[ad_1]

قبل از شیوع ویروس کرونا منجر به لغو بازی USC برابر کلرادو در روز شنبه و نیمه دوم فصل کوتاه تروجان ها به زیر سوال رفت ، حریف آینده آنها مجبور شد با وضعیت مشابهی روبرو شود.

ایالت واشنگتن صبح جمعه گذشته برای بازی در استنفورد آزاد شد و سوار هواپیمای سن خوزه شد ، زمانی که به گفته سخنگوی بازبینی ، مدیر ورزشی پت چون مطلع شد که چهار بازیکن دیگر از نظر ویروس کرونا مثبت بوده اند یا وارد مرحله بسته شدند تماس با یک مورد مثبت 9 بازیکن اکنون در قرنطینه بودند و ناگهان قهوه ها زیر آستانه 53 بازیکن تعیین شده توسط کنفرانس Pac-12 قرار گرفتند. آنها هرگز سوار هواپیما نشدند.

عواقبش تمام نشده بود. دو روز بعد ، واشنگتن در بازی دوم شکست خورد زیرا Pac-12 مجبور به لغو جام اپل شد ، رقابت سالانه اش با واشنگتن که قرار است روز جمعه برگزار شود.

اکنون ، درست همانطور که به نظر می رسد قلب او تحت کنترل است ، موارد مثبت در USC بازی جمعه شب آینده مقابل واشنگتن در کولوسئوم را به خطر انداخته است.

همان اوایل صبح روز پنجشنبه ، تروجان ها در بازی ظاهر شدند تا روز شنبه با کلرادو بازی کنند. مربی کلی هلتون گفت که او معتقد است آنها در “مکان بسیار خوبی” قرار دارند. با وجود دو مورد مثبت در اوایل هفته ، مقامات بهداشت عمومی هنوز اجازه دادند USC بعد از ظهر چهارشنبه تمرین کند. هلتون گفت ، پروتکل های امنیتی برنامه “واقعاً دامنه را محدود می کند.”

فقط چند ساعت بعد ، بازیکن دیگری مثبت ظاهر شد ، که باعث ایجاد پروتکل های ردیابی تماس اضافی شد و USC را زیر آستانه حداقل برای افراد در خط حمله خود قرار داد. Pac-12 تیم ها را ملزم به داشتن حداقل هفت همراه و همچنین چهار فرمانده دفاع داخلی و یک بازیکن خط حمله می کند.

تروایی ها در زمان بورس تحصیلی 15 کارمند تهاجمی دارند.

هنوز مشخص نیست که چه تعداد از بازیکنان USC آخر هفته را در قرنطینه سپری خواهند کرد – یا چه مدت پس از آن باید در انزوا بمانند. هفت بازیکن از جمله چندین بازیکن مبتدی صبح روز پنجشنبه قرنطینه شدند. این تعداد احتمالاً با یک مورد مثبت سوم افزایش یافته است – به اندازه ای که حداقل Pac-12 را مجبور کنیم بازی را تا پنجشنبه شب غیر رقابتی اعلام کند.

USC بازیکنانی را که تحت تأثیر قرار گرفته اند شناسایی نمی کند یا تعداد بیشتری از آنها را تحت تأثیر پروتکل های اضافی ردیابی تماس قرار می دهد. اما هر کسی که در این مورد مثبت سوم نزدیک باشد ، باید طی 14 روز آینده قرنطینه شود. “تماس نزدیک” توسط رهنمودهای بهداشت عمومی شهرستان لس آنجلس به عنوان هر کسی که در عرض 6 فوت و در مجموع 15 دقیقه در 24 ساعت باشد تعریف شده است.

اگر حداقل 10 روز در انزوا قرار بگیرند و آزمایش منفی بدهند ، دو مورد مثبت اولیه می توانند تا جمعه آینده برطرف شوند. اما آن دسته از بازیکنانی که تصور می شود با ردیابی مخاطبین از نزدیک با هم ارتباط برقرار می کنند ، شنبه آینده باید منزوی شوند.

این امر باعث می شود آنها برای بازی جمعه شب با ایالت واشنگتن در دسترس نباشند – و USC را در معرض خطر پایین آمدن از حداقل آستانه های تعیین شده توسط کنفرانس قرار خواهد داد.

اگر هفت بازیکن قرنطینه شده این هفته فقط در پرواز برگشت تیم یوتا با پرونده مثبت تماس بگیرند ، Pac-12 می تواند روز یکشنبه بازی را برگرداند تا سالم بماند. اما این تنها در صورتی است که فرض شود این بازیکنان منزوی به اندازه کافی در خط حمله USC تقویت کنند.

فرض بر این است که کسانی که از آخرین دور ردیابی تماس با یکدیگر منزوی شده اند ، حداقل دو روز قبل از صعود USC به UCLA در فینال فصل در Rose Rose ، قادر به بازگشت به میدان حداقل 10 دسامبر نخواهند بود. .

در این فصل تنها دو بازی باقی مانده است – و یکی از آنها که در حال حاضر مورد تردید هستند – USC در بالای Pac-12 South بدون شکست باقی مانده است. کلرادو تنها تیم دیگری است که در این بخش آسیب ندیده است ، اما بوفالوها یک بازی کمتر بازی کرده اند و پس از لغو بازی روز شنبه شانسی برای بردن به اسب 3/5 تروا نخواهند داشت.

از آنجا که کنفرانس در حال حاضر وجود دارد ، USC باید حداقل یک بار دیگر برای ورود به عنوان قهرمانی Pac-12 ، مطابق قوانین تساوی قبل از فصل ، بازی کند. تیم ها باید حداقل یک بازی کنفرانس کمتر از میانگین بازی هایی که همه تیم های Pac-12 انجام می دهند ، داشته باشند. در حال حاضر ، تیم های کنفرانس در شرف انجام 4 an بازی هستند که به 5 بازی جمع می شود.

یک دستور جدید اقامت در خانه در شهرستان لس آنجلس نیز می تواند فصل را خراب کند. این دستور که جمعه شب اعلام شد و از روز دوشنبه به اجرا درآمد ، تمام اجتماعات عمومی و خصوصی بین افرادی را که در یک خانه نیستند ، منع می کند.

چگونگی ورود فوتبال کالج به این موضوع ، باید مشخص شود. سخنگوی USC روز جمعه گفت که این دانشگاه از مقامات بهداشت عمومی راهنمایی خواهد گرفت.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر