[ad_1]

از زمانی که شارلوت با عقد قرارداد 4 ساله و 120 میلیون دلاری با گوردون هایوارد موافقت کرد و مشخص شد که هورنتز برای ایجاد جای بازیکن آزاد پیش رو مجبور به قطع حقوق خود است ، ناظران NBA در خواستگاری بازی می کنند.

هفته گذشته بسیاری پیشنهاد دادند که نیکولاس باتوم می تواند به کلیپرز برود.

به گزارش “اتلتیک” ، شارلوت روز یکشنبه از باتومی استعفا داد و به این تیم اجازه داد 27 میلیون دلار دستمزد خود را در این فصل در سه فصل آینده تمدید کند ، و کلیپرز در واقع مقصد احتمالی باتومی است ، زیرا او استعفا را تا اواسط هفته آزاد کرد.

اگر این اتفاق بیفتد ، کلیپرز چندین تیم علاقه مند را به دلیل خدماتش شکست داده است ، زیرا هفته گذشته نماینده باتومی به یک وب سایت بسکتبال فرانسوی گفت که بروکلین ، گلدن استیت ، یوتا و میلواکی نیز در تماس بودند.

پیش بینی هایی که باتومی ، ماه آینده 32 ساله خواهد شد و کلیپرز را مرتبط می کند ، ریشه در این باور دارد که بهترین نسخه 6 فوت 9 فوروارد می تواند کمترین چیزی را که تیم فاقد آن است ، یعنی تیرانداز سه امتیازی و انعطاف پذیر فراهم کند. مدافع کوتاه شدن چرخش نازک پشت کاوی لئونارد رو به جلو.

اما باید دید که آیا این بهترین نسخه ظاهر می شود یا خیر.

باتوم فصلی را پشت سر می گذارد که در آن در حرفه خود به طور متوسط ​​3.6 امتیاز کم داشته و 23 دقیقه در هر بازی بازی کرده است که کمترین میزان آن از فصل تازه بازی خود در سال های 2009-2008 است. او در 22 بازی در مجموع 34٪ و بدترین دوران حرفه ای خود 28٪ با سه امتیاز شوت زد و فینال 19 شارلوت را از دست داد.

باتوم فقط در یک فصل از 38 درصد سه تیم خود حذف شده است. و با این حال ، برای اولین بار در پنج سال گذشته ، باتومی بهتر از میانگین لیگ رنگین کمان شوت می زند.

اگرچه باتومی برای تحمل آن هرگز به جرمی احتیاج نداشته است ، میزان استفاده از آن در چهار فصل گذشته به طور مداوم در حال کاهش است – از 21٪ به 17٪ به 12٪ و در فصل گذشته 9٪ ، در حالی که باتومی تنها هفت بازیکنی بود که آنها حداقل 400 دقیقه بازی می کنند ، اما در نهایت با سرعت استفاده از یک رقمی به پایان می رسند.

نیکولا باتوم بسکتبال را در حالی که قبل از بازی گرم می شود نگه می دارد.

نیکولاس باتوم قبل از بازی شارلوت هورنتس و دنور ناگتس در ژانویه گرم شد.

(دیوید زالوبوفسکی / آسوشیتدپرس)

و با این حال ، حتی اگر باتومی دیگر بازیکنی نباشد که در شش فصل اول 5 بار از عمق 5 بار بهتر از میانگین لیگ شوت زده باشد ، شوت سه امتیازی وی با 35.7٪ نشان دهنده توانایی حفظ یک دفاع صادقانه است – و نه فقط به خاطر تیراندازی باتوم تمایل به گردش مالی ندارد و میزان پاس او در فصل گذشته برای شارلوت در جایگاه دوم قرار گرفت و برای کلیپرز در رتبه پنجم قرار گرفت.

با شروع یک اردوی آماده سازی با ترکیب اصلی فصل گذشته ، احتمالاً بدون تغییر ، سرمربی جدید کلیپرز ، تایرون لو ، یک تیم 5 نفره در اختیار خواهد داشت که یکی از دست و پاگیرترین رتبه های دفاعی از فصل را به خود اختصاص داده است. این واحد دوم بود که اغلب تمام قدرت توقف غربال را داشت و در آنجا بود که باتوم اغلب برای نوشتن لئونارد وارد می شد.

باتومی درصدی از اهداف میدانی محافظت شده را 4/43 درصد مجاز دانست ، که دومین امتیاز بهترین در میان شاخساره های فصل گذشته است. برای Synergy Sports ، باتوم در صدک 95 NBA قرار گرفت و در نبردها و پرتاب ها از هندواند دفاع کرد و به طور جداگانه صدک 65 را دفاع کرد.

مرکز ذخیره Montresle Harel ، یکی از مهمترین عاملان لغو نیمکت نشینی در دوره بعد از فصل ، پس از تصمیم کلیپرز برای انتقال از ذخیره مدیریت عالی لیگ ، در آژانس آزاد راهی لیکرز شد. به نظر می رسد بازگشت یک مدافع متزلزل دیگر ، گارد رگی جکسون ، بعید باشد. لو ویلیامز هنوز بخشی از واحد دوم است – زیرا تیم برای بازپرداخت حقوق 8 میلیون دلاری وی بازار معاملات را رصد می کند – اما با جایگزینی Harel ، مرد بزرگ با بازیکن آزاد سرژ ایباکا و لوک وینگر ، از نقص دفاعی او بهتر محافظت می شود کنارد

JaMychal Green ، همه کاره ای که برای یک آژانس رایگان به دنور رفت و اساساً شخصی خواهد بود که باتوم جایگزین او می شود ، به دلیل انعطاف پذیری اش مورد ستایش قرار گرفت. باتوم قدرت گرین را ندارد که در دفاع با مراکز آویزان شود. (از نظر تهاجمی ، گرین در فصول اخیر نیز یک گلزن عالی سه امتیازی بوده است.) با این وجود ، فاصله بال های 7 فوت باتوم به او این امکان را می دهد تا از موقعیت های مختلف در اطراف محیط دفاع کند.

اینکه تأثیر واقعی او نسبت به آخرین فصل حضورش در شارلوت بهتر است یا بدتر ، باید منتظر بمانیم – شاید این هفته با لباس کلیپرز.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر