[ad_1]

تا این پاییز ، جکسسون دارت در مسیر استخدام کاملاً ناشناخته بود. از سپتامبر ، بازیکن خط حمله یوتا پیشنهادی برای Power Five ندارد. تا ماه اکتبر ، حتی در رتبه بندی ترکیبی 247Sports نیز قرار نداشت.

اما دو ماه بعد ، افزایش شهابی جذب نیروی زمینی ، دارت را به سمت USC سوق داد ، جایی که او دومین بازیکن چهار ستاره بود که روز چهارشنبه ، اولین روز از دوره امضای اولیه ، با تروجان ها قرارداد امضا کرد.

قبل از افتادن پرده پشت پرده ، دارت به ESPN2 گفت ، و پس زمینه USC را نشان داد: “بالاخره ، فقط یک مکان قلب من به من گفت که بروم.”

در روز امضای اولیه ، بدون درام زیاد ، دارت یکی از بزرگترین اهداف تروجان بود. این تعقیب و گریز در اوایل این ماه هنگامی که جیک گارسیا ، مهاجم قدیمی ، اعلام کرد که در حال بازگشایی مجموعه خود است ، اهمیت ویژه ای پیدا کرد. گارسیا که انتظار می رود با میامی امضا کند ، بعدازظهر چهارشنبه مقصد خود را اعلام خواهد کرد.

پیش از اعلام دارت ، USC قبلاً از یک چهارم به کلاس 2021 خود استقبال کرده و یک مسابقه در آینده ایجاد کرده است که ظاهرا جانشین Kedon Slovis خواهد بود. میلر ماس ، مهاجم Mission Hills Bishop Alemanni ، ساعتی قبل از دارت رسماً با تروجان امضا کرد. در ماه ژوئن ، ماس به تایمز گفت که افزودن یک تماس گیرنده دیگر به کلاس USC “حداقل” در تصمیم او تأثیر نمی گذارد.

ماس گفت: “من به كسی كه هستم به عنوان یك بازیکن و به شخصه اعتماد دارم و می دانم كه برای رسیدن به آنچه می خواهم به دست بیاورم ، آرزو دارم كه بكشم.” “موقعیت کوارتر بر اساس رقابت است. این فقط شما را بهتر می کند. بنابراین قطعاً خوشحالم که به آنجا رفتم و رقابت کردم. “

در حالی که ماس تابستان گذشته این آینده را در نظر داشت ، دارت حتی در رادار USC نبود. درست زمانی که دارت شروع به پاره کردن دفاع از دبیرستان یوتا کرد ، فقط در ماه اکتبر بود که تروجان ها متوجه این موضوع شدند و به او بورس تحصیلی دادند. او فصل ارشد خود را در Draper Corner Canyon با رکورد 67 تاچ داون در حالی که برای 4691 یارد پرتاب می کرد ، به پایان رساند. وی 1195 یارد و 12 تاچ داون به زمین اضافه کرد.

در پاییز امسال هیچ استخدامی در رتبه بندی سریعتر افزایش نیافته و تصمیم روز چهارشنبه بین USC ، ایالت آریزونا و UCLA تصمیم گرفته است. اما برای دارت که اکنون در رتبه 103 کشور قرار دارد ، هیچ برنامه ای مورد قانع کننده تری نسبت به USC ایجاد نکرده است.

دارت در گفتگو با USC گفت: “من در مدت زمان کوتاهی توانستم چنین روابط خوبی با کادر مربیگری داشته باشم.” “من فرهنگ پیروزی و سنتی را که آنها دارند دوست دارم.”[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر