میانگین UCLA رئیس قدیمی خود را نشان می دهد که چقدر پیشرفت کرده است

[ad_1]

خوب از پل رودز حاضر شود و ببیند چه اتفاقی برای UCLA ثانویه او افتاده است.

او تقریباً یک سال پس از رفتن رودز از سمت خود به عنوان مربی دفاعی با Bruins برای تبدیل شدن به هماهنگ کننده دفاعی آریزونا ، به یک گروه نخبه تبدیل شد.

رودز سزاوار اعتبار نسبی است. او به دلیل مهارت های تدریس و دانش فوتبال در دو دوره حضور در UCLA به طور گسترده ای شناخته شد ، اما نتایج همیشه با تحسین او مطابقت نداشت. در فصل گذشته ، Bruins اجازه داد تا رکورد 3729 یارد ساخته شود ، که هر بازی 310.8 یارد را رها می کند و از بین 130 مدرسه در فوتبال کاسه ، در رتبه 129 قرار دارد.

این ارقام در سال 2020 با مربی جدید دفاع دفاعی بسیار خوشمزه تر هستند برایان نوروود. UCLA در هر بازی 217.5 یارد پس داد و در رده 42 کشور قرار گرفت و تیمش با عبور از دفاع برای کارآیی ، در مکان 25 قرار دارد. سه رهگیری Bruins در چهار بازی آنها را در سرعت قرار داد تا به راحتی چهار بازی فصل گذشته را تحت الشعاع قرار دهند.

مدافع UCLA الیاس گیتس در آغوش گرفتن از مربی تراشه کلی شنبه شب پس از رهگیری او در آخرین لحظه پیروزی 27:10 تیم بروینز بر آریزونا.

کلی گفت: “وقتی می بینید کسی به سختی کار می کند تا خیلی موفق باشد ، تا بازی را از این طریق به پایان برساند ، عالی بود و من واقعاً به گیتس افتخار می کنم.” “او هرچه دارد به ما می دهد.”

ایمنی استیون بلاک اولین رهگیری خود را در حرفه خود در اوایل سه ماهه چهارم انجام داد ، و در پاسخ به یک چالش در نیمه بازی از کلی برای شروع حرکت شتابان. Bruins (2-2) همچنین دانشجوی تازه وارد آریزونا را اخراج کرد ویل پلامر دو بار و پس از تعویض استارتر آسیب دیده ، چهار بار دیگر آن را تسریع کرد گرانت گونلمعکوس کردن عادت آنها برای ایجاد خط حمله مقابل به نظر می رسد مانند ظهور دوم است جانی یونیتاس در اولین کالج خود

گوشه انتقال به پایان رسید اوبی ابو بهترین بازی خود را به عنوان Bruin با جمع آوری یک گونی و دو جنگ باخت انجام داد. او رویکردی فداکارانه و بی رحمانه را در اختیار هم تیمی های خود قرار داد که به او کمک کرد تا از ساختن نمایشنامه ها آزاد شود.

شی پیتز طول می کشد [defensive] برای رفتن به طبقه بالا تا بتوانم از پایین وارد شوم. “ابو با اشاره به نیکل بروینز گفت. همه برای رسیدن به یک هدف با هم به عنوان یک واحد منسجم کار می کنند. »

ابوه گفت که نوروود با کمک به هماهنگ کننده دفاعی کمک کرد جری آذینارو برنامه ای برای حمله به بازی و هارپینگ برای تمرین تمرین ارائه دهید.

ابوه گفت: “تقریباً هر كاری كه انجام می دهیم مربوط به توپ است و آن را از بین می بریم.” “ما همیشه ایجاد گردش مالی می کنیم ، خواه این کار رهگیری ، راه راه ، بازیابی طوطی باشد ، هر کاری که بتوانیم انجام دهیم. ما این کارها را اساساً انجام می دهیم ، بنابراین وقتی وارد بازی می شویم ، طبیعت دوم می شود و فکر می کنم کار خوبی انجام داده ایم. “

و غیره.

سخنگوی شهر پاسادنا گفت که این شهر تصویب هیچ حکمی برای منع UCLA از انجام آخرین بازی خانگی خود در برابر USC در 12 دسامبر در گلدان رز را پیش بینی نمی کند. سخنگو همچنین تأیید کرد که دستورالعمل جدید اقامت در منزل از طرف مقامات بهداشت عمومی شهرستان لس آنجلس ، که اجتماعات عمومی یا خصوصی را که اعضای یک خانواده را درگیر نمی کنند ، منع می کند ، در مورد ورزش کالج اعمال نمی شود. … UCLA در کوارتر چهارم این فصل از هر یک از حریفان خود پیش افتاد و در بازی برابر کلرادو فقط سه امتیاز در زمین تسلیم کرد. … Kelly Bruins یک امتیاز مثبت 13 در سود برای برد و یک منفی 25 برای باخت دارد.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes