مونترس هارل: بازی کلیپر “احساسات عجیبی” را برانگیخته است

[ad_1]

به عنوان اولین بازی یک فصل جدید ، تجمع ها پنج شب قبل از آغوش در Staples Center ظاهر شد. کارمندان کلیپرز با همکاران لیکرز خود صحبت کردند. لیکر جدید مارک گاسول و کلیپر جدید سرژ ایباکا هفته ها بعد از اینکه هر دو از تورنتو به یک آژانس رایگان رفتند ، در نزدیکی خط پرتاب آزاد خندیدند و لبخند زدند.

بیشترین پیش بینی های سلام در طول شب بیشتر طول کشید.

در حالی که 10 لیکر دو خط تشکیل می دادند ، مونترزل هارل کمی بیشتر در تونل آرنا ایستاد تا اینکه برای اولین بار از زمان ترک کلیپرز در یک آژانس رایگان ، با رنگ بنفش و طلای بیرون آمد. هنگامی که در زمین بازی حضور داشت ، مرکز 6 فوت 7 لیکرز که به عنوان بهترین ذخیره فصل گذشته انتخاب شد ، به جای اینکه به نیمه دیگر زمین نگاه کند ، جایی که هم تیمی های سابق در آن کشیده و شلیک می کردند ، روی بازی با یک هندبال تمرکز کرد.

در وسط دادگاه ، هارل چشمانش را با مربی قدرت کلیپرز قفل کرد و سپس نگاهش را از دست داد. یک دقیقه دیگر طول کشید تا کسی با رنگ آبی نزدیک شود. نگهبان کلیپارد ، ریگی جکسون ، بازیگوشانه به عقب هارل لگد زد و آنها چت کردند. سپس پاتریک بورلی آهسته دوید و هم تیمی های پنج فصل سابق 20 ثانیه در آغوش گرفتند و صحبت کردند.

هارل طی 10 بازی آینده در دو بازی مقدماتی دیگر مقابل کلیپرز به میدان می رود ، اما گفت که اولین بازی او مقابل هم تیمی های سابق ، که 13 امتیاز به دست آورد و 12 ریباند را به دست آورد ، باعث “احساسات قطعاً عجیبی” شد.

هارل گفت: “وقتی نوبت به دیدن هم تیمی های قدیمی ام می رسد و با این بچه ها ارتباط برقرار می کنم ، من بیشترین کار را بعد از بازی کردم.” – لو [Williams] و پت ، من قبل از بازی صحبت کردم ، فقط به این دلیل که من در کل زندگی حرفه ای این افراد بوده ام. اما این شغل من است. من اینجا هستم.

“… بیرون نمی رفت ،” هی ، حال شما چطور است؟ و می خندد. نه ، من کاری برای انجام دادن داشتم و داشتم به این فکر می کردم که چرا به اینجا آمدم. “

هرچه بیشتر اوضاع تغییر می کرد ، همان جمعه بیشتر به نظر می رسید. در حالی که در سالهای گذشته ، هرل معمولاً دست به دست می شد و نمایش های تشویقی انیمیشن بورلی را از کنار صدا می شنید ، اوایل جمعه در سه ماهه چهارم یک هارل یک توپ را گرفت و سال دوم نیز مرد بزرگ Mfiondu Cabengele بین او و حلقه ، کلیپ گرفت ، اما پارس دفاعی بورلی را شنید. دستورالعمل به كابنژله براي جلوگيري از او.

کابنژله گفت: “رفتن به آنجا و رقابت و دیدن ترز و پت در این کار کاملاً سرگرم کننده بود ، بنابراین من آن را دوست داشتم.”

مرکز موهای سرژ ایباکا مانع از ضربه تالن هورتون تاکر نگهبان لیکرز شد.

مرکز موهای سرژ ایباکا ، راست ، جمعه جلوی شوت Talen Horton-Tucker نگهبان لیکرز را گرفت.

(والی اسکالی / لس آنجلس تایمز)

هارل گفت: “او همان پتی است که من قصد داشتم شوت بزنم و با لو در تیم دیگر باشم و پرش ها را از دست بدهم ، یک ترکیب یا چیزی را از دست بدهم.” “این من را آزار نمی دهد ، مرد. … من نگران کارهایی نیستم که پت در حاشیه انجام می دهد. هر کاری که در کنار زمین انجام می دهد دلیل حضور در آنجا است ، او اکنون در بازی نیست. هیچ چیز فرقی با آنچه من می دانستم پت روی میز آورده است ندارد. “

Harel تنها جمعه در کانون توجه نبود.

مربی تایرون لو گفت ، ایباکا مرکز شروع کلیپرز است که به جلو حرکت می کند و ایویکا زوباک را به عنوان لنگر دفاعی برای واحد دوم ترک می کند. زوباک از زمان پیوستن به تیم در سال 2019 از طریق تجارت با لیکرز ، 111 بازی از 115 بازی خود را به عنوان کلیپر آغاز کرده بود.

لو گفت: “زو در چند سال گذشته کار خود را شروع کرد و کار بزرگی انجام داد و فقط با دیدن این تیم ، می خواهیم چه سبکی از بازی را ارائه دهیم ، همین حالا امشب با سرژ رفتیم.”

این تصمیم اولین نگاه به سبک تهاجمی بازی را که لو برای مبتدیان خود می خواهد نشان داد. ایباکا در سه دقیقه اول سه سه شوت زد و دو گل به ثمر رساند. ایباکا همچنین یک ضربه را مهار کرد و ضربه دیگری را در لبه آن تغییر داد.

اگر لو همچنان به بازی تیم هایی با سه نگهبان از جمله رجی جکسون ، لو ویلیامز و لوک کنارد ادامه می دهد ، این تغییر به منظور تقویت دفاع واحد دوم نیز انجام شد. Zubac یکی از موثرترین مدافعان چرخ های جوان است.

این تغییر بازگشت به نقشی است که ایباکا در بیشتر دوران حرفه ای خود بازی کرده است. او 524 بازی متوالی را از فصل عادی بین 2011 و 2018 با اوکلاهما سیتی ، اورلاندو و تورنتو آغاز کرد ، اما با نزدیک شدن 7 پا به 30 دقیقه ، دقایق او تقریباً ثابت ماند ، اگرچه چرخش هایش تغییر کرد.

ایباکا 78 بازی از 129 بازی را در فصل عادی در دو فصل گذشته خود با رپتورز آغاز کرده است و به طور متوسط ​​15.4 امتیاز در کارنامه خود دارد ، بخشی از آن 38 درصد شوت در فصل گذشته است.

و غیره.

جیم جکسون با حضور Chauncey Billups ، تحلیلگر ارشد تلویزیونی کلیپرز در فصل گذشته ، در جمعه به عنوان دستیار مربی خود در زمین بازی ، اولین بازی خود را به عنوان تحلیلگر در تلویزیون Prime Ticket / Fox Sports San Diego انجام داد.

جکسون ، بازیکن خط دفاعی قدیمی NBA که سابقه بازی در 12 تیم را دارد ، انتظار می رود برای تعدادی از بازی های این فصل به عنوان تحلیلگر برایان سیمان گوینده بازی فعالیت کند ، اگرچه سایر مفسران می توانند این بازی را پر کنند. از زمان بازنشستگی در سال 2006 ، جکسون به عنوان بازیکن بسکتبال در کالج و تحلیلگر در استودیوی Fox Sports NBA کار کرده است.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme