[ad_1]

بعد از اینکه USC لیست بسکتبال خود را در مورد یکی از بهترین تازه واردهای کشور بازیابی کرد ، کلاس استخدام آن در سال 2021 نمی تواند با قدرت ستاره ای که با امضای Evan Mobley ، بالاترین امتیاز مجموعه تاکنون بدست آمده مطابقت داشته باشد تروایی ها را انتخاب کرد.

اما طبق گزارش 247Sports ، یک کلاس چهار نفره که دارای دو بازیکن 80 برتر است و در رده سیزدهم کشور قرار دارد ، برای اندی آنفیلد که هشتمین دوره خود را به عنوان مربی بسکتبال مردان وارد می کند ، یک جایزه تسلیت است. از USC.

کلاس 2021 با هدایت نگهبانان چهار ستاره کالیفرنیایی ، ریز واترز (پلاایا دل ری سنت برنارد) و مالک توماس (لا ورن دامین) ، از نظر مربی USC ، رتبه دوم را دارد و تنها کلاس ورودی 2020 را که توسط موبلی آورده است ، دارد.

گروه 2021 همچنین شامل کوبه جانسون ، یک نگهبان سه ستاره از میلواکی ، ویسکانسین و هریسون هورنری ، یک مهاجم 10 فوت 10 فوت از Santa Ana Mater Day است.

هر چهار نفر می توانند فرصتی برای کمک به یک تیم تروایی داشته باشند که می تواند دوباره با یک تغییر جدی در لیست روبرو شود ، حتی اگر بازیکنان حق خود را برای شرکت در مسابقات پس از فصل آینده حفظ کنند.

موبلی تقریباً تضمین می کند که پس از مبارزات اولیه خود به NBA برود و آیزایا موبلی ، هم تیمی و برادر بزرگتر ، دانشجوی سال دوم می تواند یک فصل قدرتمند را دنبال کند.

این امر باعث می شود USC در حیاط جلوی خود عمق کوتاه داشته باشد ، و هورنری تنها بزرگ مردی است که تاکنون به کلاس 2021 پیوسته است. با این حال ، امضای سه نگهبان امنیتی باید به USC کمک کند تا پس از دو فصل خستگی جدی ، حیاط خانه خود را بازسازی کند.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر