نظر: پول زیادی برای تلویزیون فوتبال کالج برای استراحت در مرحله پلی آفمرد مسئول هدایت پلی آف فوتبال کالج در طی یک بیماری همه گیر جهانی اواخر صبح شنبه در خانه خود در کانزاس سیتی نشست ، بازی اوهایو و ایندیانا را بررسی کرد و یک بشقاب ناچو برای تحویل سفارش داد.

روز دوشنبه ، بیل هنکاک در اولین جلسه کمیته انتخاب CFP در Grapevine ، تگزاس شرکت خواهد کرد ، و شنبه آخرین فرصت برای جمع آوری داده ها قبل از این بود که گروه با اولین 25 گروه برتر خود ظاهر شود. اما ، مانند طرفداران در سراسر کشور ، ساعاتی قبل از شروع برنامه ریزی شده به دلیل نگرانی در مورد COVID-19 با اخبار به تعویق انداختن ایالت فلوریدا-کلمسون روبرو شد. مهم نبود که ببرها روز جمعه با هدف کامل خرد کردن سمینوها به Tallahassee پرواز کرده بودند.

هانکوک ، مدیرعامل OPOR ، هنگامی که از طریق تلفن به او رسیدند گفت: “اوه ، مرد ، سال 2020 است ، نه؟” “من می دانم که این پیش پا افتاده است و به اصطلاحات اصطلاحی تبدیل شده است ، اما درست است ، می دانید؟” من فکر می کنم شاید بهترین فصل کتاب برای سال 2020 همان چیزی باشد که UCLA و Cal و Pac-12 آخر هفته گذشته داشتند. این خیلی عجیب است که فکر کنیم آنها می توانند در 48 ساعت یک بازی را در گلدان رز ترتیب دهند و آن را عملی کنند. “

هانکوک به مدت 13 سال ، با مدیریت مسابقات بسکتبال مردان NCAA ، جنون زیادی را تجربه کرد. و او مطمئناً به عنوان مدیر اجرایی Bowl Championship Series ، یک سیستم رایانه ای برای انتخاب دو تیم برتر در آمریکا ، تفاوتی نداشت ، به طوری که با اشکالات کنده شد و اختلاف نظر در بین مدعیان عنوان های ملی را به یک سنت تقریباً سالانه تبدیل کرد.

CFP ، که با حضور در فصل 2014 آغاز شد ، زمینه را برای چهار تیم باز کرد و دو نیمه نهایی ملی را ترتیب داد ، و بسیاری از پیچ خوردگی بازوها را از بین برد ، زیرا احساس بد برای هر تیمی که شماره 5 جدول رده بندی نهایی را بدست آورد مشکل بود.

انتخاب چهار تیم برتر در سال 2020 می تواند بزرگترین چالش CFP تاکنون باشد. به دلیل پروتکل ها و برنامه های ویروس کرونا ، که براساس کنفرانس متفاوت است ، تیم ها تعداد بازی های نابرابر را انجام می دهند. هیچ تظاهراتی بدون کنفرانس تلفنی برای کمک به سنجش قدرت لیگ ها در برابر یکدیگر برگزار نشده است. در حالی که هنکوک از نبوغ Pac-12 با UCLA-Cal تعجب می کند ، آیا کمیسیون می تواند با حداکثر هفت بازی قهرمان خود را جدی بگیرد؟

کلمسون-فلوریدا هجدهمین بازی بود که این هفته به تعویق افتاد یا لغو شد ، روند رو به افزایشی که به عنوان عیدهای ویروس در کشوری که از بیماری همه گیر خسته شده و به تعطیلات وارد می شود ، دیده می شود. واکنش به فوتبال کالج به همان اندازه واکنش ملت است. اگرچه برخی از بازی ها به دلیل آزمایش مثبت منتهی به مشکلات ردیابی تماس لغو شده اند ، ایالت می سی سی پی شنبه شب در جورجیا بازی کرد ، اگرچه کمتر از 53 دانشمند در دسترس هستند – اندازه فهرست NFL.

هنکوک گفت CFP قصد ندارد برنامه اصلی خود را تغییر دهد – اعلام پلی آف و شش جام نو در 20 دسامبر ، میزبانی مسابقات نیمه نهایی ملی در رز بول و کاسه قند در سال جدید و بازی در مسابقات قهرمانی کشور در ژانویه. 11 در میامی.

پاسخ به این که چرا در پلی آف مکث وجود ندارد ، همان است که چرا یک فصل وجود دارد – فقط پول زیادی از تلویزیون برای برنده شدن در این محصولات وجود دارد. در سال 2019 ، هر کنفرانس Power Five 66 میلیون دلار از مرحله پلی آف دریافت کرد. هنکوک گفت آماده است CFP در این فصل 10٪ تا 15٪ درآمد کمتری کسب کند ، اما این به دلیل عدم تحقق قراردادهای تلویزیونی نخواهد بود.

هانکوک گفت: “بیشتر آن از تعداد جمعیت حاصل خواهد شد.” “بدیهی است که اگر امروز بازی هایی برگزار می شد ، در Rose Bowl هیچ هواداری وجود نداشت.”

هنوز هم این مورد برای CFP معمول است. با وجود مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها ، توصیه نمی شود که برای شکرگذاری سفر کنید ، کمیته انتخاب 13 نفره در سراسر کشور به کلانشهر دالاس-فورت ورث سفر می کند تا در یک اتاق کنفرانس در یک فاصله اجتماعی ملاقات کند. البته ، آنها وظیفه ای را انجام می دهند – برای صحبت کردن در مورد تیم ها و رتبه بندی آنها – که می تواند به صورت مجازی انجام شود.

هنکوک گفت: “ما هفته گذشته تماسی گرفتیم و اعضای کمیسیون بی تاب و آماده هستند.” “آنها نمی خواستند مقیاس بندی کنند. آنها به سادگی معتقدند که بحث ها اگر شخصی باشند موثرتر و عمیق تر خواهند بود. هرکسی که زوم را انجام داده است می فهمد که زوم حدود یک ساعت ، یک ساعت و نیم موثر است و سپس تمرکز خود را از دست می دهید. “

با این حال ، انتخاب چهار نفر اول این هفته چند دقیقه بیشتر طول نمی کشد. آلاباما (پیروزی برابر تگزاس A&M و جورجیا) ، نوتردام (پیروزی برابر کلمسون ، بازی بدون خط حمله ترور لارنس) ، اوهایو (شهرت به علاوه پیروزی بیش از 9 پوند ایندیانا) و کلمسون (شهرت و پیروزی بر شماره 12 میامی) و پس از آن تگزاس AM (پیروزی مقابل فلوریدا) ، فلوریدا (پیروزی بر جورجیا) و راه اندازی تیم های بدون شکست سینسیناتی و بریگهام یانگ.

در تاریخ 20 دسامبر ، حتی در یک فصل بی سابقه ، احتمالاً شاهد یک زمین پلی آف خواهیم بود که خیلی زودتر احساس می شود.

اما به گفته هنكوك ، كمسیون احساس می كند “گویی كه ما وظیفه داریم وظیفه خود را انجام دهیم و آن را برطرف كنیم” ، بنابراین اعضای آن و كارمندان CFP صبح روز دوشنبه به عنوان بازیكنانی كه به آنها امتیاز می دهند ، آزمایشات آنتی ژن را انجام می دهند. تمام نتایج مثبت منجر به آزمایش های تشخیصی PCR برای این افراد می شود.

هانکوک گفت: “همه سال 2020 است.”

این فوتبال همه گیر در دانشگاه است و بدون توجه به شرایط ، نمایش باید ادامه یابد.
منبع: paper-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>