[ad_1]

پس از اولین نتیجه در ترافیک و دومین مورد از بالا و سوم ، که به جت دست نزده است ، همه چیز Amon-ra St. براون می توانست ، شانه خالی کند. و سپس ، دوباره وارد شوید.

این یک سکانس مناسب برای یک تصویر کامل در سه ماهه اول USC بود ، به اندازه عذرخواهی مغرورانه و نیمه جان واشنگتن ، به اندازه تعطیلات. در زمانی که سنت براون برای رکورد چهارم چهارم خود به هوا پرید ، رکورد NCAA را ثبت کرد و اندکی را که از اعتماد به نفس واشنگتن باقی مانده بود شکست ، بازیکن جوان تقریباً قندها را از کولوسئوم آزاد کرد.

هنوز هم ، تروجان ها برخورد دیگری با روده اضافه کردند. فقط برای اندازه گیری خوب.

هنگامی که سرانجام یکشنبه شب ضرب و شتم متوقف شد ، USC پنج لمسی ، که فقط در یک ربع و نیم ساخته شد ، بیش از اندازه کافی بود تا کوگارها را با شکست 38-13 ، و تروجان ها را تنها با یک پیروزی از بندر ترک کند. در بازی عنوان Pac-12.

هرگز در این فصل USC مانند یکشنبه شب به اندازه مدعیان کنفرانس قانع کننده به نظر نمی رسید. یک هفته بعد ، پس از شیوع COVID-19 که فعالیت قبلی خود را لغو کرد ، USC (4-0) از هر نظر بازی بر ایالت واشنگتن (1-2) غلبه داشت. تخلف وی برق بود. محافظت از او ، بی رحمانه. یک شوت از دست رفته توسط پارکر لوئیس تازه وارد در کوارتر سوم تنها اشتباه قابل توجه USC بود – و این با 32 امتیاز برتری همراه بود که حتی ممکن است طرفداران مقوا را نیز متقاعد کند که به بیرون بریزند.

كدون اسلوویس ، مهاجم یو اس سی در یك پیروزی 38-13 تروایی ها مقابل واشنگتن در روز یكشنبه پاس داد

کدن اسلوویس ، بازیکن خط حمله USC هنگام پیروزی 38-13 تروایی ها مقابل واشنگتن در روز یکشنبه پاس داد.

(شان ام. هافی / گتی ایماژ)

در غیر این صورت ، این یک تلاش تقریباً کامل بود ، نوعی نمایش جهانی که نشان می دهد تروایی ها در بهترین حالت خود می توانند باشند.

ظاهرا فقط به تعطیلات یک هفته ای احتیاج داشتند. USC حتی بدون داشتن یکی از فرماندهان تهاجمی اولیه و دو ذخیره دیگر ، کاملاً آرام و آماده برای سرنگونی حریف خود بازگشت.

به نظر می رسید یک تعطیلات خوش آمد برای کدن اسلوویز ، بخصوص بعد از سه بازی اول این فصل ، سوالاتی در مورد پیشرفت او ایجاد کرده است. اما اسلوویس این ترس را روز یکشنبه با پنج بار فشار برای نیمه اول ، چهار مورد اول برای سنت براون و پنجم ، و یک بمب کاملاً حیاط 35 تایی برای تایلر ونس برطرف کرد.

از ابتدا ، اسلوویس به همان اندازه که از اواخر پاییز سال گذشته در هر زمان بود سرحال و سرحال بود. اسلوویس پس از از دست دادن اولین گل خود برای گشودن بازی ، 18 پاس مستقیم انجام داد و در مورد نظم یا وضعیت دست راستش تردید زیادی ایجاد نکرد.

این دست چپ او بود که مدتی بعد از تصمیم گیری بازی باعث نگرانی شد. به نظر می رسد اسلوویس در نیمه دوم برای کنترل خطای خود دست خود را آسیب دیده است بدون اینکه کیسه ای از کوارتر سوم پرتاب کند. او به چادر پزشکی طرف تروجان رفت اما اندکی بعد آنجا را ترک کرد و پس از یک سفر به میدان بازگشت. او 25 پاس از 32 پاس را برای 287 یارد انجام داد و USC را به راحت ترین برد فصل رساند.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر