نقد و بررسی NBA: لیکرز و کلیپرز بار دیگر مورد علاقه غرب هستندکنفرانس غربی بار دیگر مملو از مدعیان پلی آف است زیرا لس آنجلس لیکرز سعی می کند خود را به عنوان قهرمان NBA تکرار کند.

لیکرز در خارج از فصل شارژ شد و برخی از پیشکسوتان محبوب را برای برخی از بازیکنان جوان و همچنین پیشکسوتان حیله گر را از هم جدا کرد. رقبای آنها در راهرو ، کلیپرز ، نیز کمک هایی دریافت کرد.

مظنونان معمول – دنور ، یوتا ، هوستون ، پورتلند ، عمدتاً یک کشور طلایی سالم – در هنگام بازسازی ممفیس ، اوکلاهاما سیتی ، ققنوس و ساکرامنتو در موقعیت عالی برای به چالش کشیدن برتری خود هستند.

پیش نمایش کنفرانس غرب برای فصل 21-2020 در NBA.

بخش سریع

دریاچه ها

2019-2020: 52-19 (اول)

او در فینال NBA برابر میامی پیروز شد

سلام: مارک گاسول (FA) ، وسلی متیوز (FA) ، دنیس شرودر (تجارت) ، Montresle Harel (FA).

خداحافظ: دنی گرین (تجارت) ، دویت هوارد (FA) ، JaVale McGee (FA) ، Rajon Rondo (FA).

چشم انداز: قهرمانان سلطنتی بازیکنان با ارزش خود را از دست دادند ، اما با افزودن شرودر 27 ساله ، که یک بازی ساز و یک گلزن دیگر به آنها می دهد ، موفق به جوان تر شدن می شوند ، در حالی که پیشکسوتانی مانند گاسول و متیوز ماسه های محافظ و توانایی های گلزنی را از داخل و خارج فراهم می کنند. به نظر می رسد سفر به فینال ها و تلاش برای کسب یک عنوان هجدهمین رکورد ، مانع مصیبت مصدومیت شود.

کلیپرها

2019-2020: 49-23 (دوم)

حذف شده در دور دوم دنور

سلام: سرژ ایباکا (FA) ، لوک کنارد (تجارت).

خداحافظ: JaMychal Green (FA) ، Montrezl Harrell (FA).

چشم انداز: همه قطعات در این فصل برای تیم دیگر لس آنجلس آماده است ، تیمی که سعی دارد داستان خود را – رسیدن به فینال کنفرانس – با مربی جدید Tyrone Lue. کاوهی لئونارد و پاول جورج مهاجمان ستاره های تیم در اردو سالم هستند و کمک زیادی به سری اول راهرو در مرحله پلی آف می کنند. افزودن ایباکا جهانی به همراه مبتدیان و امضای مجدد مارکوس موریس کلیدی بود. با این حال ، کنارد باید فصل موفقیت در دیترویت را تکرار کند.

ققنوس

2019-2020: 34-39 (دهم)

او صعود به پلی آف را ندارد

سلام: Jae Crowder (FA) ، Chris Chris (تجارت) ، Jalen Smith (پروژه).

خداحافظ: جاستین جکسون (تجارت) ، کلی اوبری جونیور (تجارت) ، ریکی روبیو (تجارت).

چشم انداز: آیا پل می تواند برای سانز کاری را که در اوکلاهما سیتی انجام داد انجام دهد؟ تثبیت یک هسته جوان ، قدرت او در چند توقف اخیر در حرفه خود ، از جمله با خدمه Lob City کلیپرز بوده است. دینوی بوکر هجومی به فونیکس کمک کرد تا حریف 8-0 شود و پس از پرتغال پس از فصل تقریباً راهی بازی شود. حالا پل یکی از بهترین گلزنان در کوارتر چهارم را به سانز می دهد.

ساکرامنتو

2019-2020: 31-41 (دوازدهم)

او صعود به پلی آف را ندارد

سلام: Tyrese Haliburton (پروژه) ، Glenn Robinson II (FA) ، Hassan Whiteside (FA) ، Chimezie Metu (FA).

خداحافظ: کنت بازمور (FA) ، بوگدان بوگدانوویچ (FA).

چشم انداز: دی آرون فاکس ، ماروین باگلی سوم و بادی هیلد پیش نویس پرخواننده دیگری را برای پیوستن به آنها در هالیبرتون دریافت خواهند کرد ، اما برای پادشاهان سخت است که از خشکسالی 14 فصل متوالی غایب در پلی آف عبور کنند. وایت ساید به آنها یک محافظ آج و گزاف می دهد ، اما ضربه ای خیلی توهین آمیز نیست. تاریخچه مصدومیت باگلی مکث می کند.

حتما بخوانید:
ویژگی های لباس بچگانه

کشور طلا

2019-2020: 15-50 (پانزدهم)

او صعود به پلی آف را ندارد

سلام: کنت بسمور (FA) ، کلی اوبری جونیور (FA) ، جیمز ویزمن (پیش نویس) ، برد وانامایکر (FA).

خداحافظ (فعلا): كلی تامپسون (آسیب دیدگی).

چشم انداز: آیا جنگجویان می توانند از اول به بدترین حالت برگردند و به پلی آف بازگردند؟ سوال بزرگ این است که تامپسون یک فصل دیگر باخت ، این بار به دلیل پارگی تاندون آشیل. استفن کاری ، دریموند گرین ، اندرو ویگینز ، اوبری و ویزمن ، بهترین انتخاب ها ، یک پایه محکم را تشکیل می دهند. بازمور برای تقویت نیمکت بازگشت. چه کسی می داند که این تیم در نهایت چگونه خواهد بود؟

تقسیم شمال غربی

دنور

2019-2020: 46-27 (سوم)

حذف شده در فینال کنفرانس توسط لیکرز

سلام: JaMychal Green (FA) ، RJ Hampton (پیش نویس).

خداحافظ: جرمی گرانت (FA).

چشم انداز: نیکولا جوکیچ و جمال موری به پانتئون دو نفره پویای NBA پیوسته اند و بار دیگر به جوانان مایکل پورتر جونیور و بال بال کمک زیادی خواهند کرد. انتظار می رود گرین نتیجه ای را که گرانت قبل از ترک در آژانس رایگان در پلی آف نشان داد پر کند. ویل بارتون قدرتمند به انعطاف پذیری تیم و همچنین جذب دوباره پل میلساپ می افزاید.

شهر اوکلاهاما

2019-2020: 44-28 (پنجم)

حذف شده در دور اول از هوستون

سلام: Trevor Ariza (تجارت) ، George Hill (تجارت) ، Al Horford (FA) ، الکسی Pokusevsky (پروژه).

خداحافظ: استفان آدامز (تجارت) ، دانیلو گالیناری (FA) ، نرلنز نوئل (FA) ، کریس پل (تجارت) ، دنیس شرودر (تجارت).

چشم انداز: تندر با 10 معامله استعدادهای زیادی را به حرکت در آورد و برخی از پیشکسوتان توانمند را به این کشور آورد. مربی جدید مارک داینو هدایت تیمی متشکل از ده بازیکن زیر 24 سال را بر عهده خواهد داشت که شامل داریوش بازلی و لوگنز دورت می باشد.

UTA

2019-2020: 44-28 (ششم)

حذف شده در دور اول دنور

سلام: Udoka Azubuike (پیش نویس ها)

خداحافظ: هیچ بازیکن اصلی وجود ندارد.

چشم انداز: جاز برای پیروزی پشت محافظ انفجاری Donovan Mitchell و مرکز بی تردید رودی رابرت ایجاد شده است. بازگشت Derrick Favors و گردآوری Azubuike باعث تقویت میدان جلویی شده و به یک واحد دوم مستحکم اضافه می شود که شامل جردن کلارکسون و جو اینگلز گلزنان است. آنها در باخت یک بر یک مقابل دنور به برتری 3-1 دست یافتند و ممکن است برای ادامه این فصل به قطعه اصلی دیگری از معما نیاز داشته باشند.

پورتلند

2019-2020: 35-39 (هشتم)

حذف شده در دور اول لیکرز

سلام: رابرت کاوینگتون (تجارت) ، دریک جونز جونیور (FA) ، Enes Kanter (FA).

خداحافظ: Trevor Ariza (FA) ، حسن Whiteside (FA).

چشم انداز: پس از یک فصل مصدومیت که بازیکنان در مجموع 248 بازی را از دست دادند ، تریل بلیزر به یکی از نان تست های حباب تبدیل شد و پلی آف را برای هفتمین فصل متوالی رقم زد. پورتلند با قدرت و پر بار ، همراه با دامیان لیلارد و یوسف نوکیچ ، باید برای کسب مقام برتر مبارزه کند.

مینسوتا

2019-2020: 19-45 (چهاردهم)

او صعود به پلی آف را ندارد

سلام: آنتونی ادواردز (پیش نویس) ، جادن مک دانیلز (تجارت) ، ریکی روبیو (تجارت) ، مالک بیسلی (انگلیس) ، خوان هرنانگومز (FA).

خداحافظ: جیمز جانسون (تجارت).

چشم انداز: ادواردز ، شماره 1 ، به دلیل ورزشکاری و توانایی رسیدن به لبه ، می تواند با D’Angelo Russell سازگار باشد. علی رغم گردش مالی قابل توجه در این لیست ، س beال اصلی این خواهد بود که آیا سنگ بنای اصلی کارل آنتونی تاونز می تواند همه چیز را در پس زمینه بیماری همه گیر جمع آوری کند که باعث کشته شدن هفت زندگی خانواده وی از جمله مادرش شده است.

حتما بخوانید:
The Secret داروهای گیاهی

بخش جنوب غربی

هاستون

2019-2020: 44-28 (چهارم)

حذف شده در دور دوم لیکرز

سلام: DeMarcus Cousins ​​(FA) ، جان وال (تجارت) ، Christian Wood (تجارت).

خداحافظ: رابرت کاوینگتون (تجارت) ، جف گرین (FA) ، آستین ریورز (FA) ، راسل وستبروک (تجارت).

چشم انداز: به نظر می رسد راکت ها بیش از آنچه که آورده اند استعداد خود را از دست داده اند. هنوز هم وال ، در شرایط سلامتی ، در سه فصل گذشته میانگین 20 امتیاز و بیش از هشت پاس گل در هر بازی داشته است. پسر عموها در فصل قبل هم خوب بازی کردند. اگر هیچ چیز دیگری نیست ، این باشگاه به یک روش یا سرگرمی دیگر سرگرم می شود.

دالاس

2019-2020: 43-32 (هفتم)

حذف شده در دور اول کلیپرز

سلام: جاش ریچاردسون (FA) ، جاش گرین (پیش نویس).

خداحافظ: JJ Barea (تکذیب) ، ست کاری (FA).

چشم انداز: مشکلات سلامتی می تواند ماوریکس را از شروع فصل به تعویق بیندازد ، کریستاپس پورنگیسس به دلیل بهبود آسیب دیدگی زانوی راست و بازیکن ذخیره دویت پاول ، که از پارگی تاندون آشیل برمی گردد ، تا سال جدید به میدان می آید. اگر لوکا دونچیچ به عنوان کاندیدای MVP به بازی ادامه دهد و ریچاردسون بتواند به اندازه کافی جای شوت سه امتیازی کاری را بگیرد ، دالاس باید دور اول را پشت سر بگذارد.

ممفیس

2019-2020: 34-39 (نهم)

او صعود به پلی آف را ندارد

سلام: Justise Winslow (FA) ، Zhaire Smith (FA) ، Desmond Bane (پیش نویس).

خداحافظ (فعلا): جارن جکسون جونیور (کوفتگی).

چشم انداز: گام بعدی برای یک تیم جوان گریزلیز ، با هدایت تازه وارد سال Ja Morant ، مرحله پلی آف است ، اما با جکسون و وینسلو مصدوم برای شروع فصل ، این یک مرحله دشوار در غرب رقابتی خواهد بود. مربی تیلور جنکینز ، که سال گذشته ممفیس را به آستانه پلی آف رساند ، احتمالاً یک ترکیب اصلی خواهد داشت که میانگین سنی او در هنگام سلامت 23.4 سال است.

سن آنتونیو

2019-2020: 32-39 (یازدهم)

او صعود به پلی آف را ندارد

سلام: Tre Jones (پروژه) ، Devin Wasel (پروژه).

خداحافظ: مارکو بلینلی (FA) ، برین فوربس (FA).

چشم انداز: جفت شدن DeMar DeRozan / LaMarcus Aldridge یک فصل آخر را با هم پشت سر می گذارد ، اما حتی با وجود استعداد جوان و کهنه کار پیرامون آنها ، اسپورها برای صعود از مرحله پلی آف سخت خواهند کرد. ترکیب در حباب ، که شامل یک بازی با سرعت بیشتر است ، اما تیم باید برخی از شوترهای خوب را در محیط جایگزین کند.

نیواورلان

2019-2020: 30-42 (سیزدهم)

او صعود به پلی آف را ندارد

سلام: استفان آدامز (تجارت) ، اریک بلدسو (تجارت) ، کیرا لوئیس جونیور (پروژه).

خداحافظ: Derrick Favors (FA) ، Jrue Holiday (تجارت).

چشم انداز: افت دانش آموز سال دوم بعید به نظر می رسد سالم ، در شکل Zion Williamson. پس از ناپدید شدن تعطیلات ، پلیکان ها همراه با مدافع لونزو بال با بلدسو ضرر زیادی نکردند. او همچنین امتیازات زیادی با براندون اینگرام و جی جی ردیک دارد. مربی جدید استن ون گوندی می خواهد روی دفاع تمرکز کند و آدامز ، 7 پایی که تندر به دست آورد ، وسط زیادی به آنها خواهد داد.
منبع: paper-news.ir