردی که این نمایش را خوانده است احتمال توقف کوتاه مدت Balazs را در نظر نگرفته است.

و این اتفاق افتاد این خطا هنوز در زمین بود که تیم میدانی وارد زمین شد ، در نتیجه یک پنالتی.

اما حتی اگر بالاج به مارکر رسیده بود ، سرانجام شارژرها در زمین یک گل می زنند ، در این صورت پاداش بالقوه توجیه کننده خطر نیست.

این سکانس برای شارژرها سه امتیاز دارد که تقریباً هزینه آنها برای بازی است. بازی مساوی شد زیرا هربرت آنها را به زمین پایین آورد تا در 43 یارد مایکل بادگلی در بازی آخر گلزنی کند.

لین از مشخص کردن اینکه چه کسی این نمایش را خوانده است ، امتناع ورزید ، اما خواه این بازیگر ، شین استیچن یا شخص دیگری ، این مسئولیت سرمربی را بر عهده داشت. لین این هفته کنترل تیم های ویژه را در دست گرفت ، اما این هیچ بهانه ای نیست.

لین گفت: “این منطقه ای است که ما باید به عنوان یک مربی مربی ارتباطات پیشرفت کنیم.” “و ما خواهیم کرد.”

علاوه بر این ، اشتباهاتی از این دست هر هفته انجام می شود. پیروزی مکرر بر تیم دیگری از آخرین مکان ، تغییری در آن ایجاد نمی کند.

در حالی که مخاطبان داخلی تحقیر شارژرها را تشدید می کنند ، اما یک فشارسنج بسیار مفید برای صاحب تیم ناشنوا فراهم می کند.

صاحب شارژر دین اسپانوس

صاحب شارژر دین اسپانوس

(کارولین کاستور / آسوشیتدپرس)

محدودیت های مالی ، احساس وفاداری واهی ، یا عدم شهامت برای ایجاد تغییرات ، معروف است که دین اسپانوس تغییرات مربیگری کندی ایجاد می کند.

نورو ترنر بیش از آنچه باید دوام آورد. مایک مک کوی نیز.

و همانطور که خوب است ، همانطور که لین در چهار فصل حضور در شارژرها ثابت کرده است ، همانطور که به عنوان یک مرد مورد احترام است ، روشن است که آنها به یک رهبری جدید احتیاج دارند. اما داستان اسپانوس این سوال را ایجاد می کند که آیا ممکن است لین فصل آینده برگردد؟

تأخیر در امر اجتناب ناپذیر ، حتی توسط یک یا دو سال ، کاری بود که شارژرها می توانستند در سن دیگو انجام دهند. آنها تنها نمایش در شهر بودند.

آنها در اینجا آن تجمل را ندارند.

اگر اسپانوس این را یاد نمی گرفت ، هواداران به او اطلاع می دادند. هر کر از سوت ، هر صندلی خالی ، هر ماسک از کیسه های کاغذی به عنوان یک اظهار نظر در مورد نیاز به تغییر است.

در لس آنجلس ، به محض اینکه یک تیم به عنوان یک شوخی شناخته شود ، به سختی می توان برچسب را تکان داد. به کلیپرزها نگاه کنید. اکنون آنها یکی از بهترین دارندگان ورزش حرفه ای را دارند ، کاوی لئونارد را با موفقیت استخدام می کنند و شهر هنوز آنها را بازنده می بیند.

شارژرها در این مسیر حرکت می کنند و با هر خطای متحرک به تدریج مارک آنها کاهش می یابد. این آسیب فراتر از بهبود نیست ، اما همان بیماری همه گیر که اختلال آنها را محدود کرده است ممکن است مانع دیدن و شنیدن علائمی شود که قرار است برای همیشه مشخص شود.
منبع: paper-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>