نسل بیس بال دومینیک اسمیت کمربند نجات الماسی را به جوانان محروم ارائه می دهد


بازیکنان تقریباً هر روز بعد از ظهر به هالی پارک می رسند و در یکی از دو زمین بیس بال بین بزرگراه 105 ، دو محله پر جمعیت و یک مسیر راه آهن امتداد می یابند.

برخی از آنها از شهرهای اورنج کانتی و خلیج جنوبی آمده اند. اما بسیاری از آنها محصولاتی از این قسمت از شهر هستند ، از کامپتون و جنوب لس آنجلس گرفته تا هاثورن ، گاردنا و کارسون ، طرفداران بیس بال در منطقه ای که این ورزش آرام آرام رها می شود.

دومینیک اسمیت پیش از این که به عنوان انتخاب دور اول تیم نیویورک متز و یک ستاره بزرگ و شکوفا در لیگ تبدیل شود ، مانند آنها بود. او سپس به عنوان بچه ای که در حال تماشای مسابقات ، پیراهن Little League ، در حیاط خانه خود تمرین می کرد ، توپ ها را به دیوار می انداخت ، شناخته شد که روزی آرزو داشت این کار را در ورزشی که دوست دارد انجام دهد.

او اکنون یک نماد محلی است ، بازیکنانی که امیدوارند روزی دقیقاً مانند او باشند ، در این گوشه از دنیای بیس بال مورد ستایش قرار می گیرند.

بنابراین ، سه سال پیش ، اسمیت و دو نفر از دوستان بیس بال دوران کودکی خود ، رون میلر و تیم راور ، تصمیم گرفتند سازمانی به نام Baseball Generations را ایجاد کنند.

ایده ساده بود: کمک به بازیکنان جوان برای هدایت محروم ، نه اسمیت ، یازدهمین انتخاب کلی در پیش نویس 2013 ، و نه میلر ، انتخاب دور قبلی 10 ، و مولینز ، مهاجم ، و نه راور ، بازیکن سابق. در کارولینای شمالی بدست آمده است.

برای زنده نگه داشتن بیس بال در آنچه خانه می نامند.

“فرصت سفر در لیگ های کوچک … فقط چشمهایم را باز کرد. من دیدم که به خصوص اگر در فضای داخلی شهر زندگی می کنید ، در موقعیت بسیار نامساعدی قرار دارید. “

با اولین بازیکن دومنیک اسمیت دیدار کنید

اسمیت گفت: “وقتی آمدیم ، فقط باید همه چیز را خودمان یاد بگیریم.” “من فقط می خواهم به این بچه ها تقلب کنم برای موفقیت ، خواه در بیس بال باشد یا در برخی از جنبه های زندگی آنها.”

تقریباً چهار سال پس از تأسیس ، Baseball Generations از یک برنامه آموزشی کوچک به یک سازمان توسعه در مقیاس بزرگ تبدیل شده است که میزبان اردوهای بازیکنان در سراسر کشور است ، یک موسسه خیریه غیرانتفاعی اداره می کند و از ستارگان ورزش کمک گرفته است.

اسمیت گفت: “ما تازه متوجه شده ایم که لس آنجلس فاقد آموزش و توسعه مناسب برای سطح جوانان است.” “این چیزی است که ما واقعاً می خواستیم آن را تغییر دهیم.”

::

این سه دوست اولین بار در زمانی که همه آنها حدود 10 سال داشتند و در تیم های مختلف بازی می کردند ، در لیگ کوچک لادرا دیدار کردند. اولین تعاملات آنها در زمین انجام می شد ، فریاد می زدند و حرفهای بیهوده ای می زدند – تا اینکه علاقه مشترکشان به ورزش را تشخیص دادند.

راوره گفت: “این فقط رقابت بود كه هر دو وارد بازی شدیم.” “این مطمئناً آن را سرگرم کننده ساخته است.”

به زودی این سه نفر در حال انجام بازی های Wiffle ball و بررسی آنلاین روش های یادگیری آنلاین هستند. هیچ یک از آنها مربی شخصی نداشتند ، و نه در یک تیم مسافرتی گران قیمت بازی می کردند ، و نه ایده خوبی داشتند که چگونه در زنجیره بیس بال جوانان ، پیشاهنگی ، جذب و یا دیده شوند.

در عوض ، آنها روال خود را ایجاد کردند. آنها در یک تور پنبه ای متعلق به یکی از همسایگان اسمیت چرخیدند و در برخی از تپه های نزدیک خانه او به سرعت بالا و پایین رفتند. پدر میلر یک خانه پشتی ساخت که در آنجا وزنه می زدند. راوار یک خفاش سنگین درست کرد و کف لوله را کف کرد.

چپ: نماینده Roc Nation ، مایک رودریگز و بنیانگذاران نسل بیس بال ، دوم اسمیت ، تیم راوار و رون میلر

چپ: نماینده Roc Nation ، مایک رودریگز و بنیانگذاران BBG ، دوم اسمیت ، تیم راوار و رون میلر

(با مجوز از تیم راوار)

راوره گفت: “هیچ چیزی به ما تحویل داده نشد.”

میلر افزود: “ما از آنچه داشتیم استفاده کردیم.”

حتما بخوانید:
محافظ شارژر سعی می کند در مسیر درست قرار گیرد

این یک داستان معمولی برای بازیکنان جنوب LA در نسل آنها بود. چند دهه قبل ، محله های شهر میزبان بزرگترین ستاره های بازی بودند. تالار مشاهیر اوزی اسمیت و ادی موری در Lock High ، نزدیک واتس شرکت کردند. Daryl Strawberry بزرگ متس و داجرز از کرنشاو بیرون آمد. رجی اسمیت Dodgers All Star در کامپتون بازی می کند.

اما این بازیکنان مدتها است که بعد از اینکه دومینیک اسمیت و دوستانش این ورزش را انجام داده اند بازنشسته شده اند. در آن زمان ، ظهور تیم های باشگاهی و سیستم توپ سفر باعث شد رسیدن به لیگ های بزرگ یک تلاش بسیار دشوارتر و گران قیمت باشد. کمتر بازیکن از جنوب لس آنجلس به کار خود در MLB ادامه داد. تعداد کمتری به منطقه بازگشتند تا به دیگران کمک کنند تا راه آنها را دنبال کنند.

او یک چرخه ثابت ایجاد کرد.

میلر گفت: “منابع بیس بال کمتری در داخل شهر وجود دارد.” “بسیاری از متخصصان نیستند که به داخل شهر بازگردند و برگردند. امکانات آموزشی زیاد نیست. او فقط مربی خیلی خوبی ندارد. قسمت بیس بال آن درد می کند. “

این سه دوست چند مکث اساسی انجام دادند.

در حالی که در سال 2006 در دبیرستان بود ، MLB اولین آکادمی جوانان شهر خود را در کامپتون افتتاح کرد. یک روز یک استخدام کننده برای بازی خود در لیگ کوچک ظاهر شد و والدین پسر را مجاب کرد که آنها را ثبت نام کنند.

طی سه سال آینده ، آکادمی به آنها کمک کرد تا به چشم اندازهای قانونی تبدیل شوند. برای اولین بار آنها در رویدادهای توریستی بازی می کنند. آنها در اردوهای بیس بال در ایالات متحده شرکت کردند. یک سال آنها برای یک تورنمنت به استرالیا رفتند.

اسمیت گفت: “آنها فرصت هایی را برای من فراهم کردند.” “آنها فقط واقعاً به من كمك كردند ، به خصوص كه من اهل شهر داخلی بودم و منابع مشابهی نداشتم. من به آنها یک تن اعتبار می دهم. “

“این امید شما را برای تماشای آمدن پسران دیگر از اینجا می دهد. این به شما احساس می کند که شما هم می توانید این کار را انجام دهید. “

سنت جان بوسکو جونیور دیلن لینا

این بازیکنان همچنین توسط ویل آرون بازیکن سابق لیگ مینور در Gardena Serra High مربی بودند ، جایی که آنها وضعیت خود را به عنوان بازیکن آینده نگر تضمین کردند و در سال 2013 قهرمان مسابقات بخش جنوبی شدند.

راوره چهار فصل در A&T کارولینای شمالی بازی کرد و در آنجا کاپیتان تیم شد. میلر در دهمین دوره توسط مارلینز در سال 2012 گرفته شد و چندین فصل در خردسالان بازی کرد.

و اسمیت کار خود را با متس آغاز کرد ، از زمان آغاز به کار خود در سال 2017 به طور مداوم در حال بهبود است. امسال او پس از انتشار بهترین حرفه .316 وات متوسط ​​، 10 خانوار و 42 RBI رأی MVP را دریافت کرد.

اما هرچه پیشرفت شغلی آنها بیشتر باشد ، موانعی که از پس آن برآمده اند ، حفره هایی که مسیر آنها را پر کرده است ، دقیقاً از همان جایی که می آیند یادآوری می شوند.

اسمیت گفت: “فرصتی برای سفر به لیگ های کوچک ، به ایالت های مختلف ، برای دیدن نحوه اداره آن ، برای دیدن نحوه زندگی مردم – این واقعا چشم من را باز کرد.” “من دیدم که به خصوص اگر در فضای داخلی شهر زندگی می کنید ، در موقعیت بسیار بدی قرار دارید.”

::

این دعوت ابتدا در پیامی در اینستاگرام از طرف سازمانی بود که دیلن لینا هرگز نامش را نشنیده بود.

این دو سال پیش بود ، زمانی که نسل بیس بال تازه از زمین بیرون می آمد. او به دنبال بازیکنانی مانند لینا بود – یک فرصت تازه برای دبیرستانی در کارسون – برای پیوستن به اردوها و برنامه های آموزشی خود برای پذیرفتن راهنمایی هایی که سه بنیانگذار می خواستند ارائه دهند.

لینا شیفته او شد و در یکی از بازی های ستاره ای نسل بیس بال شرکت کرد ، یک رویداد تمام روز که شامل بهترین چشم انداز جوانان از کالیفرنیا و سراسر کشور بود و در آن بازیکنان MLB مانند JP Crawford ، بازیکن مخرج دستکش طلای اسمیت و مارینرز ، یکی دیگر از متولدین جنوب لس آنجلس آنجلیس ، آنها به عنوان مربی خدمت می کردند.

جی پی کرافورد ، چپ ، و دومنیک اسمیت در یک بازی اخیر ستاره Baseball Generations مشغول تفریح ​​هستند.

جی پی کرافورد ، چپ و دومینیک اسمیت در جریان بازی اخیر ستاره های بیس بال ، از آن لذت می برند.

(با مجوز از تیم راوار)

در آنجا ، لینا تجربه ای متفاوت از هر تجربه دیگری داشت. او سرانجام با بازیکنان حرفه ای آشنا شد که فهمیدند آنها دقیقاً مانند او هستند.

حتما بخوانید:
مجازات های محافظتی برای شارژرها برای صورتحساب ها هزینه بر است

لینا ، که اکنون یک دانشجوی ارشد در Bellflower St. است ، گفت: “آنها مانند یکی از ما هستند ، مثل یک برادری است.” جان بوسکو که سال گذشته به نمایندگی از ایالات متحده در یک تورنمنت در مکزیک حضور داشت. “این امید شما را برای تماشای آمدن پسران دیگر از اینجا می دهد. این باعث می شود احساس کنید که می توانید این کار را هم انجام دهید. “

این دقیقاً همان چیزی است که اسمیت ، میلر و راور امیدوار بودند بتوانند برای سازمان جوان خود فراهم کنند. وقتی کار حرفه ای میلر و راوار به پایان رسید و اسمیت شروع به پرواز کرد ، هر سه خواستند که برگردند.

هنگامی که اسمیت ، سپس در سه نفره A ، در هفته ستاره سن دیگو در سال 2016 برای بازی Futures انتخاب شد ، میلر و راور برای رفتن به شام ​​به طبقه بالا رفتند و او را ملاقات کردند. در آنجا آنها این ایده را در نظر می گیرند. چند ماه بعد ، Baseball Generations شکل گرفت.

میلر گفت: “ما همین موارد را خواهیم دید.” “بچه ها واقعاً دستورالعمل نداشتند ، آنها نمی دانستند چه کاری انجام دهند ، نمی دانستند به کدام پنجره ها بروند ، هیچ کس با آنها صحبت نمی کرد. مربیان خوب زیادی وجود ندارد. این بزرگترین دلیلی بود که ما شروع کردیم چون آن را دیدیم. “

آنها قوانینی ایجاد کردند که متناسب با مأموریت آنها بود. آنها فقط افراد حرفه ای یا مربیان فعلی یا سابق دانشگاه را برای آموزش بازیکنان خود جذب می کنند که از 8 سال تا دبیرستان طول می کشد. آنها هزینه های رایگان یا یارانه ای را برای بازیکنان نیازمند مالی ارائه می دهند. اسمیت داوطلبان مایل را در سایر بازیکنان MLB پیدا کرده است که می خواهند در خارج از فصل کمک کنند.

مایک رودریگز ، نماینده بازیکن Roc Nation که نماینده اسمیت است (او همچنین نماینده میلر در تمام دوران حرفه ای خود بود) و نمایندگی وی به Baseball Generations کمک کرد تا رویدادهایی را ترتیب دهد و حمایت مالی کند ، گفت: “این مانند یک لحظه پرافتخار پدر است.” . “وقتی آنها این کار را شروع کردند ، آنها 21 ساله بودند. … واقعاً خوب است که ببینیم هر سه چگونه در کل این کار نقش خود را ایفا می کنند. “

اردوهای تابستانی معمول آنها – که در گذشته حدود 200 بازیکن را شامل می شد – و تیم های مسافرتی امسال به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 کاهش یافتند. اما آموزش های فردی و گروهی کوچک در لس آنجلس جنوبی ، مانند هالی پارک ، درست در خیابان خیابان خانه اصلی کودکی اسمیت ، ادامه دارد.

تایرز ترنر ، دانشجوی تازه کار متولد La Palma و USC که از بدو تأسیس با Baseball Generations آموزش داده است ، گفت: “بودن در کنار آنها ، کمک گرفتن از آنها و فقط دادن آن به بازی من واقعاً اعتماد به نفس زیادی به من می دهد.” اکنون مربی نیز به آنها کمک می کند.

“من از پسرانی که قبلاً آنجا بوده اند اطلاعات می گیرم.”

این مهمترین چیز برای اسمیت است.

اسمیت در ماه آگوست ، در شبی که در اعتراض به خشونت پلیس و نابرابری اجتماعی تصمیم گرفت در هنگام سرود ملی زانو بزند ، گفت: “من با پول بزرگ نشده ام.”

“این … برای من معنی ندارد. اگر می توانید وقت بگذارید ، این مهم است. به همین دلیل از این موضوع احساساتی می شوم. چون مردم پول خود را می دهند و می روند. نمیتونم انجامش بدم. شما باید برای بچه هایی باشید که به دنبال ما می آیند. این بزرگترین چیز است. اگر وقت بگذارید ، این تنها راه تغییر است. “

Baseball Generations مظهر آن روح است ، روش اسمیت برای تلاش برای جلوگیری از شکست دادن یک بازیکن جوان دیگر در بازی مورد علاقه خود.

وی گفت: “من فقط می خواستم به بچه ها نشان دهم مهم نیست در هر وضعیتی که باشید ، ما برای کمک به اینجا هستیم.” “ما برای شما بچه ها اینجا هستیم.”
منبع: paper-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma