میخائلا اونین شماره را رهبری کرد. 11 UCLA به پیروزی 73-52 برابر USC

[ad_1]

در جریان باخت دو برابری UCLA به USC ، مایکل آنیین از ژانویه نیمکت نشین شد. مهاجم ارشد اطمینان حاصل کرد که Bruins همان سرنوشت روز یکشنبه را نداشته باشد.

پس از آسیب دیدگی مچ پا او را از بازی فصل گذشته در Galen Center بیرون کشید ، Onyenwere شماره 11 UCLA را به پیروزی 73-52 در USC در روز یکشنبه با 19 امتیاز ، شش ریباند و سه پاس منجر کرد.

کاریزما آزبورن موفق به کسب Bruins (4-1 ، 2-1 Pac-12) با 13 امتیاز از 18 امتیاز خود در سه ماهه اول شد ، سپس Onyenwere در کوارتر سوم 14 امتیاز را از دست داد زیرا UCLA 12 برتری پیش افتاد و آن را به 27 گسترش دهید.

Onyenwere گفت: “بازگشت به اینجا مقابل حریف خود و کسب یک پیروزی مسلط در زمین آنها فوق العاده ، بسیار عالی است.” “USC همیشه نبرد خوبی داشته است و همیشه یک رقابت بزرگ بوده است. من واقعاً ممنونم که می توانم هر روز چهار حرف را روی سینه ام بگذارم [and] نماینده UCLA است. “

بروین ها تقریباً در هر جنبه مسلط بودند و 22 پاس گل در 28 سبد از جمله شش پاس گل ازببورن با کمک شغلی به دست آوردند و با هدایت 9 هیئت شانتل هوروات از 44-29 USC پیشی گرفتند. تازه کار USC آمایا اولیور ، که با 10/7 بازی در روز یکشنبه هدایت کنفرانس را بر عهده دارد ، فقط یک ریکوش داشت.

جردن سندرز مهاجم USC ​​با 12 امتیاز و 6 ریباند ذخیره ، هدایت USC را بر عهده گرفت ، در حالی که دزیره کالدول پاسدار 11 امتیاز ، 5 پاس گل و چهار ریباند داشت.

بدون مهاجم ستاره آلیس پیلی ، که انتظار می رود با توجه به مصدومیت نامشخص زمان زیادی را از دست بدهد ، تروایی ها (1-3 ، 0-3) هر شش تلاش برای گلزنی در کوارتر سوم را از دست دادند و فقط پنج امتیاز از روی پرتاب های آزاد کسب کردند.

مارک تراچ ، مربی USC گفت: “او در حال حرکت دادن توپ است و فکر می کنم زمان آن فرا رسیده است.” “ما فقط باید به کار خود برگردیم و در مورد جرایم خود کار کنیم ، و من فکر می کنم که بهتر خواهیم شد.”

تراچ گفت ، بسیاری از دیدگاههای دفاعی UCLA ، تروایی ها را که زمان زیادی را برای آماده سازی دفاع منطقه ای مانند آنچه Bruins برای باز کردن سه ماهه سوم استفاده کرده بود ، صرف نکرده اند. در یک فصل عادی ، تیم ها چندین بازی غیر کنفرانس برای مقابله با این تحریفات دارند. در این فصل تروایی ها قبل از ورود به بازی Pac-12 تنها یک بازی داشتند که در آن سه برد متوالی از دست دادند. Bruins دو بازی بدون تماس کنفرانسی داشت. هر دو تیم مصمم به یادگیری در سفر در فصول تحت تأثیر ویروس کرونا هستند.

کوری کلوز مربی UCLA گفت: “وقتی به فوریه و مارس می رسیم ، فکر می کنم ما می توانیم یک تیم بسکتبال واقعاً خوب باشیم.” “اما اگر من فقط صادق باشم ، ما هنوز آنجا نیستیم.”[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme