مهاجم جکسون دارت با USC امضا می کند

[ad_1]

تا این پاییز ، جکسسون دارت در مسیر استخدام کاملاً ناشناخته بود. از سپتامبر ، بازیکن خط حمله یوتا پیشنهادی برای Power Five ندارد. تا ماه اکتبر ، حتی در رتبه بندی ترکیبی 247Sports نیز قرار نداشت.

اما دو ماه بعد ، افزایش شهابی جذب نیروی زمینی ، دارت را به سمت USC سوق داد ، جایی که او دومین بازیکن چهار ستاره بود که روز چهارشنبه ، اولین روز از دوره امضای اولیه ، با تروجان ها قرارداد امضا کرد.

قبل از افتادن پرده پشت پرده ، دارت به ESPN2 گفت ، و پس زمینه USC را نشان داد: “بالاخره ، فقط یک مکان قلب من به من گفت که بروم.”

در روز امضای اولیه ، بدون درام زیاد ، دارت یکی از بزرگترین اهداف تروجان بود. این تعقیب و گریز در اوایل این ماه هنگامی که جیک گارسیا ، مهاجم قدیمی ، اعلام کرد که در حال بازگشایی مجموعه خود است ، اهمیت ویژه ای پیدا کرد. گارسیا که انتظار می رود با میامی امضا کند ، بعدازظهر چهارشنبه مقصد خود را اعلام خواهد کرد.

پیش از اعلام دارت ، USC قبلاً از یک چهارم به کلاس 2021 خود استقبال کرده و یک مسابقه در آینده ایجاد کرده است که ظاهرا جانشین Kedon Slovis خواهد بود. میلر ماس ، مهاجم Mission Hills Bishop Alemanni ، ساعتی قبل از دارت رسماً با تروجان امضا کرد. در ماه ژوئن ، ماس به تایمز گفت که افزودن یک تماس گیرنده دیگر به کلاس USC “حداقل” در تصمیم او تأثیر نمی گذارد.

ماس گفت: “من به كسی كه هستم به عنوان یك بازیکن و به شخصه اعتماد دارم و می دانم كه برای رسیدن به آنچه می خواهم به دست بیاورم ، آرزو دارم كه بكشم.” “موقعیت کوارتر بر اساس رقابت است. این فقط شما را بهتر می کند. بنابراین قطعاً خوشحالم که به آنجا رفتم و رقابت کردم. “

در حالی که ماس تابستان گذشته این آینده را در نظر داشت ، دارت حتی در رادار USC نبود. درست زمانی که دارت شروع به پاره کردن دفاع از دبیرستان یوتا کرد ، فقط در ماه اکتبر بود که تروجان ها متوجه این موضوع شدند و به او بورس تحصیلی دادند. او فصل ارشد خود را در Draper Corner Canyon با رکورد 67 تاچ داون در حالی که برای 4691 یارد پرتاب می کرد ، به پایان رساند. وی 1195 یارد و 12 تاچ داون به زمین اضافه کرد.

در پاییز امسال هیچ استخدامی در رتبه بندی سریعتر افزایش نیافته و تصمیم روز چهارشنبه بین USC ، ایالت آریزونا و UCLA تصمیم گرفته است. اما برای دارت که اکنون در رتبه 103 کشور قرار دارد ، هیچ برنامه ای مورد قانع کننده تری نسبت به USC ایجاد نکرده است.

دارت در گفتگو با USC گفت: “من در مدت زمان کوتاهی توانستم چنین روابط خوبی با کادر مربیگری داشته باشم.” “من فرهنگ پیروزی و سنتی را که آنها دارند دوست دارم.”[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme