[ad_1]

مونترال هارل نمی داند که چقدر در انجام این کار مهارت دارد ، از نزدیک ببینید که چگونه زندگی در لس آنجلس برای لکر متفاوت است – او دیگر برای جلب توجه در بازار طلای دیوانه مبارزه نخواهد کرد ، به خصوص با یک آگهی قهرمانی دیگر که در اختیار دارد .

اما اینجاست ، او بعد از ظهر دوشنبه در اولین اقدام رسمی خود ، با چشم بند ، هنوز هم بر گذشته خود متمرکز است ، و اشاره به حقیقتی دارد که در صدای تلنگرش از دست رفته است. هارل ، مرد ششم حاکم سال ، لیکر است ، اما فقط به این دلیل که کلیپرز تصمیم گرفت او را باز نگرداند.

هارل به لیکرز گفت: “این تیمی است که من را می خواهد و تیمی که در کنار من واقعاً قدرتمند بود.” “من برای این افتخار و سپاسگزارم و خوشحالم که اینجا هستم.”

هارل به طور مشخص از وی پرسید که آیا احساس می کنی کلیپرز او را می خواهد ، صادق بود.

هارل گفت: “منظورم این است که ناگفته نماند – بدیهی است که اگر من در آن طرف نباشم.” “واقعاً همین است.”

به نظر می رسد که خرید هارل کمی گیج کننده تر از آن چیزی است که در ابتدا هنگامی که بازیکنان بسکتبال در تلنگر هارل وزوز می کردند ، گیج کننده بود. اخبار سرقت یک بازیکن ارزشمند از یک حریف وقتی فهمید که زیاد سرقت نشده است ، اخراج می شود.

کلیپرزها از نتیجه ، تلاش ها و احساسات هارل قدردانی کردند ، اما پس از ناکامی در پلی آف ، نیاز به فاصله بیشتر در زمین و انعطاف پذیری دفاع در اولویت بود. کلیپرزها موافقت کردند که با سرگ ایباکا برای پر کردن جای هارل ، نشانگر تغییر در ارزشها باشد.

اما در راهروی لیکرز ، هارل هنوز در موقعیت خوبی برای ادامه نوشتن داستان خود در مورد “خارجی ها” در بزرگترین مرحله بسکتبال در لس آنجلس است.

“وقتی من در کلیپرز بازی می کردم ، وقتی کفش های ورزشی ام را می بستم هر آنچه داشتم به او می دادم. و حالا که با لس آنجلس لیکرز اینجا هستم ، قصد دارم همان کار را در اینجا انجام دهم “. “این وظیفه من است و خوشحالم که در تیمی حضور داشتم که به اندازه کافی قوی و عمیق بود و استعداد کافی برای قهرمانی در سال گذشته را داشت.”

از زمان پیوستن به کلیپرز در تجارت کریس پل به عنوان بخشی از بهبودی تیم ، هارل تجسم بسیاری از آنچه تیم برای آن کار کرده است.

مونترل هارل در جریان بازی بین کلیپرز و ساکرامنتو کینگز توپ را کنترل می کند.

مونترل هارل در جریان بازی بین کلیپرز و ساکرامنتو کینگز در ماه فوریه توپ را کنترل کرد.

(مارسیو خوزه سانچز / آسوشیتدپرس)

وقتی به سمت سبد حرکت می کرد ، موهایش به اطراف پرواز می کرد و با زور و تلاش جای فضل را می گرفت. با زوزه جمعیت قفسه سینه خود را کوبیده و عضلات خود را منقبض می کرد. او به یکی از بهترین ذخیره های NBA تبدیل شد و به کلیپرز کمک کرد تا ارزشمندترین عمق NBA را در اختیار داشته باشد.

اما با ظهور آژانس رایگان پس از فصل گذشته ، س questionsالاتی درمورد هزینه واقعی سازمان برای هارل آغاز شد. در ژانویه ، هارل پس از باخت در خانه مقابل ممفیس ، از هم تیمی های خود خواست که فاقد تلاش و شدت مداوم باشند. پس از از دست دادن مادربزرگش در آغاز راه اندازی مجدد ، هارل در حباب می جنگد.

Harel گزینه های خود را در نظر گرفت ، شرکای امضا و معامله حاضر نشدند و مشخص بود که او به خانه جدیدی احتیاج دارد. او به سرعت در لیکرز مستقر شد. وی قراردادی دو ساله برای معافیت از آنها به طور متوسط ​​19 میلیون دلار امضا كرد.

“اگر حرفه خود را به اندازه کافی طولانی در جایی سپری کنید ، می خواهید در آنجا بازی کنید و در آنجا به رشد خود ادامه دهید. هارل به کلیپرز گفت: “البته ، من هنوز هم احترام زیادی برای این افراد و این سازمان قائلم.” – اما همانطور که گفتم ، تا آنجا که [if] آنها می خواستند من برگردم ، واضح است که اینطور به نظر نمی رسد ، درست است؟ “

باخت کلیپرز می تواند سود لیکرز باشد. مواردی که با کلیپرز بسیار خوب کار کرده اند می توانند حتی از نظر لیکرز ارزش بیشتری داشته باشند.

تخلف هارل از روی نیمکت باید در سالن استیپلز سنتر ارزش بیشتری داشته باشد ، در حالی که بازی با مدافعانی مانند آنتونی دیویس و الکس کاروزو ممکن است به جبران برخی از نقایص او کمک کند که کلیپرز را برای حرکت رو به جلو آماده کرده است. و بازی با لبرون جیمز ، بهترین بازیکن و قدرتمندترین رهبر بازی ، باید هارل را یاری رساند زیرا او سعی می کند بر پیروزی تأثیر بگذارد.

مهارت هایی که او به همراه دارد ، همراه با انرژی بی وقفه و تمایل به فدا کردن بدن و مسئولیت پذیری ، باید باعث رضایت هم تیمی های جدید و طرفداران لیکرز شود.

هارل گفت: “من فقط می خواهم به لیکرز اضافه شوم.” “واقعاً سخت نیست ، مرد. شما در لیگ ما با دو سوپراستار درجه یک در LeBron و AD و این بچه ها بازی می کنید ، سابقه آنها گویای خود است ، و نام ها گویای خودشان است. وقتی بچه هایی در کف این کالیبر بالا دارید ، فکر نمی کنم خیلی طولانی شود که عادت کنید.

وی افزود: “من فقط می خواهم برای پیروزی در این بازی هر آنچه لازم است انجام دهم.” “این تنها چیزی است که واقعاً مهم است.”

و اکنون ، این برای لیکرز مهم خواهد بود.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر