[ad_1]

او شروع به کسب دقایق متوالی در NBA در سال 2018 کرد و شناخت کمی از نام و هیچ یک از افتخارات All-star تیم All-star خود را به دست آورد. هنوز هم ، فصل گذشته ایویکا زوباک به یکی از ثابت ترین بازیکنان کلیپرز تبدیل شد.

این مرکز 7 فوت به طور متوسط ​​8.3 امتیاز ، 7.5 ریباند و تقریباً یک بلوک در هر بازی داشت. زوباک چهارمین فصل حضور خود در NBA را به پایان رساند و کشتی خود را پس از فصل 2019 از طریق یک سری نمایش های خوب مقابل دالاس و دنور خریداری کرد. .

توانایی زوباک در زدن ضربه های نزدیک به سبد و رابطه عجیب و غریب او با کاوی لئونارد چنان سازگار بود که تصمیم مربی داک ریورز برای بازی در مونترزل هارل بیش از زوباک در بیشتر مواقع بحرانی – علی رغم عملکرد و شرط بندی به فصل انفرادی هارل – اختلافات فلسفی بین ریورز و استیو بالمر ، مالک را برجسته کرد که در نهایت منجر به برکناری مربی شد.

پیش بینی می شود فرصت های زیادی به زوباک داده شود تا به عنوان مربی جدید ، تایرون لو ، سرمربی جدید خود را ادامه دهد ، اگرچه بعد از اضافه شدن بازیکن آزاد ، سرژ ایباکا ، به عنوان نقطه شروع ، وی فرم دیگری پیدا می کند. این تنها تغییر در ترکیب اصلی است که لو ایجاد کرده است ، با این انتظار که مهاجم مارکوس موریس پس از بازگشت از درد زانو ، نقش اصلی خود را بازیابد.

زوباک پیش از تمرین روز سه شنبه گفت: “من باید دفاع کنم ، باید از حاشیه دفاع کنم ، باید پرش کنم ، باید لحظات خوبی برای پسران انتخاب کنم ، باید در حمله به پایان برسانم و فکر نمی کنم این تغییر زیادی کند.” “من باید از همه این جنبه ها به سطح بالاتری برسم و این کار را در سطح بهتری نسبت به سال گذشته انجام دهم.”

اگرچه شرح وظایف وی اساساً تغییر نکرده است و لو چیزی نگفت که این مرکز 23 ساله در خطر کاهش 18 دقیقه بازی فصل گذشته خود است ، اما آماده سازی زوبک نیاز به اصلاح دارد. انتظار می رود زوبک که به سبک های خاص بازی همکارانش عادت کرده است ، بیشتر اوقات خود را با چهره های جدیدتر سپری کند.

لو ویلیامز ، رهبر گروه که شامل یک محافظ امنیتی جدید دیگر ، لوک کنارد است ، گفت: “نه تنها زو ، من فکر می کنم هویت کل واحد دوم متفاوت است.” “بنابراین برای موفقیت ، باید به همان صفحه برویم. اما به طور خاص زو ، او فقط باید با دستان خود کنار بیاید. این مکالمه ای بود که با آن گفتگویی داشتیم. من یک رهگذر مستعد هستم و او این را می داند. بنابراین برای موفقیت و نگاه بسیار آسان ، باید پیشرفت کنیم و با آن به همان صفحه برویم. علاوه بر این ، من مشتاقانه منتظر پیشرفت با او هستم. “

زوبک و ویلیامز از فصل تازه وارد زوبک با لیکرز در سال 2016 یکدیگر را می شناختند ، اما فصل گذشته آنها فقط 346 دقیقه با هم بازی کردند. در مقابل ، زوباک و لنارد 998 دقیقه با هم بازی کردند ، این زمان کافی بود تا هر کس درک متفاوتی از فاصله خود در خط حمله داشته باشد – لئونارد بیش از سایر هم تیمی ها پاس گل به زوباک داد.

زوباک به ویلیامز گفت: “ما این روش ها را برای بهبود شیمی خود داریم و در حال کار روی آن هستیم.” “من فکر می کنم این ترکیب واقعا خوبی باشد.”

طبق گفته های Synergy Sports ، Zubac یکی از بهترین ها در NBA در محافظت از پست پنجره ها و منزوی بود.

ترانس مان ، ذخیره سال دوم ، گفت: “دانستن اینکه ما زو در پشت داریم و توانایی دفاع از لبه را داریم ، به شما اجازه می دهد تا به عنوان یک دروازه بان که توپ را محافظت می کند ، تهاجمی تر باشید.” “داشتن او در واحد دوم قطعاً برای ما کلیدی است.”

تصمیم برای راه اندازی ایباکا به اعتقاد لوئه بستگی دارد که انعطاف پذیری این جانباز 7 پا توانایی هم تیمی هایش در گلزنی و دفاع را افزایش دهد. برخلاف زوبک ، تهدید سه امتیازی ایباکا می تواند مدافعان را از سبد دور کند.

“من فقط فکر می کنم هر زمان که شما 5 زمین دارید که می تواند بسکتبال شلیک کند ، اما همچنین می تواند رول شود و به سبد برسد ، من فکر می کنم که پویایی دیگری به جرم شما اضافه می کند زیرا [with] کاوهی ، [Paul George] و لو ، مراکز نمی توانند در رنگ بنشینند و فقط منتظر می مانند که کاهی و پسران بسکتبال بازی کنند. ” “من فکر می کنم که پنج بخش در کنار زمین با سرژ قرار دارد ، این پنج بخش باید از محل حضور او در زمین مطلع باشند زیرا او می تواند در دفاع شوت بزند ، او همیشه لنگر دفاعی هر تیمی بوده است. “

جکسون ، بیلپس به تیم می پیوندند

لو گفت: پس از از دست دادن باخت در فصل قبل لیکرز در روز یکشنبه به دلیل عدم حضور موجه در پروتکل های ایمنی و بهداشت در لیگ ، گارد رگی جکسون و دستیار مربی شانسی بلاپس با تیم برای تمرین روز سه شنبه بازگشتند.

با این حال ، لیست هنوز کامل نشده است. با فینال پیش فصل پنجشنبه مقابل یوتا در استاپلز سنتر و افتتاحیه فصل عادی برابر لیکرز در 22 دسامبر ، لو گفت که هیچ برنامه ای برای بازگشت موریس وجود ندارد ، او که دو بازی اول پیش فصل را با درد زانو از دست داد.

لو گفت: “ما فقط آن را روز به روز می گیریم.” “هر روز ، ورزشکاران ما فقط می بینند که چه چیزی برای مارکوس و تیم ما بهتر است.”[ad_2]

منبع: paper-news.ir