نوشتن فیلمنامه Vin Scully برای فیلم MLB World Series آسان نیست

[ad_1]

کلمه به سمت شما می پرد. این بیستمین کلمه ای است که وین اسکالی به عنوان راوی فیلم رسمی سری جهانی 2020 می خواند.

اسکالی می خواند: “برای روایت داستان سریال جهانی در سال 2020 ، باید درک کنید که چه کسی همیشه باورنکردنی ترین جنبه آن خواهد بود: اینکه این مجموعه تاکنون اتفاق افتاده است.”

باور نکردنی؟

این کلمه در دوران داجرز و در سری جهانی ، در سطری که توسط اسکالی در سال 1988 بیان شد ، جاودانه شد. هنگامی که کرک گیبسون پس از اجرای نمایش خانگی افسانه ای خود در پایگاه ها گشت و گذار می کرد ، اسکالی این جمله افسانه ای را بیان کرد: “برای یک سال بسیار باورنکردنی ، غیر ممکن این اتفاق افتاد “

برای Scully and the Dodgers این صفت باید پس گرفته شود. چه کسی جرات می کند که از اسکالی امسال این کلمه را استفاده کند؟

آرون کوهن ، برنده سه بار Sports Emmy ، نویسنده فیلم سالانه از سری جهانی 2015 است.این فیلم براساس فیلمنامه ای ساخته شده است ، به این معنی که کوهن وظیفه دارد کلمات را در دهان اسکالی بگذارد.

در ماه اکتبر فشار بر کلایتون کرشاو بود. در ماه نوامبر ، فشار بر کوهن بود.

کوهن گفت: “این دلسردکننده است.” “نبوغ وین اسکالی ، بیش از هر کس دیگر ، این است که آنچه به طور طبیعی از دهان او بیرون می آید ، عالی و بهتر از هر چیزی است که هر کس می تواند بنویسد.

“یک عنصر مجازی در این امر وجود دارد. برای من ، هدف تلاش برای نزدیک شدن به آن سطح است. “

اسكالی گفت: “این تعارف خارق العاده ای است. بیایید این را بگوییم: من وقتی بازی به بازی بازی می کردم آموزش دیده ام تا تبلیغات خود را انجام دهم. وقتی در یک نوار فیلم ، بین صحنه ها شرکت می کنم ، می دانم تعیین زمان چقدر پیچیده است. بنابراین من به هیچ وجه از فیلمنامه منحرف نخواهم شد. “

این فیلم 85 دقیقه طول می کشد ، و اسکالی دو عنوان دراماتیک را بیان می کند: مقدمه ای که حدود شش دقیقه طول می کشد و نتیجه گیری که حدود چهار دقیقه طول می کشد. در میان آنها: موارد برجسته و مصاحبه از شش بازی ، با بازگو کردن Scully از انتقال بین سکانس ها و بازی ها.

بازیکنان Dodgers پس از غلبه بر Tampa Bay Rays در بازی 6 از سری جهانی 2020 جشن می گیرند.

Dodgers پس از غلبه بر Tampa Bay Rays در بازی 6 از سری جهانی 2020 جشن می گیرند تا اولین قهرمانی خود را از سال 1988 بدست آورند.

(والی اسکالی / لس آنجلس تایمز)

“با برایان کرانستون ، شاید من مایل نباشم از اصطلاح” خفاش گرم “استفاده کنم. کوهن گفت: “این کمی بیس بال و کلیشه ای است.” “اما با اسکالی ، وقتی این حرف را می زند واقعاً عالی است.”

تماس های برجسته بازی ترکیبی از فیلم های نمایش های ملی و محلی است. چارلی اشتاینر ، صدای رادیویی داجرز ، در این فیلم برجسته است. وقتی داجرها سری را بردند ، اشتاینر خط خوبی ارائه داد.

اشتاینر می گوید: “امشب اشک شادی مانند یک سال دیگر ، زمانی که دستیابی به لذت بسیار دشوار بود.” بگذارید جریان پیدا کنند. “

سال به واقع شبیه هیچ سال دیگری نبود: یک فصل شیوع کوتاه مدت ، تهدید به شیوع ویروس ها ، با میزبانی داگ ها از یک استادیوم تقریباً خالی در 1500 مایلی خانه به پایان رسید.

بله ، یک فصل شگفت انگیز است. صفت واقعاً مناسب بود و اسكالی از استفاده از آن بدش نمی آمد.

با خنده گفت: “فکر نمی کنم حرفی بزنم.” “شگفت انگیز بود ، مگر نه؟”

دوازده ثانیه پس از تحویل خط اشتاینر ، فیلم تکرار خط کلاسیک اسکالی را ارائه می دهد ، در سکانسی که سه شخصیت را با هم ترکیب می کند: موکی بتس ، سپس کودی بلینگر ، و سپس گیبسون.

دقیقه بعدی بهترین است: تصاویر تعطیلات در سال 2020 با تصاویر جکی رابینسون ، دون دریزدیل ، سندی کوفاکس ، عقاب هرشیزر ، دون نیوکامب و سایر قهرمانان داجر ترکیب شده است.

شما می بینید که چگونه اسکالی بعد از آخرین بازی سری جهانی 1965 با کوفاکس مصاحبه می کند. سپس کرشاو ، جانشین کوفاکس را می بینید که پس از بازی آخر سری جهانی 2020 با فرزندانش از خوشحالی می پرد.

وین اسکالی ، گوینده طفره رفتن در یک کنفرانس خبری صحبت کرد.

وین اسکالی ، گوینده داجرز می گوید که از دیدن این تیم برای قهرمانی دیگر خوشحال است.

(مارک J. Terrill / آسوشیتدپرس)

تساوی که هفت قهرمانی داجرز را به هم متصل می کند ، اسکالی است.

اسکالی گفت: “به لطف خدا یک امتیاز بود که به من اجازه داد 67 سال بیرون بروم.” “و نشستن در حاشیه و تماشای پاپ آپ شماره 7 بسیار عالی بود.”

کوهن گفت نوشتن کلماتی که اسکالی می گوید این امتیاز او است.

کوهن گفت: “این کاملاً یک مورد در لیست بخشها است.”

این فیلم قرار نیست فروش بزرگی در سانفرانسیسکو داشته باشد. این فیلم مخصوص طرفداران داجرز است و این مونتاژ تاریخچه تیمی – از ابتز فیلد تا استادیوم داجر ، از رابینسون تا بتس ، از کوفاکس تا کرشاو – یک آلبوم ویدیویی برای قرن ها است. فقط یک صدا وجود دارد که طرفداران داجرز دوست دارند از این داستان به اشتراک بگذارند.

کوهن گفت: “این یک قطعه خوب از خانه است ، برای شنیدن وین اسکالی.”[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes