[ad_1]

نمی توان كمك كرد اما بعد از تماشای مسابقه پنجشنبه شب تعجب كرد: آیا قوچها خیلی خوب هستند یا شارژرها خیلی بد هستند؟

مایکل گری
یوربا لیندا

::

بعد از سرقت روز یکشنبه در سوفی ، به نظر می رسد که لس آنجلس هنوز فقط یک تیم NFL دارد. می توان کلمات “رقت انگیز” ، “مطرود” و “رسوا” را در فرهنگ لغت جستجو کرد ، و او می گوید ، “اتهام علیه نیوانگلند”. بازیکنان باید چک های خود را به بازی خیریه بدهند زیرا مطمئناً آنها را برنده نشده اند.

کریگ لندن
دره سیمی

::

شاید آنتونی لین باید یک استراتژی از کتاب بازی ترامپ وام بگیرد و از NFL شکایت کند تا ضرر شرم آور شارژر برای میهن پرستان را خنثی کند.

دون رولند
کاماریلو

::

نکته خوب در مورد دمیدن 45-0: هیچ س questionsال نامناسبی در مورد مدیریت زمان وجود ندارد.

ماریو والوو
ونتورا

وزوز بد

اگر از قبل مطمئن نبودید ، راجر گودل و 32 مالک NFL همچنان بزرگترین منافقین هستند ، شاید تنها رقیب فرماندار کالیفرنیا ، گاوین نیوزوم.

شاهد: جانشين گسترده در سياتل ، جوش گوردون به تازگي توسط گودل احيا شد ، براي هشتمين بار كه گوردون در حرفه خود توسط تيمش يا NFL حذف شد. مدافع آلدن اسمیت نیز تجربه مشابهی دارد. با این حال ، هیچ باشگاه NFL ، بسیاری از آنها با رقت انگیزترین بازیکنان خط دفاع چهارم ، حتی ایده استخدام Colin Copernicus را تجربه نکرده اند.

عذرخواهی گودل چند ماه پیش فقط یک مشت هوای گرم بود. چقدر ناراحت کننده است

باب کارگنیان
یوربا لیندا

::

من می خواهم بدانم که راجر گودل چگونه می تواند اجازه دهد Cowboys-Ravens بازی کند وقتی که یک بازیکن نتیجه مثبت قبل از شروع دارد. در کالیفرنیا ، نمی توانم موهایم را کوتاه کنم یا برای غذا خوردن بیرون بروم ، اگرچه آزمایش مثبتی نداشته ام و یا با کسی که مبتلا به COVID-19 است یا کسی که تجارت می کند تماس نگرفته ام.

دین بائر
دره مورنو

او بازگشت

خوانندگان اخیراً از بیل پلاشکه در امان مانده اند. روز سه شنبه ، او دوباره ظاهر شد – به عنوان یک عموی ناخوانده – با نفس کشیدن از لیکرز خواست تا در طول فصل به لبران جیمز استراحت دهند. “بدون هوادار در سکوها … نبود او اهمیت زیادی نخواهد داشت.”

هی بیل ، من می شنوم طرفداران در حال تماشای بازی های تلویزیونی هستند.

سبک “فشار آوردن و تحریک کردن” پلاسکه “خسته کننده و خسته” شد. شاید تایمز بتواند ظرف یک یا دو ماه او را از ما دور کند.

جیم فردریک
ساحل منهتن

::

من با راب پیلینکا موافق نیستم که او پس از امضای آنتونی دیویس گفت: “اکنون طرفداران لیکرز شاهد رشد AD و هدایت حق رای دادن برای سالهای آینده هستند.”

من AD را یک گلزن ، ریباند و مدافع برجسته می دانم ، اما نه به عنوان یک رهبر در Magic Johnson ، Kobe Bryant یا LeBron James. من فکر نمی کنم در DNA یا شخصیت AD باشد که یک رهبر عالی باشد. خوشحالم که AD و LeBron برای سه فصل آینده کنار هم خواهند بود ، اما پس از بازنشستگی لبرون ، لیکرز باید یک ستاره بزرگ دیگر پیدا کند تا تیم را به آینده هدایت کند.

فون هاردنبرگ
وست وود

مسابقه امروز

USC تیم استثنایی متشکل از بازیکنان با استعداد دارد ، اما آنها همچنان همان خطای قابل پیش بینی را در مسیرهای مسطح انجام می دهند و از زمانی که کلای هلتون به عنوان سرمربی تبدیل شده است ، از وسط در حال حرکت هستند. بدون انحراف ، بدون فریب. در برخی از RPO یا بالعکس مخلوط کنید. اگر می خواهند در سطح ملی بجنگند ، آنها به یک هماهنگ کننده جدید حمله احتیاج دارند.

تری ون دی کامپ
کارسلباد

::

من مثل بروین در تمام زندگی ام نمی فهمم که چگونه یک رکورد 3-2 “راه برنده” است. یک برنامه کوتاه مدت برای همه گیر شدن Chip Kelly طول می کشد تا یک بازی دیگر در سمت برنده داشته باشد. شاید توجه بیشتر به فوتبال و کمتر منوی آن باعث شود او در فصل عادی برنده شود.

شرکت اندرو
سان مارینو

قدرت جنگیدن

آپتون سینکلر به آهنگ ج. افتخار خواهد کرد. بردی مک کالو در مورد کارگزاران دانشگاه و پیامدهای آن برای دانشجویان ورزشکار. کالج گرید ممکن است به اندازه صنعت گوشت در سال 1906 خونین نباشد ، اما رهبری به همان اندازه بی رحمانه است. این شخصیت ها می توانند در خانه در اتاق White Star Line باشند ، که تعداد زیادی قایق نجات که در عرشه های تایتانیک دفن شده اند را شناسایی می کند.

درآمد در برابر ایمنی؟ با سه لمس ایمنی از دست می رود. نامزد دریافت جایزه پولیتزر برای آقای مک کلاغ است.

دیو ساندرسون
لا کانادا

روح شیرین

از شما بیل کوتوله ممنونم که در مقاله خود روح شیرین رافر جانسون را قرار داده اید ، مردی که همه امیدواریم پسران ما رشد کنند ، نه فقط یک ورزشکار. همه نوجوانان باید زندگی نامه خود را با عنوان “بهترین چیزی که می توانم” بخوانند ، عنوانی که همه چیز را بیان می کند. رافر که یکی از برادران برادری همسرم جورج ولفبرگ بود ، توانست تمام دوستی های خود را در طول زندگی حفظ کند. در این هفته قلبهای شکسته بسیاری در سراسر جهان وجود دارد.

دایان ولفبرگ
سانتا مونیکا

سلام و خداحافظ

هفته گذشته دنیای بیس بال یکی از پرشورترین طرفداران خود را از دست داد. دیوید ال لندر ، معروف به اسكوجی از لاورن و شرلی ، در اثر عوارض بیماری ام اس درگذشت. ما به عنوان دوست وی برای بیش از سه دهه ، روزها و شبهای زیادی را در استادیوم های همه جا گذراندیم. اما دیوید فقط به یک بازی نمی رفت و او را تماشا می کرد ، او نشست و هر زمین و هر بازی را از هر بازی که حضور داشت گل زد. کارت های نتیجه او افسانه ای بودند.

او بیش از هر کسی که من می شناختم درباره هر بازیکن در هر تیم اطلاعات داشت. اگرچه دیوید از طرفداران بزرگ دزدان دریایی پیتسبورگ بود ، اما بوكوس همانطور كه ​​از آنها نام برد ، موفقیت تیمهای محلی را جشن گرفت و از دیدن چهره های ما هنگام پیروزی خوشحال بود. بازی بیس بال ، دنیا برای او معنی داشت. فصل بدون او هرگز مثل گذشته نخواهد بود. روزنه ای پیش رو خواهد بود و دلم برای چیز ترسناکی از دست دوستم تنگ خواهد شد ، اما من می دانم که هر وقت او در یک استادیوم در سراسر کشور جای می گیرد ، می دانم که او کنار من می نشیند و بازی را گل می کند.

ژنو آپیسلا
جفت

::

مرگ دیک آلن – بدون عضویت در تالار مشاهیر تا زمانی که زنده بود – به ما یادآوری می کند که چه اندازه کوچک و کم سن بودند و بیش از حد اعضای جامعه بیس بال باقی مانده اند.

کیپ دلینگر
سانتا مونیکا

فقط DH اضافه کنید

من عاشق بیس بال (به خصوص داجرز خودم) هستم ، اما برخی از معاملات بیس بال لیگ برتر انگلیس واقعا آزار دهنده هستند. روز سه شنبه اعلام شد که صاحبان MLB و اتحادیه بازیکنان ظاهراً خواهان مهاجم تعیین شده در لیگ ملی هستند. اما مالکان از DH به عنوان یک تراشه چانه زنی برای گسترش مرحله پلی آف استفاده می کنند. در اینجا وضعیتی داریم که هر دو طرف در مورد چیزی توافق می کنند ، اما این سیاست سیاسی است تا صاحبان آن بتوانند چیز دیگری بدست آورند. در مورد مذاکرات با سو in نیت صحبت کنید.

من شخصاً DH در NL نمی خواهم. و من مطمئناً نمی خواهم مرحله پلی آف را گسترش دهم ، که این باعث کاهش ارزش پیروزی در یک بخش عادی از 162 بازی می شود.

مارک کانل
کوهستانی

فروش دشوار

چرا جهنم می خواهد ویکتور روخاس مدیر کل فرشتگان شود؟ این سازمان در حال سقوط است و آرته مورنو در چهارمین GM خود در 10 سال گذشته است. اگر آقای روخاس به دنبال امنیت شغلی طولانی مدت در یک باشگاه لیگ برتر است ، من مطمئن هستم که داجرز خوشحال می شود که به او اجازه دهد تی شرت های قهرمانی را در بالای فروشگاه پارک بفروشد.

راب Demonteverde
Brea

آن را به درستی بپوشید

من تایمز را به خاطر مقاله “Next Plan Up؟” در مورد ویروس فوتبال NFL – و 11 بازیکنی که به درستی در جلوی جلوی این ورزش نشان داده شده اند (7 دسامبر) تحسین می کنم. اما من مشکل تایمز و بازیکن دوازدهم را که نقابش دهانش را می پوشاند اما سوراخ های بینی اش را نمی پوشاند ، می پذیرم.

با توجه به اینکه کودکان و جوانان تحت تأثیر رفتارهای به اصطلاح الگو قرار می گیرند ، ارتقا such چنین شخصی که فقط نیمی از سمت راست ماسک می زند کاملاً غیرمسئولانه است.

دیوید تولانیان
لاس وگاس

225 میلیون دلار برای هر نفر

لو گریگ اشتباه می کند ، پل جورج خوشبخت ترین مرد روی زمین است!

چاک هیل
ونتورا

::

لس آنجلس تایمز از بیان همه دیدگاه ها استقبال می کند. نامه ها باید کوتاه باشند و به مالکیت تایمز تبدیل شوند. آنها را می توان در هر قالبی ویرایش و بازنشر داد. هر یک باید شامل یک آدرس پستی و شماره تلفن معتبر باشد. نام مستعار استفاده نخواهد شد

پست الکترونیک:
sports@latimes.com[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر