[ad_1]

در ضعیف ترین لحظات او بود که رون ریورا بیشترین قدرت خود را نشان داد.

او مجبور بود غذا را مجبور کند. او نمی توانست چشایی و بویی بگیرد. درمان سرطان باعث خشک شدن بدن و خستگی شبیه آنفولانزا شد. هنوز هم ، او به نظر می رسد که هر روز به عنوان مربی سال اول تیم فوتبال واشنگتن کار می کند.

استفانی ریورا ، همسر 36 ساله وی گفت: “برای رون ، این واقعاً کمک می کند ، دانستن اینکه او یک کار عادی دارد.” سال ها. “تیم واقعاً او را پذیرفت. آنها باركالونگر را در دفتر خود گذاشتند تا اگر مجبور شد چرت بزند یا چیز دیگری ، او بتواند استراحت كند. من و دخترم او را به سمت کار سوق می دهیم زیرا شما قطعاً دوست ندارید که او رانندگی کند. شما فقط نمی دانید که بعد از درمان چه احساسی خواهید داشت ، بنابراین ما آن را به جلو و عقب حمل خواهیم کرد. “

با هم ، یک تلاش تیمی برای خانواده ریورا این بود که بعد از تشخیص رون در سلولهای سنگفرشی در گره لنفاوی ، در زندگی جهت گیری کنند. آنچه که با سفتی گردن آغاز شد ، چیزی بسیار شرورتر بود و به هفت هفته درمان ، از جمله شیمی درمانی نیاز داشت. وی آخرین معالجه خود را در 26 اکتبر در انستیتوی سرطان Inova Shar در فیرفکس ، ویرجینیا گذراند و – طبق سنت – زنگ را به نشانه پایان رژیم خود زد.

تصویر بصری ریورا از زنگ که با تشویق پرسنل بیمارستان به صدا درآمد ، بدون شک بسیار مهیج بود ، به خصوص با او ، بسیار نازک تر از روزهای حضورش به عنوان یک خط خط خرس شیکاگو یا در 9 فصل مربیگری کارولینای پانترز. وی در طی درمان 30 پوند وزن کم کرد.

ریورا مثل همیشه روز پنجشنبه در حاشیه بازی خواهد بود ، وقتی واشنگتن در بازی سنتی شکرگذاری Cowboys با NFC شرق دالاس بازی می کند. استفانی و دختر کورتنی نیز در استادیوم AT&T حضور خواهند داشت ، زیرا هر دو اجازه COVID-19 را دارند تا در طول فصل در کنار رون باشند. کورتنی ، بازیکن سابق سافت بال UCLA ، عضو تیم رسانه های اجتماعی در واشنگتن است.

در سالهای اخیر ، ریورا طیف کاملی از احساسات را تجربه کرده است ، از کسب دو جایزه بهترین مربی سال NFL و هدایت Panthers به ​​Super Bowl 50 ، تا آتش سوزی که خانواده شارلوت ، کارولینای شمالی را از بین برد ، تا مرگ برادرش به دلیل سرطان. پانکراس پس از شروع 5-7 توسط کارولینا در فصل گذشته اخراج می شود.

تشخیص سرطان یک چالش غیرمنتظره دیگر برای مربی ای است که می خواهد واشنگتن را تغییر دهد ، که فصل گذشته 3-13 بود و از سال 2015 در پلی آف حضور ندارد.

ریورا 58 ساله اخیراً به خبرنگاران گفت: “این یکی از سخت ترین قسمت ها بود ، تلاش برای حفظ همه چیز روی فوتبال و سپس تلاش برای آماده سازی.” “پس از آن ، من شخصاً برای خودم تلاش کردم تا زمانی که دوره درمان خود را سپری کردم با تیم کار کنم. این احتمالاً یکی از سخت ترین مواردی بود که باید با آن کنار بیایم و در عین حال سعی داشتم نوع مناسب جبهه را برای بازیکنان خود ارائه دهم. این یک چالش بود ، واقعاً هم بود. “

برای حق رای دادن به این آشفتگی ها – تیم اخیراً پس از دهه ها اعتراض و ادعاهای مزاحم آزار و اذیت جنسی در محل کار ، لقب “سرخ پوستان” را حذف کرد – ریورا منبع الهامی غیرقابل انکار بود.

ریچارد راجرز ، دستیار مربی مدافعان دفاعی واشنگتن و دوست و هم تیمی دیرینه ریورا ، گفت: “برای بسیاری از این بچه ها ، آنها این را نشانه افتخار می دانستند که او همان کاری را می کند که می کرد.” آنها پنترها را با هم آموزش دادند و در دانشگاه كالیفرنیا هم تیمی بودند.

راجرز گفت: “بزرگترین لحظه شنیدن گلویم زمانی بود که او در دفتر با من تماس گرفت و به من گفت که چه خبر است.” “این مکالمه یک به یک بود و من فکر می کنم قبل از اینکه دیگران بدانند.” مجبور شدم بنشینم و نگه دارم. او به من اطمینان داد که در آن زمان حال خوبی دارد ، اما شما هرگز نمی دانستید.

“وقتی کلمه” سرطان “را می شنوید ، همه آن را تا انتها متصل می کنند. بنابراین در ذهن من فقط باید به او گوش می دادم ، به او گوش می دادم و اجازه می دادم تا برای من توضیح دهد چه خبر است. “

راجرز با عجایب زمین فوتبال غریبه نیست. او در بازی دو بازی حاشیه ای انجام داد ، بازگشت کاملاً باورنکردنی کال برای شکست دادن استنفورد در سال 1982. نام مستعار او “راک” است و اکنون با حمایت از ریورا مناسب است. اما راجرز اعتراف می کند این نام برای استفانی مناسب تر است.

وی گفت: “قطعاً این سنگ است.” “اگر او به رون بگوید کاری انجام دهد ، او این کار را می کند.”

استفانی و رون ریورا

استفانی و رون ریورا

(خانواده ریورا)

استفانی تجربه مربیگری خاص خود را دارد. آسیب دیدگی تازه وارد در ناحیه زانو ، کار کوتاه خود را به عنوان یک مدافع در کال به پایان رساند ، اما او در سال 2000 دستیار مربی در WNBA’s Washington Mystics بود. پس از آن فصل ، او توجه خود را به AAU و بسکتبال دبیرستان معطوف کرد.

او یکی از نیروهای محرک Corner Corner بود که در آن 400 نفر از دوستان و اعضای خانواده آنها مقوا را خریداری کردند تا جای FedEx Field را برای بازی با بالتیمور بگیرند. بالای زبانه ، یک بنر بود که روی آن نوشته شده بود “RiveraStrong”.

وی گفت: “ما موفق شدیم این راز را از او دور کنیم.” فکر می کنم خیلی تحت تأثیر قرار گرفته بود.

شوهرش نیز وقتی متوجه شد که هماهنگ کننده دفاعی شیکاگو خرس – چاک پاگانو – که به عنوان سرمربی تیم های ایندیاناپولیس کلت مبارزه با سرطان می کند – نیز برچسب RiveraStrong را در لیست پخش خود دارد. این دو مربی اغلب پایه را لمس می کنند.

سلام ، ریورا مکان مشخصی نیست.

استفانی گفت: “شما بعد از آخرین درمان 2 تا 3 ماه صبر می کنید و سپس برای یک بررسی دیگر وارد می شوید تا ببینید آیا این روش از بین رفته است.” “آنها نمی گویند شما تا آن زمان عاری از سرطان هستید و پس از آن چکاپ می کنید.”

اشتهای ریورا تا حدی برگشته و او آرام آرام چند پوند اضافه می کند.

همسرش گفت: “ما مجبور شدیم برای او چند لباس جدید بخریم.” “او داشت شلوار خود را بلند می کرد و ظاهر آنها کاملاً گشاد بود. برای سفارش مجبور شد چند کت و شلوار بپوشد. فکر می کنم از این به بعد به جای XL دو برابر ، XL باقی بماند. “

ریورا ممکن است از نظر قد کمی کوچکتر باشد ، اما هرگز تأثیرگذار نیست.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر