نظر: اختلال تکان دهنده LSU در فلوریدا مشکلات Ed Orgeron را در سال 2020 پاک نمی کند.

[ad_1]

دو شب پس از کشتن اژدهای نیک سبان در پاییز گذشته ، اد اورگرون در بالکن دفتر کار خود به من خوش آمد گفت و منظره ای شگفت انگیز از استادیوم ببر را در فاصله دور به اشتراک گذاشت. او با ترس و وحشت از جای خود به عنوان پادشاه تازه مسح شده ببرها نگاه کرد ، “تو کیدین“من؟” او گفت – اما هیچ حس سندرم تقلبی از پسر کاجون وجود ندارد ، که خوب است.

اورگرون می دانست که او متعلق است و اکنون همه ، به ویژه کسانی که در شهر لس آنجلس و ایالت لس آنجلس شک دارند ، دیگر نمی توانند آن را انکار کنند.

متولد شروپورت ، لا. برتری بازیکنان تروا از سال 2013 او را دوست داشتند و دوست داشتند بعد از 6-2 استراحت مربی آنها شود ، اما تصمیم گیرندگان تحمل لهجه عالی او را ندارند ، متولد خلیج لاروس؟

دو ماه بعد ، این داستان تکان دهنده من را مجبور کرد تا پس از اینکه لوئیزیانا کلمسون را شکست داد و قهرمانی 15-0 ملی را به پایان رساند ، به زمین Superdom برسم. مادر اورجیرون ، کوکو ، را دیدم که پسرش را از روی ویلچر جشن می گرفت. از او خواستم احساسات را به طور خلاصه بیان کند.

وی گفت: “امروز همه چیز تمام شده است ،” همه رویاها و آرزوها ، و ما باید از سال آینده شروع کنیم. ما باید به آرزو ادامه دهیم. “

“سال آینده؟” با تعجب پرسیدم.

“خوب ، شما باید برنامه ریزی کنید!” با چشمک گفت.

در آن زمان ، من نمی توانستم بدانم که کوکو اورگرون چقدر نبوی خواهد بود. پسرش مجبور است از ابتدا شروع کند و همانطور که مشخص شد ، هیچ برنامه ای برای آماده سازی او برای آنچه در سال 2020 پیش رو است وجود ندارد.

LSU که شنبه شب در فلوریدا وارد این بازی شد 3-5 بود و هفته گذشته 55-17 به شماره 1 آلاباما باخت. هیچ مدافع عنوان قهرمانی ملی در تاریخ این ورزش حتی با سرعت بیشتری سقوط نکرده است. ببرها به دلیل ناامید نشدن و ورود به باتلاق و شوکه کردن دنیای فوتبال کالج با شکست دادن گیتورز که در رده ششم 37-34 قرار دارد به لطف گل 57 حیاط کید یورک ، لیاقت یک تن اعتبار را دارند اما امسال سقوط LSU بیش از 4-5 رکورد آن است.

آنقدر در باتون روژ بد شد که به امتیازات نیاز خواهیم داشت:

  • در ماه آگوست ، تحقیقات USA Today نشان داد که دو زن به مربیان و مدیران LSU گزارش دادند که توسط ستاره ای که در 2016 و 2017 از درریوس گیس فرار کرده بود ، مورد تجاوز قرار گرفته اند. زنان گفتند که مدرسه به درستی حوادث را بررسی نکرده است. آرگرون در اواسط فصل 2016 به عنوان سرمربی کار خود را آغاز کرد.گئیس در سال 2017 بازی کرد و توسط واشنگتن در دور دوم NFL Draft انتخاب شد. آرگرون در پاسخ به این اتهام که وی در مورد تجاوزهای ادعایی می داند ، گفت: “من همیشه برای آنچه درست است قایم خواهم شد ، و بدون شک تمام پروتکل ها و رویه های دانشگاه در عنوان IX را رعایت کرده ام و به آن عمل خواهم کرد.” “
  • در ماه نوامبر ، USA Today تحقیقات خود را گسترش داد و دریافت که “حداقل 9 بازیکن LSU به دلیل سو abuse استفاده جنسی و خشونت دوستانه به پلیس گزارش شده اند” از زمان روی کار آمدن اورگرون. داستان مقایسه این پرونده ها توسط LSU و رسوایی هایی است که اخیراً در بایلور ، ایالت پن و ایالت میشیگان رخ داده است.
  • در ماه فوریه ، به گفته وکیل ، اورجرون و همسرش کلی درخواست طلاق کردند. در فصل جادویی 2019 ببرها ، کلی در هنگام برگزاری جشن های داخلی و مصاحبه های تلویزیونی ملی با اورگرون بود و در نقش همسر مطیعی ظاهر می شد. در ماه اکتبر ، عکسی از Orjeron در رختخواب با یک زن بسیار جوانتر در شبکه های اجتماعی پخش شد. او پوزخندی زد و تصویر ویروسی شد.
  • در تابستان ، در حالی که ببرها برای بازی در همه گیر آماده می شدند ، اورگرون به طور سرسری اعتراف کرد که “بیشتر بازیکنان ما” با COVID-19 تکامل یافته اند.
  • در ماه اکتبر ، LSU مجازات های مربوط به تحقیقات NCAA را در مورد مسائل کنترل نهادی برنامه وضع کرد. بیشتر آنها حوادث دوران سلطنت لس مایلز را متمرکز کردند ، اما NCAA همچنین جانشین سابق LSU ، اودل بکهام جونیور را در نظر گرفت که پس از کسب عنوان ملی بیش از کلمسون ، 2000 دلار پول نقد به بازیکنان تقسیم کرد. تحریم های پیشنهادی LSU شامل از دست دادن هشت بورسیه تحصیلی در دو سال و ممنوعیت جام برای این فصل است که این هفته پس از سقوط ببرها به 3-5 مورد اعلام شد. به طور سنتی ، فقط تیم هایی که حداقل سابقه 0.500 رکورد دارند ، بازی های جام را انجام می دهند.
  • به گفته این وکیل دادگستری ، “از پایان فصل ملی LSU ، 18 دانشمند فوتبال به طریقی تیم فوتبال را ترک کرده اند. هفت بازیکن فصل را کنار گذاشته اند. شش نفر به مدارس دیگر منتقل شده اند. سه نفر دستگیر یا تعلیق شدند. دو نفر وارد درگاه انتقال NCAA شدند. “روزنامه گزارش می دهد که برخی از نارضایتی از بازیکنان به نحوه برگزاری جلسه تیم اورجیرون در ماه آگوست مربوط می شود ، مربوط به بازیکنانی است که می خواهند برای عدالت نژادی راهپیمایی کنند.

با نگاهی به همه اینها ، استقرار LSU برای سال 2019 می تواند حیرت انگیزتر باشد. ببرها فقط یک تیم واقعا خوب نبودند که به طور تصادفی داغ شده و عنوان را از آن خود کنند. آنها به درستی یکی از بهترین تیم های تمام دوران محسوب می شدند. اکنون به نظر می رسد یک بازی رفت و برگشت متعالی توسط جو Burrow ، برنده Heisman Trophy ، برنامه ریزی درخشان بازی با عبور از هماهنگ کننده بازی Jo Brady و هماهنگ کننده دفاعی Dave Aranda ، و لیستی پر از استعدادهای NFL که فرهنگ فرهنگ برنامه را پوشانده است.

Burrow ، Brady ، Aranda و رکورد 13 پیش نویس ناپدید شده اند ، هرچند Burrow با مصدومیت نهایی زانو در سینسیناتی بنگال در سال 2020 موفق به فرار از شانس LSU نشد. با توجه به فرسودگی ، قابل پیش بینی بود که ببرها حتی در یک فصل عادی و غیر همه گیر نیز به سختی مبارزه کنند. پس از اینکه JaMarr Chase جانشین ستاره ای و دو مدافع پیش از شروع فصل تسلیم شدند ، همه ما باید بدانیم که در افق فروتنی وجود دارد. هنوز هم ، با خاطرات جدیدی از سال 2019 ، ببرها هنوز در جایگاه 6 در مسابقات مقدماتی بودند.

وضعیت فوتبال قابل بخشش است – به ویژه پس از پیروزی قطعی شنبه مقابل گیترز. پیروزی ببرها نشان داد که اگرچه نگرانی این است که LSU حدود 70 نفر از 85 همکار خود را برنامه ریزی کرده است ، آنها بازیکنان جوانی دارند که هنوز هم می خواهند برای آرگرون بجنگند.

آتش داغ پیرامون فرهنگ اورگرون موضوع دیگری است. یک سال پس از صعود به بالای جهان ، او به عنوان رهبر مردان جوان بالای سر خود ظاهر می شود ، درست همانطور که از کلاه گیس های بزرگ USC در تروی ترسیده بود.

با نگاهی به گذشته ، این برگشت ناگهانی شانس برای مربی O برای همه غیر قابل تصور است – برای همه به جز مادر مرد.

کوکو اورجیرون یک زندگی مادام العمر در لوئیزیانا است ، و او به وضوح چیزی در مورد فرهنگ فوتبال دیوانه وار در آنجا می فهمید ، وقتی که او به سختی می توانست از صعود پسرش به اوج حرفه اش لذت ببرد بدون اینکه فکر کند چطور این کار را فوراً انجام دهد.

پیروزی بزرگ می تواند به سرعت مسائل جدید فرهنگی را خفه کند ، اما مشکل این است که Orgeron قادر به سقوط دوباره Saban در چند سال آینده نیست. اگر ببرها به این مسیر در داخل و خارج از زمین ادامه دهند ، شکوه 2019 ممکن است سلطنت پسر بومی را تا سال 2020 تمدید کند.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme