[ad_1]

از زمان تأسیس این تیم در سال 2014 ، افراد اطراف باشگاه فوتبال لس آنجلس چیزی جز موفقیت نمی دانند. خوب ، به هر حال موفقیت در فصل عادی ، با فروپاشی سنتی در پلی آف ، کاهش یافت.

LAFC از هیچ چیز فرهنگ هواداری پرشور ایجاد کرد ، گرانترین ورزشگاه مخصوص فوتبال کشور را ساخت ، سپس در دو فصل اول بازی های بیشتری پیروز شد و بیشتر از هر تیم گسترش دهنده در دوران فوتبال لیگ برتر فوتبال مدرن ، بیشتر ادعا کرد که حامیان “سپر و شکستن رکورد یک فصل در امتداد مسیر.

همه اینها نتایج عجیب COVID-19 را که در سال 2020 قطع شده و هفته گذشته با خروج دیگری از اوایل پلی آف به پایان رسید ، عجیب تر نشان می داد. در سه ماه گذشته ، LAFC بیش از برد خود بازی کرده است ، هفت بازیکن را از ویروس خارج کرده است و همانطور که از مدیریت MVP کارلوس ولا شروع کرده ، همان شروع کار را از محصول آکادمیک 16 ساله Christian Torres دریافت کرده است.

دیگو روسی که در دو فصل اول به عنوان دستیار وفادار و ساکت ولا بازی می کرد ، در غیاب او بازنشسته شد و در لیگ دسته اول 14 گل به ثمر رساند ، برای اولین بار در تاریخ MLS هم تیمی های لیگ در فصل های متوالی لیگ را به گل رساندند. روسی همچنین به عنوان بهترین بازیکن جوان لیگ انتخاب شد ، در حالی که خرید بازیکن آزاد بردلی رایت فیلیپس ، دومین تیم در گل و پاس گل ، بازیکن بازگشت سال اعلام شد.

اما این برای خبر خوب بسیار است.

در دو فصل اول ، هر آنچه مدیرعامل جان تورینگتون و مربی باب بردلی لمس کردند به طلا تبدیل شد. امسال ، همه چیز به سنگ تبدیل شد ، از زمستان سال گذشته که تورینگتون سه تصمیم اساسی را اتخاذ کرد و زمینه را برای فصل غم انگیز تعیین کرد.

او ابتدا در مینه سوتا یونایتد با 200000 دلار پول نقد جایگزین تایلر میلر دروازه بان تیلر میلر شد که بهترین گل برابر 1.00 را داشت و کنت ورمیر پیشکسوت هلندی را جایگزین او کرد. میلر 27 ساله ، که عزت نفس او در پایان سال 2019 آزمایش شد ، در مینه سوتا به خوبی بهبود یافت ، در حالی که در پایان فصل دچار آسیب دیدگی از ناحیه ران نشده بود در پنج بازی شکست نخورده بود. در همین حال ، ورمیر 34 ساله به سرعت شغل اصلی خود را از دست داد و در هشت بازی 16 گل را از دست داد.

میلر در سال 2019 کمتر از 78000 دلار درآمد کسب کرد. ورمیر با پول برای توزیع هدفمند امضا شد ، این بدان معناست که ارزش معامله وی بیش از 612،500 دلار است.

تورینگتون سپس تصمیم گرفت قرارداد استفان بیتاشور ، مدافع راست 33 ساله را تمدید نكرد ، كه مجبور شد از 300،000 دلار درآمد خود در سال 2019 تأمین كند. تورینگتون گزینه جوان تری را در هندوراس بین المللی اندی ناجر داشت ، بنابراین او 350 هزار دلار به نشویل در ازای کسب مقام اول در رتبه بندی توزیع فرستاد و از این انتخاب برای نجار استفاده کرد که فقط یک شروع را انجام داد.

اما خسارت آورترین حرکت فقط یک هفته قبل از شروع فصل بود ، زمانی که LAFC مدافع میانی والکر زیمرمن را با تقسیم حدود 1.25 میلیون دلار به نشویل مبادله کرد ، این یک رکورد در لیگ برای یک مدافع است. این معامله ای بود که بودجه Thorington توانایی آن را نداشت که کنار بگذارد ، اما معلوم شد که دقیقاً همان بود.

بدون بیتاشور و زیمرمن ، دو مدافع قابل اعتماد دو فصل اول ، LAFC از دوازده بازیکن در خط دفاع خود استفاده کرد و هرگز در آنجا شیمی پیدا نکرد و بدترین امتیاز 1.7 گل در هر بازی را به دست آورد. فقط دو تیم پلی آف اجازه بیشتری دادند.

جان تورینگتون ، مدیر کل LAFC ، با مربیان باب بردلی صحبت می کند.

جان تورینگتون ، مدیر کل LAFC ، درست است ، با مربی باب بردلی صحبت می کند.

(LAFC)

خلاصه اینکه فصل یک فاجعه بود. و یکی از تصمیمات خود تیم.

البته ، COVID-19 در همه اینها نقش داشت ، برنامه را دو بار شکست و دو بار LAFC را به طور هم زمان از چهار شروع کننده سرقت کرد ، و مانع از شتاب گرفتن تیم شد – فقط یک بار در طول فصل در یک بازی متوالی پیروز شد. بردلی گفت این ویروس هیچ بهانه ای برای مبارزات تیم نیست ، اما احتمالاً علت آن بوده است.

بازیابی از روز دوشنبه آغاز می شود ، زمانی که LAFC باید تصمیم بگیرد که کدام گزینه ها را استفاده کند و چه کسی را برای بازگشت بازگرداند. مدافعان جردن هاروی 36 ساله ، دژان جاکوویچ 35 ساله و محمد المنیر 28 ساله که در مجموع 39 بازی انجام داده اند بدون قرارداد هستند و این می تواند زمستان امسال به یک جدال جدید در خط حمله منجر شود.

و در حالی که هسته اصلی تیم – ولا ، روسی ، تریستان بلکمون ، لطیف بلسینگ ، ادوارد آتوستا ، برایان رودریگز و مارک آنتونی کی – حداقل برای یک فصل دیگر قفل شده است ، این بدان معنا نیست که همه آنها باز خواهند گشت. روسی 22 ساله و رودریگز 20 ساله علاقه مند به حرکات اروپایی هستند در حالی که بلسینگ می گوید علاقه باشگاه برزیلی واسکو دا گاما را برانگیخته است.

همانطور که تجارت زمرمان در زمستان گذشته انجام شد ، هر کسی در لیست LAFC باشد ، می تواند در صورت مناسب بودن قیمت پذیرفته شود.

با شروع مجدد لیگ قهرمانان CONCACAF (CCL) در ماه آینده در اورلاندو ، فلوریدا ، LAFC هنوز فرصتی برای پس انداز یک سال از دست رفته دارد. اما حتی این یک یادآوری واضح دیگر از میزان تغییر تیم از زمان وقوع بیماری همه گیر فصل برای اولین بار در پنجشنبه دوم مارس است.

در آن شب ، LAFC ، که سه مسابقه بدون شکست را پشت سر می گذاشت ، باید در اولین بازی از مرحله یک چهارم نهایی CCL در ورزشگاه فروخته شده Banc از استادیوم کالیفرنیا با کروز آزول مکزیک بازی کند. این بازی به دلیل ویروس ساعاتی قبل از شروع لغو شد و LAFC دیگر بازی نکرد تا مسابقات MLS Is Back در ماه جولای ، جایی که سری های بی حد و حصر خود را تا هشت پشت سر هم ادامه داد.

هنگامی که برنامه در بازارهای داخلی و استادیوم های خالی از اواخر تابستان از سر گرفته شد ، LAFC با نتیجه 7-9-2 پیش رفت ، در 9 تلاش جاده ای تنها یک بار پیروز شد و در پلی آف افتتاحیه با شکست 3-1 مقابل سیاتل خم شد. این کد مناسب برای فصلی بود که در آن LAFC نه تنها تعداد زیادی بازی را از دست داد ، بلکه modjo خود را نیز از دست داد.

چند ماه آینده نشان می دهد که آیا تورینگتون و شرکت می توانند به یاد بیاورند که کجا او را ترک کرده اند.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر