نامه ها: داشتن فصلی در دانشگاه در طی یک بیماری همه گیر احمقانه است



فصل جعلی فوتبال کالج با لغو بازی USC – کلرادو سر زشت خود را بلند کرد. کسی ، کسی ، لطفا معنای بازی را در این فصل به من بگویید. با عرض پوزش – تعداد انگشت شماری بازی. ضمناً اگر فکر می کنید این بد است ، فصل بسکتبال بسکتبال 10 برابر بدتر خواهد شد. حرص کامل NCAA و دانشگاه ها چیزی است که امروز این کشور را دچار مشکل می کند.

ژنو آپیسلا
جفت

::

زمان نشان خواهد داد ، اما خسارتی که توسط چند بازیکن غیر خردمند و خودخواه USC وارد شده است ، می تواند برای تیم ، دانشگاه و هواداران بسیار آسیب زننده باشد. تمام کاری که تیم باید انجام می داد شکست دادن یک تیم کاملاً برتر در کلرادو و سپس سفر برای بازی در یک تیم برنده از اورگن برای قهرمانی Pac-12 و احتمالاً یک جام بزرگ بود.

کلرادو اکنون برنامه ضعیفی دارد ، در حالی که USC آزمایش خواهد شد و دیگر جایی برای خرابی وجود ندارد. این دوباره عدم رهبری را نشان می دهد ، زیرا بازیکنان نمی توانند وارد سیستم شوند. این واقعیت که کلی هلتون این نوع خودخواهی را مجازات نمی کند ، دلیل این اتفاق است که در دوران سلطنت او ادامه می یابد.

فلورا پری
فرشتگان

::

همانطور که در فیلم انیمیشن هفته گذشته (چهره بازیگوش هلتون) به تصویر کشیده شده است ، آیا در انتخاب شماره 20 تروجان – تعداد بازنشسته بزرگ مایک گرت – مهم بود؟ “00” ممکن است مناسب تر باشد.

دیوید مارشال
سانتا مونیکا

راب سر کار است

چه هفته ای برای مدیرعامل لیکرز ، راب پلینکا. تیم را با لیستی بارگیری کنید که به نظر بهتر از تیم فصل گذشته است. آیا کمیساریای NBA آدام سیلور جایزه خود را برای مجری سالهای 21-2020 به پلینکا اهدا کرد؟ راب را برای کار خوب انجام شده تبریک می گویم.

منبع کریس
دره چشمه ها

::

راب پلینکا استادانه کار خود را در مورد بازسازی لیکرز در این فصل خارج از فصل انجام داد. او همچنین از حضور مجیک جانسون در جشن پس از فصل بسیار سپاسگزار بود ، اگرچه جانسون هنگامی که اقدام جادویی خود را برای ناپدید شدن انجام داد ، Pelinka را زیر دست لیکر باس انداخت.

کن نگ |
پارک مونتری

::

گاو مقدس ، اگر لیکرها فضاهای بیشتری پیدا کنند ، به ساختمان بزرگتری احتیاج دارند.

استیو تای
نوار الماس

::

کلیپرز هنوز به یک نگهبان بازی ساز احتیاج دارد. چرا روز مربیان بیل راسل و بوستون سلتیکس را برنمی گردانیم؟ کلیپرز دو مربی به نام های تایرون لو و شانسی بیلاپس روی نیمکت نشسته اند که در تمام دوران بازیگری خود مدافع بوده اند.

وین موراماتسو
سرریتوس

::

خواندن لیست 100 بازیکن NBA برای ورود رایگان باعث می شود سرم را خاراند. دویت هوارد یک قرارداد یک ساله با مبلغ ناچیز 2.6 میلیون دلاری امضا کرد ، در حالی که ده ها نفر که اگر آنها در آشپزخانه من بودند ، آنها را نمی شناختم ده یا بیست بار قرارداد او را امضا کردند. من از بازی سه امتیازی متنفرم وقتی یک بچه لاغر شبی 50 امتیاز با سه امتیاز شلیک می کند.

کوین پارک
دهکده Westlake

::

جالب است بدانید که پنج بازیکن NBA به رم رفتند تا جلسه ای بی سابقه با پاپ فرانسیس داشته باشند. اما باید اعتراف کنم که وقتی واتیکان اعلام کرد هیچ کسی با پاپ نخواهد بود ناامید شدم.

جو کیوانی
اوج واشنگتن

طفره رفتن خالی از سکنه

استن کاستن می گوید که داجرها 100 میلیون دلار “شمال” را در فصل 2020 از دست دادند. طرفداران داجرز در مدت تصدی خود شش سال دسترسی تلویزیونی به بازی های داجر را از دست دادند. بنابراین ، استن: می گویم که این باعث می شود تقریباً یکنواخت باشیم.

بیل واکسمن
دره سیمی

::

جی بردی مک کلاغ می نویسد “… آیا می توانم [College Football Playoff] کمیسیون قهرمان خود را با حداکثر هفت مسابقه جدی بگیرند؟ خوب ، لیگ برتر بیس بال فقط یک سوم از بازی های خود را در یک فصل به پایان رسانده است ، و با این وجود داگرها قهرمان قانونی هستند.

ایوان پوزیس
منظره دریا

لود شده

Chargers یک بازی دور از تمدید فصل باخت با یک نتیجه کابوس به هشت بود. فقط این واقعیت که آنها جت های برنده بودند ، این اتفاق را متوقف کرد.

فریاد محافظه کار در نیمه دوم ، کنترل ضعیف ساعت ، بازی تیم های ویژه وحشتناک ، پنالتی های بد. دیگر آن بدشانسی یا تقصیر بازیکنان نیست ، آنتونی لین. شما ضعیف ترین حلقه هستید. خداحافظ!

باب گلدستون
تاج دل مار.

::

تام بردی ، که بسیاری او را GOAT (بزرگترین زمان) می دانند ، پس از شکست دوشنبه شب گذشته مقابل رامز نشان داد که او چیزی جز یک ورزش بد نیست ، با شدت از زمین بازی بیرون می رود و برای استقبال از جارد گاف ، که در تلویزیون دیده می شود ، او ظاهراً بدنبال او می گشت و از مردی که بسیار او را تحسین می کرد انتظار لگد زدن به پشت را داشت.

شاید بردی در سنی که بیشتر بازیکنان برای بازنشستگی می آیند ، بیش از حد فصول بازی کرده است. مانند چند ورزشکار در گذشته که وقتی مهارت هایشان کاهش می یابد به رقابت ادامه می دهند ، به نظر می رسد مهارت های بردی در جهت مخالف است ، اما او باید درک کند که وقتی همه چیز به روال او پیش نمی رود می توان از رفتار او یاد کرد. در این زمینه.

ادوارد آ. ساسمان
دره چشمه ها

::

وای ، چه شکرگذاری NFL برای شکرگذاری ، تماشای پیروزی واشنگتن پلیکادرز در بازی خود ، که آنها را با رکورد 4-7 به قله NFC شرق قدرتمند رساند. (شکلک های کف دست را اینجا قرار دهید.)

ریچارد ترنج
بوربانک

یک امتیاز ، کالی

لیکرز بر سر نفرت ، داجرز ریس را شکست داد ، رامز بوکس را شکست داد … دانگ! LA ، مطمئن هستید که این روزها فلوریدا را می زنید.

ریک هندرسون
فلز

لس آنجلس تایمز از بیان همه دیدگاه ها استقبال می کند. نامه ها باید کوتاه باشند و به مالکیت تایمز تبدیل شوند. آنها را می توان در هر قالبی ویرایش و بازنشر داد. هر یک باید شامل یک آدرس پستی و شماره تلفن معتبر باشد. نام مستعار استفاده نمی شود

پست الکترونیک: [email protected]




منبع: paper-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>