[ad_1]

USC تمرین تابستانی خود را در بسکتبال در زمین های تنیس که در پشت استادیوم بیس بال مدرسه پنهان شده بود ، آغاز کرد. بین گرمای 95 درجه ، ماسک هایی که صورت هر مربی را می پوشاند و توپ هایی را که به طور جداگانه برای هر بازیکن مشخص شده بود ، صادقانه گفتم – این یک راه ناخوشایند و غیرمولد برای شروع سال بود.

این همچنین باعث می شود بازی افتتاحیه فصل چهارشنبه در Galen Center مقابل Cal Baptist از ساعت 18:00 بسیار شیرین تر شود.

هفته گذشته اندی آنفیلد مربی تیم گفت: “فقط در این شرایط COVID فداکاری های زیادی انجام شد تا فقط ما را به دادگاه بفرستند.” وی افزود: “مطمئناً ما سعی خواهیم کرد مانند هر سال برای قهرمانی Pac-12 و قهرمانی کشور رقابت کنیم ، اما این یک فصل خاص و منحصر به فرد است. ما می خواهیم بازیکنان ما امیدوار باشند که از این فرصت قدردانی کنند و بیرون بروند و مثل آن بازی کنند. “

با افزایش نتایج مثبت آزمایشات آزمایش ویروس کرونا در سراسر کشور ، تروجان ها با خوش بینی در مورد لیست بازیابی شده خود احتیاط می کنند و با احتیاط در مورد بیماری همه گیر به هشتمین دوره خود در دوره Enfield نزدیک می شوند.

تیم ها می توانند حداکثر 27 بازی انجام دهند ، اما انفیلد تأیید کرد که با توجه به هرج و مرج COVID-19 برای برنامه های دانشگاهی ، این تنها امید است. USC امسال تنها بخشی از برنامه خود را منتشر کرده است و 9 بازی را اعلام کرده است ، همه قبل از کریسمس. این رکورد شامل یک سفر در حال اجرا برای بازی Legends Classic در کانکتیکات است ، سرنوشتی به ظاهر وسوسه انگیز هنگامی که مقامات سفرهای جزئی را در طی یک بیماری همه گیر دلسرد می کنند.

فصل خارج از فصل تمدید شده در روز چهارشنبه با اولین بازی تازه منتظر اول سال اول دانشگاه ایوان موبلی به پایان می رسد. مهاجم 7 فوت بهترین ست در کشور بود و بالاترین رده بندی است که تاکنون به USC آمده است ، جایی که او به برادر بزرگتر خود Isaiah ، دانشجوی سال دوم ، و پدرش ، اریک ، کمک مربی می پیوندد.

حتی با رزومه ای که شامل جایزه بهترین بازیکن مورگان ووتن برای سال 2020 ، مک دونالد تمام آمریکایی و دو بار بهترین بازیکن سال در Gatorade کالیفرنیا باشد ، جوانترین موبلی با ورود به ورزش و بازی کردن ، هم تیمی های خود را شوکه کرد. . هفته ها بعد ، بلوک های مشخص و غوطه وری های قدرتمند او چنان منظم شده بود که دیگر کانون نمایش ها نبود.

تازه وارد USC ، ایوان موبی ، دو بار بازیکن سال در کالیفرنیا در Gatorade در Temecula Rancho Christian است.

تازه وارد USC ، ایوان موبی ، دو بار بازیکن سال در کالیفرنیا در Gatorade در Temecula Rancho Christian است.

(گریگوری پایان / آسوشیتدپرس)

اتان اندرسون ، مدافع ، با پوزخند گفت: “من واقعاً نباید توجه كنم كه كجا پاسش را می اندازم.” “هر کجا در منطقه خود باشد ، او می تواند از عهده آن برآید و کار را تمام کند.”

اندرسون ، دانشجوی سال دوم که سال گذشته با 5.5 امتیاز به طور متوسط ​​4.2 پاس گل داده است ، یکی از سه بازیکن برگشتی از تیم است که 22-9 و چهارم در Pac-12 به پایان رسید. در این سال تروجان ها به عنوان ششم در نظر سنجی رسانه های پیش فصل Pac-12 انتخاب شدند. آنها یک رأی برای مقام اول دریافت کردند.

در حالی که ایوان و برادر بزرگتر 6-11 وی پیشگام هستند ، USC یکی از بالاترین لیست هایی را که در انفیلد داشته است ، می بالد. تروایی ها هفت بازیکن دارند که در 6-8 یا بالاتر لیست شده اند ، اگرچه مهاجم 6-10 جوشوا مورگان پس از انتقال از ایالت لانگ بیچ در این فصل می نشیند. به همین دلیل است که Enfield معتقد است USC با وجود از دست دادن مدافع حاشیه Onyeka Okongwu ، که به عنوان ششم در پیش نویس NBA انتخاب شد ، و گارد ارشد Jonah Mathews ، توانایی بالقوه بهبود در دفاع سال گذشته را دارد.

آنفیلد گفت: “اگر این یک نقطه کانونی ، یک هویت برای تیم ما شود ، من فکر می کنم امسال می توانیم تیم دفاعی بهتری نسبت به سال گذشته باشیم ،” اما این تنها در صورتی است که پسران ما به اندازه بازیکنانی مانند جونا متیوز سرسخت باشند. . “

مبارز چشمگیر ماتیوز در برابر UCLA سال گذشته لحظه ای فراموش نشدنی را برای پایان دادن به فصل رقم زد. تروجان ها احتمالاً راهی مسابقات NCAA شدند که از سال 2017 مقام اول آنها خواهد بود. آنها از سال 2007 دور دوم را پشت سر نگذاشته اند.

آنفیلد در ماه اکتبر گفت: “ما از میزان استعداد و لیست خود هیجان زده ایم.” “آنها شیمی عالی دارند ، و ما از نظر ورزشی ، اندازه و طول بسیار زیاد هستیم. اما ما فقط باید آن را ثابت کنیم. “

لیست بسکتبال بسکتبال مردان USC 2020-21

(Thuc Nhi Nguyen / Los Angeles Times)[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر