[ad_1]

اعلام روز سه شنبه UCLA مبنی بر اینکه با نایک و جوردن برند در مورد یک قرارداد لباس به توافق رسیده است ، پاسخ مثبت زودهنگام جذب کنندگان دبیرستان را دریافت کرد.

دوین اوپیو ، رهبر Oxnard Pacifica ، که UCLA و Notre Dame را به عنوان گزینه های دانشگاه خود می داند ، گفت: “قطعاً هیجان انگیز است که تنها تیم ساحل غربی با Jordan Brand باشید.”

جوردن برند از ماه ژوئیه جایگزین Under Armour می شود. فوتبال و بسکتبال مردان و زنان لباس های مارک جردن را دریافت می کنند و نایک 22 تیم دیگر UCLA را به لباس ، کفش ، لباس و تجهیزات مجهز کرد.

بازیکن بسکتبالیست وابسته به UCLA ، پیتون واتسون ، از تیم لانگ بیچ پلی ، یکی از طرفداران بزرگ کفش و لباس مایکل جوردن است.

وی گفت: “من می دانم که برای جذب نیروها بسیار خوب خواهد بود.” “با مارک جردن ، به اعتبار مدرسه بستگی دارد. نمی توانم صبر کنم تا به آنجا برسم. برای بسیاری از ورزشکاران ، ما همان طرز تفکر را داریم – خوب به نظر برسیم ، احساس خوبی داشته باشیم ، بازی خوبی داشته باشیم. این باعث اعتماد به نفس در بازی می شود وقتی که آنها لباس های زیبایی می پوشند. “

Cody Shriper مربوط به UCLA مربوط به UCLA در San Juan Capistrano JSerra گفت که او قبلاً دکمه های نایک را زده و از این تغییر بسیار هیجان زده است.

وی گفت: “این خبر فوق العاده جالبی است.”[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر