نامه ها: ممکن است این واکسن به زودی برای درمان بیماری های آنها وارد نشوداگر قوچها و شارژرها (به خصوص شارژرها) به بازی خود ادامه دهند ، به تازگی ، COVID-19 تنها دلیل طرفدار نداشتن استادیوم SoFi نخواهد بود.

راسل مورگان
کارسون

::

خود کشاورز می گوید که Rams تلاش مشترکی برای مبارزه با آریزونا انجام می دهند و این نتیجه می دهد.

وقتی قوچ ها خوب هستند ، آنها با عبور عبور می کنند و سپس دویدن کار می کند ، یا آیا شما متوجه نشده اید؟

وقتی قوچها روشن هستند ، آنها روشن هستند. آنها فراری بهتر از تهدید سه گانه خود در هوا ندارند. قوچها با رفتن چهارماهه شان می روند. تلاش برای گفتن چیز دیگری اثبات نشده است.

استیو بیکر
فرشتگان

::

هیچ طرفدار رامز گفت: “جارد گاف یک بازیکن خط حمله دقیق و بدون خطا است ، که سزاوار تمام پیشنهادات پیشنهادی لازم است تا او را مستحق قرارداد بزرگ خود کند.”

تونی مدلی
فرشتگان

::

جارد گاف با سرعت نگران کننده توپ را برگرداند ، امتیازاتی را برای حریف افزایش داد و مشکل فقط در میامی آغاز نشد. سال گذشته ، او با سه باخت از هفت باخت Aries ، توپ را برگرداند ، در نتیجه حریف به گل رسید – انتخاب شش ، دویدن با روبان و غیره. اگر او در این سه بازی فقط یک گونی می گرفت ، قوچ ها در هر بازی پیروز می شدند و 12 بر 4 تمام می شدند و به پلی آف می رسیدند.

این “کمی دقیق تر” خواهد بود.

مایک شالر
شهر معبد

::

در این مورد چطور: بگذارید آرون دونالد به مدت یک هفته در طول تمرین ، بازیکن خط حمله خود را به وحشت بیندازد ، نشانگر حق رای دادن لعنت شود ، استخوان ها و گونی های شکسته انتظار می رود. شاید آن وقت جارد گاف بتواند بالاخره بداند برای دفاع از فوتبال لعنتی چه کاری باید انجام دهد.

پیتر مارادودین
سیاتل

::

چطور شد که Jalan Ramsey ، (ظاهراً بهترین زاویه پوشش در NFL) ، در تمام طول بازی با Debo Samuel از سانفرانسیسکو نبود؟

چطور شان مک وی با فهمیدن اینکه خط مقدم 49 در برابر خلیج تامپا از سلطه بیشتری برخوردار است ، در همان حمله موشکی که بوکاناری ها را شکست داد ، کار نکرد؟

چگونه موش ها ذهنیت شیری یک بازیکن رده پایین را که به آنها 134 میلیون دلار پرداخت کرده اند ، مسلم می دانند؟

به نظر می رسد که سران تیم چگونه فراموش می کنند که بهترین خطا هنگامی انجام می شود که با یک جفت دفاع مخالف با پاس های رعد اسا و حملات جت خود حرکت کند؟

چطور شده که همیشه “یک قدم جلو ، دو قدم عقب” است و بعد توپ را می مالیم؟

افراد زیادی در این سازمان بیش از حد حقوق دریافت می کنند و فاقد آتش احضار شده در معده خود هستند.

مسخره – مضحک.

دیوید گریفین
وست وود

::

اگر شارژرها یک هیئت مدیره داشتند که بر مدیریت آنها نظارت می کند و هر هفته کاهش ارزش آنها را مشاهده می کند ، آنتونی لین و خدمه او مدت طولانی آنها را در اختیار نخواهند داشت. کسی باید جلوی از دست دادن این فاجعه را بگیرد.

آلن سگال
سن دیگو

::

مربی لین ، متأسفانه ، شما ممکن است از دور تماشا کنید زیرا جانشین شما این تیم با استعداد را برای اتهامات در یک مدعی Super Bowl آموزش می دهد. مربی لین ساعت تمام شده است و او شما را در سمت از دست دادن دو صفر می یابد.

دونالد فلفل
پومونا

لیگ ملی فارس

آیا کسی واقعاً از بازی شن و ماسه که در این “فصل” به طور منظم در NFL برگزار می شود شگفت زده شده است؟ عدم آمادگی عدم تمرین؛ عدم دسترسی به پخش کننده: تنها چیزی که به نظر می رسد فراوان است ، تمایل به کسب هرچه بیشتر دلار است ، در حالی که محصولی را ارائه می دهید که به طور واضح قبل از زمان آماده سازی برای اولین بار قبل از (1) مخاطب مسخره بازی را بدست می آورد یا (2) بازیکن به اندازه کافی بیمار می شود ، امکان قرار دادن تیم وجود ندارد.

جان اسنایدر
پارک نیوبوری

::

از بین تمام لیگ های بزرگ ورزشی ، NFL بیشترین زمان را داشت تا پاسخی صحیح به COVID-19 بدهد ، اما راجر گودل همچنان موفق به انداختن توپ شد. NFL برای بسیاری از افراد ، از تیم ها ، بازیکنان و هواداران مهم است ، اما آیا آنقدر مهم است که سلامتی و زندگی بسیاری از افراد را به ویژه بدون اقدام مناسب در معرض خطر قرار دهد؟

ملکه رات
فرشتگان

زمان های تروا


نتیجه معمول این روزها: COVID-19 ، USC 0. ما دیگر شکست نخوریم. مبارزه کردن.

نوعی کراوس
سانتا مونیکا

::

من احساس بدی می کنم که این بازیکن با از دست دادن شغل اول سال اول کار خود در این هفته ، از USC Chase McGrath بیرون رانده شد.

فهمیدم که او حتی در اوایل دهه 90 متولد نشده است ، اما مطمئناً یک معتاد تلویزیونی مسن و بزرگتر می تواند با گفتن یک برنامه کوچک فاکس از آن دهه به نام “پارکر لوئیس” ، او را هشدار دهد. نمی تواند از دست بدهد “

آکسل د. کیستر
بردبری

NBA؟ قبلا، پیش از این؟

LZ Granderson ، در ستون خود برای استیو بالمر ، که فیلم Doc Rivers را شلیک می کند ، مقایسه عجیبی با ریورز و فیل جکسون و سبک مربیگری نسبی آنها انجام می دهد. در آن ، او به حرفه مربیگری “موفق” در ریورز و جکسون اشاره می کند. جکسون 11 فصل در لس آنجلس آموزش دید و پنج عنوان قهرمانی کسب کرد. رودخانه ها هفت فصل در لس آنجلس آموزش دیدند و هیچ بردی کسب نکردند. من فقط آن را نمی بینم ، LZ.

برت برگن
لا کانادا

::

وقتی کلیپرز از مونترسل هرل جدا شد ، از این حرکت ناراحت شدم. او نماینده تیمی بود که اینجا بود. او شکننده و شکننده بود و قلبش را بازی می داد و از نیمکت آنها شمع بود.

اکنون ما کلیپرز جدید داریم که توسط کاوهی لئونارد اداره می شود ، و در هنگام آوردن ایباکا از تورنتو نقش مهمی در خلاص شدن از شر داک ریورز و احتمالاً مونترزل داشت. او و پل جورج فاقد شخصیت و شیمی هستند که دیگران از آن به وجود می آیند.

همه ما این خط معروف را می دانیم ، “سبد یک نفر گنج یک مرد دیگر است.” خوب ، لیکرز فقط آن گنج را از NBA سرقت کرد و کلیپرز هر بار که ملاقات کند هزینه آن را پرداخت خواهد کرد.

این کارمای شیطانی

استیو لاروشل
دره سیمی

::

بنابراین خوشبختانه لبران و آنتونی دیویس توانستند قراردادهای جدیدی را در این دوره تلخ تاریخ ما تأمین کنند.

من مطمئن هستم که بیکاران ، معلمان ، قهرمانان پزشکی و اولین پاسخ دهندگان می توانند امشب خوب بخوابند ، می دانند که این دو آقا می توانند زنده بمانند.

من همچنین می خواهم از The Times برای پوشش گسترده برنامه های افزودنی تشکر کنم.

مایک گارنت
کویر نخل

این یک ضربه خواهد بود

من به عنوان پدر یک دانش آموز-ورزشکار جوان – سوفی دختر 8 ساله من یک بازیکن برجسته فوتبال و ریاضیدان است – من افتخار کردم که سارا فولر از Vanderbilt را به عنوان اولین زنی که در یک بازی فوتبال Power 5 بازی می کند افتخار کردم. لحظه واقعی ورود ورزشکاران نه در زمین بلکه در رختکن اتفاق می افتد.

به یاد داشته باشید که قبل از اینکه کیتی هنیدا اولین زنی باشد که در سال 2002 با بازی نیومکزیکو در مسابقات جام حذفی NCAA بازی می کرد ، از آزار و اذیت و آزار جنسی رنج می برد و باعث شد که در کلرادو ناخواسته احساس کند.

روزی یک زن از آن مکان سعی می کند در این زمینه هدفی را بدست آورد و امیدوارم به آن دست یابد. اما اگر او از دست بدهد و هم تیمی هایش همچنان حمایت بی قید و شرط خود را نشان دهند ، دانش آموزان ورزشکار واقعاً از راه رسیده اند.

استفان A. نقره ای

سانفرانسیسکو

RIP ، رافر

من با نقل قول دن گررو بحث می کنم که رافر جانسون “بزرگترین کروین است.” من معتقدم این در واقع یک تساوی بین جانسون و جکی رابینسون است.

بگذارید هر دو RIP شوند.

مایکل گزاس
بورلی هیلز

::

از اوایل دهه 1980 ، یک ستون نویس LA Times از مجیک جانسون به عنوان “اولین انسان کامل جهان” یاد کرد. با تمام احترامی که برای Magic قائل هستند ، جهان ممکن است اولین انسان کامل واقعی خود را در این هفته در Rafer Johnson از دست داده باشد.

ریک ون کرک
ایروین

آیا قبلا آن را شنیده اید؟

تونی ریگینز: “ما احساس می کنیم یک مدافع ضربه اضافه کرده ایم.”

جری دیپوتو: “ما احساس می کنیم یک مدافع اضافه کرده ایم.”

بیلی اپلر: “ما احساس می کنیم یک مدافع ضربه اضافه کرده ایم.”

پری میناسیان: “ما این احساس را داریم که مدافع ضربه را اضافه کرده ایم.”

اخبار رعد و برق ، پری: فرشتگان به خوراک نیاز دارند!

استیو تای
نوار الماس

::

لس آنجلس تایمز از بیان همه دیدگاه ها استقبال می کند. نامه ها باید کوتاه باشند و به مالکیت تایمز تبدیل شوند. آنها را می توان در هر قالبی ویرایش و بازنشر داد. هر یک باید شامل یک آدرس پستی و شماره تلفن معتبر باشد. نام مستعار استفاده نخواهد شد

پست الکترونیک: [email protected]
منبع: paper-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>