نظر: عدم برگزاری بازی CFP در رز گلدان تماس صحیحی استآمریکا این غروب آفتاب گل رز رز را از دست خواهد داد. اما اینجا در جنوب کالیفرنیا ، اگر واقعاً در ساعت 5:00 بعد از ظهر ، در شب سال نو با حمله قلبی دست و پنجه نرم می کنیم ، می توانیم فقط سوار ماشین شویم ، به سان گابریلز برویم ، خودمان ببینیم و ساعت ها قبل از ساعت منع رفت و آمد منزل را به خانه برسانیم. از این طریق خوش شانس هستیم و امیدواریم که سال آینده همه بتوانیم در یک مکان قابل احترام ملاقات کنیم و یک مسابقه فوتبال را با هم تماشا کنیم.

گرچه این اتفاق می افتد ، ما باید از عقل سلیم استفاده کنیم و به علمی که در طی نه ماه اخیر در مورد ویروس کرونا آموخته ایم گوش دهیم. برای اینکه مرحله نیمه نهایی پلی آف فوتبال کالج طبق برنامه ریزی های انجام شده در پاسادنا برگزار شود ، باید یکی یا هر دو مورد را نادیده گرفت.

عقل سلیم که برایان کلی مربی نوتردام و دابو سوئنی مربی کلمسون روز جمعه ابراز داشتند بازیکنان کالج از توسکالوسا ، آلاباما ، کلمسون ، کره جنوبی ، کلمبوس ، اوهایو و ساوت بند ، ایندیانا ، نباید سفر کنند کشور در وسط یک بیماری همه گیر خشمگین برای بازی در یک ورزشگاه بدون هواداران ، از جمله خانواده و نزدیکترین دوستان آنها.

علم فقط سناریوی فوق را مضحک تر می کند. شهرستان لس آنجلس اکنون کانون همه گیری است و هیچ تختخوابی برای مراقبت های ویژه در دسترس نیست. این باید واقعاً وحشتناک باشد و حتی اگر کمیته راهبری CFP بتواند تضمین کند که هیچ بازیکن ، مربی ، کارکنان یا خانواده ای در سفر خود به غرب به ویروس آلوده نخواهند شد ، در آن زمان یک بازی را ترتیب می دهند با توجه به کابوس بهداشت عمومی کشور سهل انگاری کرد.

امسال استثناهای زیادی در این ورزش قائل شدیم ، اما این بار اینگونه نیست. کالیفرنیا با نقض آخرین مقررات خود برای اجازه حضور در خانواده ها ، کار درستی انجام داد. چرا آنها به تماس های مسابقات رز بله می گویند؟ برای اطمینان از اینکه “پدربزرگ همه آنها” حداقل از این درآمد از تلویزیون ESPN که این هفته Capital One را به عنوان حمایت کننده جدید Rose Bowl اعلام کرده ، کاهش یافته است؟

CFP شنبه شب به س questionsالات پاسخ داد و اعلام كرد كه بازی نیمه نهایی روز سال نو به ورزشگاه AT&T در آرلینگتون ، تگزاس منتقل می شود.

حتما بخوانید:
بهترین جنس برای انواع لباس زیر زنانه را بشناسیم

کارمندان رز بول باید شوکه شده بودند. آنها عادت ندارند که به آنها نه گفته شود. محبوب ترین پدربزرگ ملت ما می تواند دمدمی مزخرف و فحاشی باشد. او این تغییر را دوست ندارد ، اما در راستای برگزاری مسابقات قهرمانی کشور در سری مسابقات قهرمانی کاسه سقوط کرده و اکنون هر سه سال یک بار نیمه نهایی CFP است. او در تلاش است تا جوان بماند و این به معنای تعقیب دلار متعال است.

کلی با بیان اینکه نمی داند در صورت عدم صحت والدین پدر و مادر در نوتردام در نیمه نهایی گل رز بازی می کند ، عناوین اصلی را ایجاد می کند.

– شاید تو [CFP] کلی گفت: “آنها باید کمی وقت خود را صرف این کنند که چهار تیم برتر چه کسانی هستند و می فهمند که چگونه والدین را درگیر این بازی ها می کنند ، زیرا اگر والدین نتوانند بازی فرزندان خود را ببینند شرم آور و فریب است”.

کلی و ایرلندی های در حال جنگ می خواستند که با اجازه دادن به کلمسون در مسابقات قهرمانی ساحل اقیانوس اطلس در روزهای شنبه 34-10 ، مزاحم آنها شوند. اکنون نوتردام آنقدر خوش شانس بود که به عنوان شماره 4 آلاباما به عنوان شماره 4 در Sugar Bowl در نیواورلئان ملحق شود ، جایی که این والدین می توانند صندلی های ردیف اول را داشته باشند تا دومین شلاق در دست لباس های عالی.

از طرف دیگر ، دیدن مربیانی که به منافع بازیکنان خود پایبند هستند ، که به مراتب کمتر از سن 18 تا 22 سال به سنت رز بول علاقه مند هستند ، بسیار شاداب بود از مربیان آنها. البته ، آنها ترجیح می دهند والدین خود آنها را ریشه دار کنند ، برای بزرگسالان احتمالاً برای آخرین بار.

دومین نیمه نهایی CFP – باید دید آیا شورای شهر پاسادنا به مارک رز رز اجازه می دهد تا به مکان جدید سفر کند یا خیر – احتمالاً با کلمسون و ایالت اوهایو مطابقت دارد ، بازی برگشت نیمه نهایی سال گذشته کاسه فیستا که ببرها برنده شدند.

این فصل فوتبال در دانشگاه به فینال رسیده است ، اما نیروهایی که خواسته خود را دریافت کرده اند. آلاباما-نوتردام و کلمسون-اوهایو نمایش های تلویزیونی عظیم سال نو خواهند بود و نبود غروب آفتاب چشمگیر تغییری در آن ایجاد نخواهد کرد.

حتما بخوانید:
اندرو فریدمن از داجرز به عنوان مدیر عامل سال MLB انتخاب شد

نوتردام مشکلی دارد؟

منطق غالب روز شنبه این بود که نوتردام قبلاً در CFP حضور داشته است. اما پس از آن معلوم شد که ایرلندی ها 34-3 هستند و مردم به طور طبیعی تعجب می کنند.

آلاباما ، کلمسون و اوهایو احتمالاً به همین ترتیب هستند. نوتردام ، تگزاس A&M و سینسیناتی تیم های بحث به عنوان مخالف Crimson Tide هستند.

من به آنچه باید رخ دهد نمی پردازم. آنچه اتفاق خواهد افتاد این است که نوتردام با وجود عملکرد پوسیده خود مقابل کلمسون ، آخرین مکان را کسب خواهد کرد.

ایرلندی های مبارز بهترین خلاصه را دارند: آنها 10 تا پیروز هستند ، دو پیروزی خوب دارند (برابر شماره 1 کلمسون آن زمان بدون ترور لارنس و در راه رسیدن به شماره 15 کارولینای شمالی با مد روز). آنها همچنین توانایی انتقال میلیون ها کره چشم به صفحه های تلویزیون را دارند – طرفداران نوتردام از هر آنچه که آلاباما برای آنها دارد رنج می برند و اگر ایرلندی ها از بین بروند بقیه کشور با خوشحالی تماشا می کنند.

کل فصل با بازیابی هرچه بیشتر پول تلویزیون در حال حرکت بود و ایرلندی ها در این آرزو جای می گرفتند.

تگزاس A&M قبلاً در آلاباما شوت زده بود و 52-24 شکست خورد. بعید به نظر می رسد که کمیسیون بازی برگشت را برگزار کند. او می تواند استدلال کند که Aggies در وهله اول شماره 3 است زیرا آنها بیشتر از ایالت اوهایو بازی می کنند و Crimson Tide و Buckeyes را در یک بازی فوق العاده عالی ایجاد می کنند. اما این یک حرکت شفاف است و آنها قبلاً معدن طلا را با رتبه بندی در نوتردام دارند.

سینسیناتی مورد جالبی است. اگر کمیسیون بخواهد این مفهوم را پایان دهد که تیمی از گروه های پنج گانه هرگز به پلی آف نرسد ، زمان آن زمان است. هیچ تیم مطمئنی 4 پوندی وجود ندارد و او می تواند با دادن فرصتی به پسر کوچک ، حسن نیت را در بین مردم به دست آورد.

این اتفاق نخواهد افتاد این کمیته سینسیناتی را از 7 به 9 کاهش داد.

نوتردام با رزومه ای موجه و جذابیتی غیر قابل بحث برای توده ها بسیار جذاب است.
منبع: paper-news.ir