[ad_1]

بیایید با بدیهیات شروع کنیم. ورزش بوکس از نظر اجتماعی فاقد هرگونه ویژگی است. هیچ درمان مداوم سرطانی وجود ندارد.

همین را می توان برای NFL ، NBA یا لیگ برتر بیس بال گفت. اما حداقل آنها تظاهر می كنند كه علاقه مند به ایجاد الگوهایی برای كودكان و بنیادهایی برای اقبال كمتر هستند. با کمی فشار می توان پذیرفت که بوکس چندین جوان را از چنگ فقر خارج کرده است. اما کهولت سن همین جوانان اغلب در اسکارهای صورت و مغزهای گیج شده حل می شود.

در واقع کاری که بوکس در یک رینگ پاره انجام می دهد حمله می گویند. این کار را بیرون از این طناب ها انجام دهید ، به زندان خواهید رفت.

با توجه به همه اینها ، باورم نمی شود که چقدر دلم برای او تنگ شده است. روانشناسان آماتور ، جلو بروید و وزن کنید.

من به عنوان خبرنگار و ستون نویس این روزنامه ، اغلب سالها در آنجا حضور داشتم و مطالب زیادی درباره نبردها می نوشتم. این مسکر کننده ، فریبنده ، گیج کننده ذهن بود – نه چیزهای داخل حلقه ، بلکه همه چیز اطراف و خارج. این تقریباً همیشه مربوط به نمایش بود ، نه دعوا. بوکسور گوشه سفید و اطرافیانش همیشه از بوکسور گوشه قرمز و همراهانش متنفر بودند. نفرت و خشونت پیش بینی شده به همان اندازه یادگیری نحوه صحبت کردن مانند یک بت پرست کلیشه ای مهم بود.

در زمان بازنشستگی ، فراموش کرده بودم که چگونه بگویم “بچه ها و بچه های عزیز”. من دوباره به مقبولیت فرهنگی برگشتم.

سپس ، در ESPN شنبه شب اخیر ، او دوباره ظاهر شد. نبردی بزرگ در لاس وگاس ، با تمام عصبانیت و جنجال و داوری بی لیاقت و مصرف بیش از حد و مردم و فریاد کشیدن بر روی یکدیگر و آتش بازی که بیش از نیمه تمام مسابقات Super Bowl و اپراتورهای ضعیف تلویزیون بودند ، همه تلاش خود را برای مشروعیت بخشیدن به نامشروع انجام می دهند .

علاوه بر این ، باب آروم در شکوفه بود. او پدربزرگ بوکس همه آنهاست ، و در کمیسیون ورزشی نوادا ، که مجموعه ای از بزرگسالان نیمه صالح است و هزینه های بی معنی آنها پرداخت می شود ، داد و فریاد کشید.

آروم ، مروج 88 ساله (89 در 8 دسامبر) بسیار ناراحت بود ، چهره او تقریبا به اندازه ژاکت پوشیده بود. در نبردی که آروم ترویج می کند هیچ چیز مانند مجادله وجود ندارد. او در آن رشد می کند ، برای آن زندگی می کند ، خال ها را به کوه تبدیل می کند. نویسندگان فقط نگاه می کنند که او به آنها برگردد. او در هنگام باز شدن دروازه تقریباً به اندازه گاو رودئوی مهار می کند. او پدر خدای بوکس است. وقتی او می میرد ، ورزش هم می تواند.

آرام عصبانی بود. صحنه آشفته بود. دلم برای حضور در آنجا خیلی تنگ شده بود.

این جنجال در واقع در مورد یک نبرد undercard بود. دو مبارز جوان به نام های اندرو مولونی و جوشوا فرانکو در یک بازی برگشت بودند که مولونی در تلاش بود تا عنوان خود را بدست آورد. چشم راست فرانکو به سرعت متورم شد. داور راسل مورا دلیل این امر را قنداق غیر ارادی سر خود اعلام کرد. دكتر حاضر در حلقه به زودي تصميم گرفت كه فرانكو به اندازه كافي براي ادامه كار نمي ديد ، اين بدان معناست كه راه حلي وجود ندارد و فرانكو عنوان را حفظ خواهد كرد.

جوشوا فرانکو ، سمت چپ ، در طی درگیری خود با اندرو مولونی در 23 ژوئن در لاس وگاس واکنش نشان داد.

جوشوا فرانکو ، سمت چپ ، در طی درگیری خود با اندرو مولونی در 23 ژوئن در لاس وگاس واکنش نشان داد. بازی برگشت آنها در 14 نوامبر با جنجال به پایان رسید.

(مایکی ویلیامز / رتبه برتر از طریق گتی ایماژ
)

این یک کبریت روشن روی تلی از یونجه بود. آروم مروج مولوي بود.

آروم کمیسیون نوادا را به تصمیم گیری برای محافظت از مورا متهم کرد. او می دوید و غواصی می کرد ، مخصوصاً وقتی دوربین های تلویزیون در آن نزدیکی بودند. تیم جو تسیتور و قهرمان سابق جهان آندره وارد و تیم بردلی بلافاصله شروع به سو to ظن کردند. آنها نه لب به لب سر خود دیده اند و نه کسی غیر از مورا. با بازبینی فیلم نوابغ نوادا 26 دقیقه تأخیر داشت که با تغییر قانون اخیر مجاز است. بینندگان ESPN مجبور شدند دو یا سه بار با آنها مرور کنند. بدون هیچ ته سر ، فقط چند ضربه فرود از طرف مولونی به آن چشم وارد شده است.

بردلی که بارها در لاس وگاس جنگیده و تنها دو نبرد را در کارنامه خود از دست داده است – هر دو در وگاس توسط مانی پاکیائو – منتظر او است.

وی گفت: “آنها اشتباه خواهند کرد.”

حق با اون بود.

این بوکس است. ضرب و شتم ادامه دارد. سرگرمی (فریب) هرگز متوقف نمی شود. در هفته های آینده موارد اضافی بیشتری وجود دارد ، از شنبه شب در Staples Center ، با بازی که دنیای ورزش مدت ها منتظر آن بود: مایک تایسون و روی جونز جونیور (حتی نمی توانم باور کنم که آن را نوشتم).

تایسون 54 ساله است ، جونز 51 ساله است. آنها مبارزان بزرگی در دوران اوج خود بودند. آنها دیگر در روزهای اوج خود نیستند. هر یک از آنها عناوینی را به دست آوردند و دسته ای از رکوردهای بوکس را ثبت کردند. اما تنها کسی که باید به آن توجه کند 49.99 دلار است. این قیمت با پرداخت برای بررسی است.

واکنش کاملاً جهانی بود – چشمان گرد و خنده – اما بعد ، آیا PT بارنوم یک بار چیزی در مورد تولد یک عجیب و غریب در هر دقیقه نگفت؟ هیچ مدرکی وجود ندارد که او در مورد طرفداران نبرد صحبت نکرده باشد.

تایسون آخرین بار خسته شده و روی چهارپایه نشسته دیده شد که از رفتن به دور هفتم آخرین جنگ خود امتناع می ورزد. 11 ژوئن 2005 بود. جونز که به عنوان یک سنگین وزن شروع نمی کرد ، اما در آنجا غذا می خورد ، آخرین بار جنگید و پیروز شد ، 8 فوریه 2018.

مایک تایسون قهرمان سابق وزن سنگین در طی یک نمایش تمرینی 2006 در لاس وگاس اسپار کرد.

مایک تایسون قهرمان سابق وزن سنگین در طی یک نمایش تمرینی 2006 در لاس وگاس اسپار کرد.

(مارلین کاراس / آسوشیتدپرس)

جورج فورمن که در 45 سالگی عنوان سنگین وزن را به دست آورد ، این مسابقه را “جنون موقت” خواند. تایسون او را در تبلیغات تلویزیونی به تصویر می کشد و می گوید: “من بزرگترین مبارز از زمان تصور خدا هستم.” پس باستر داگلاس چه کاری انجام می دهد؟

این نامزد هشت دور تعیین شده است و صعود می گوید این یک مسابقه نخواهد بود ، بلکه فقط یک “مسابقه سخت” است. چه استکباری پنجاه دلار برای مسابقه سخت.

در 5 دسامبر ، ارول اسپنس جونیور با دنی گارسیا در آرلینگتون ، تگزاس دیدار خواهد کرد. این واقعاً ارزش تماشای آن را دارد. آخر هفته آینده آنتونی جوشوا و کبرات پولف برای چندین دور در لندن به یکدیگر تکیه می دهند. سپس ، در 19 دسامبر ، كانلو آلوارس باید در سال 2020 برای نبرد سان آنتونیو از خواب زمستانی خارج شود ، و با كلوم اسمیت انگلیسی ، كه نامش را در ایالات متحده یك یار ببرهای دیترویت دارد ، مبارزه كند.

اتفاقی در همه رخ خواهد داد. تایسون می تواند لاله گوش قاضی را گاز بگیرد. مسئولان می توانند در یک جدال نزدیک بین اسپنس و گارسیا اشتباه کنند. کامیون های سنگین ممکن است بخواهند از اکسیژن بین دور استفاده کنند و ممکن است آلوارز با درصدی از تولید ناخالص ملی این کشور از جنگ منصرف شود مگر اینکه به عنوان پادشاه مکزیک انتخاب شود.

تنها ناامید کننده این است که تایسون فیوری – که به نام مایک تایسون نامگذاری شده است و شاید به احترام هم نام او ، یکبار در نبردی خون را روی گردن حریف لیسید – سفر بعدی خود را برای سال آینده به تعویق انداخت. این یک ضربه واقعی به بازدید من از جنگ است ، زیرا Arum مروج آن است.

در هر صورت ، رانده شده توسط اختلال آشکارا لاعلاج خود ، به جز نامزد نامزد تایسون-جونز ، تماشا خواهم کرد. من حتی آنقدر مریض نیستم.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر