هارد اکسترنال مشخصات، قیمت و خرید هارد اکسترنال فروشگاه اینترنتی ایزی مارکت

مواقعی وجود دارد که ولتاژ الکتریسیته بیش از حد مضاعف یا قلیل می‌شود و حتی برای چند نانوثانیه می‌تواند آسیب‌های جدی به دستگاه‌های الکترونیکی وارد نماید که شامل قطعات داخلی هارد اِکسترنال نیز می‌شود. در برخی مواقع این شوک به حدی مضاعف می باشد که می‌تواند موجب سوخته شدن هارد اکسترنال شود. در صورتی که می خواهید اساسی این مشکل تقابل نمایید خوب تر میباشد به جهت خرید حفظ کننده الکتریکی، هزینه‌ای را در لحاظ داشته باشید. همانطور که می‌دانید دیتاها ما به رخ یکپارچه بر روی هارد اکسترنال یا اینترنال ذخیره نمیشود و تکه تکه شدن (منظور پراکندگی اطلاعات) فولدر به خودی خویش مستقیما به هارد جراحت نمی‌زند.

  • علاوه‌بر همین شما بایستی هارد اکسترنال خویش را در جایی قرار دهید که خطر سقوط و افتادن هارد به حداقل برسد.
  • ایزی مارکتایجاد “حس خوب خرید اینترنتی” در مشتریانش را ماموریت اصلی خود می‌داند.
  • همچنین برای مراقبت از سوختن برد هارد ها معمولا آن ها را به رخ ضد آب و ضد شوک می سازند.
  • از تعریف‌و‌تمجید هارد اکسترنال که بگذریم می بایست بگوییم که به‌صورت کلی این نوع حافظه، به دو گونه معمولی و آرشیوی تقسیم می‌شود.
  • با همین وجود، فقط آیتم منفی در مورد SSDها، ارزش خیلی بسیار آن ها است که شما را مجاب می نماید که جور های مهم گنجایش کاهش را خرید کنید.

خرسندیم که گامی هر یک‌سری ریز در راستای بهبود شفافیت و سوق‌دهی بازار، برداشته ایم. اهمیت ترین عامل انتخاب کننده ارزش و ترازو هارد اکسترنال گنجایش آن می باشد. در بازار کشور ایران از هارد اکسترنال 500 گیگ تا 40 ترابایت موجود هست البته هارد اکسترنال 1 و 2 ترابایت از محبوبیت بیشتری برخوردار است. در همین گونه از تکنولوژی ساخت نشانه گر مموری به جهت ساخت هارد اکسترنال استعمال شده است، براین اساس لرزش و صدا در آن از میان رفته است. این گونه در مقایسه حساس هارد اکسترنال HDD سرعت بخش اعظم و بها گران تری دارد.
البته علاوه براین اصلی یک پورت USB نیز می باشد که قابلیت و امکان اتصال درایو های خارجی را هم آماده می کند. اگر چه می توانید به صورت قابل انعطاف افزاری هارد درایو را رمزگذاری کنید ولی تولید کنندگان هارد اکسترنال برای اطمینان خوبتر آن را به شکل سخت افزاری بر روی بعضی مدل های خود اعمال می نمایند که Aegis Desktop 4 TB FIPS از گزاره آن ها است. همین درایو کلیدی گواهینامه FIPS است و در شکل قطع اتصال USB به شکل خودکار قفل می شود و همینطور یک محیط آلومینیومی بدور تا دور آن را پوشانده است، به این عامل ما آن را به تیتر بهترین هارد اکسترنال حیاتی امنیت بالا به شما معرفی می کنیم. سری هاردهای Armor A85 اساسی قرارگیری لایه‌های حفاظتی متفاوت و در نهایت بدنه آلومینیومی در اطراف یک هارد دیسک ساخته میگردند و در برعلیه گرد و خاک، آب، سقوط از طول و ضربه مقاومت می‌کنند. این هاردها در عمق دو متری آب آزمون شده و در مقابل سقوط از ارتفاع 1.2 متری نیز به لطف مقاومت می‌کنند. هارد نوع سه لایه حفاظتی هارد اکسترنال HD770G در دو رنگ مشکی و قرمز‌رنگ و اساسی ظرفیت‌های 1 ترابایت و 2 ترابایت تولید می‌شوند.

هارددیسک اکسترنال وسترن دیجیتال گونه My Book Desktop ظرفیت 8 ترابایت

از آنجایی که هاردهای اکسترنال، امکان حمل دارند، پس بایستی در برابر ضربه مقاومت خوبی داشته باشند. به زمان خرید صد رد صد اعتنا نمایید که هارد گزینه نظر، از این امکان بهره مند باشد. ولی همین نکته را مد حیث قرار دهید که هاردهای اکسترنال در برابر ضربات مضاعف شدید مقاومت ندارند و ضربه پذیری آنها به این مضمون‌ نیست چنانچه از یک برج 10 طبقه به پایین سقوط کرد، هارد شما هیچ نوع آسیبی نخواهد دید. احتمال دارد وقتی در یکسری سال گذشته نام هارد اکسترنال 1 ترابایتی را می شنیدید، ظرفیت و حجم بالا به ذهن تان می آمد. البته امروزه هارد هایی حیاتی ظرفیت های متنوع به بازار عرضه می شوند، از ظرفیت 2 ترابایتی گرفته تا 16 ترابایت.
کمپانی اپیسر یکی از از تولیدکنندگان هاردهای اکسترنال مضاعف حیاتی میزان مرغوب بودن میباشد که محصولات آن به شتاب بالا در انتقال اطلاعات شهرت دارند. شرکت اپیسر نیز به تولید هاردهای اکسترنال مقاوم پرداخته است؛ به‌طوری که طبق ادعای این شرکت هاردها اساسی سند نظامی هستند که نشان دهنده مقاومت آن‌ها در برابر ضربه و شوک است. از دیگر ویژگی‌های هارد اکسترنال‌های 1 ترابایت شرکت اپیسر می‌توان به طراحی و میزان مرغوب بودن ایجاد چشم‌نواز اشاره کرد که به لطف میزان مطلوب و توده و گونه به راحتی در جیب کت و یا این که کیف دستی شما قرار می‌گیرند.
امروزه هارد های اکسترنال در گنجایش های 500 گیگابایت، 1 ترابایت، 2 ترابایت و حتی اکثر به بازار عرضه می شوند. به جهت خرید کردن هارد اکسترنال توصیه می شود که گنجایش هارد از نیاز حالا حاضر شما بخش اعظم باشد. هارد اکسترنال، ازیک دیسک داخلی برای ذخیره‌سازی و یک جعبه تشکیل شده که درگاه آن غالبا USB است، این دیسک می‌تواند دیسک مشقت بار یاSSD باشد.همه رایانه ها اهمیت هارد دیسک داخلی هستند. دارای گذشت زمان‌، همین درایوهای داخلی می‌توانند فایلیا دیتاها جدیدی را بر بر روی رایانه شما ذخیره کنند.هارد اکسترنال‌ها دستگاه های مقرون به صرفه‌ای هستند که به بازار عرضه شده اند. برای کامل شدن دستگاه ذخیره ساز داخلی رایانه‌های خود و همچنین گسترش فضای ذخیره سازی کلیآن، می‌‌توانید درایوهای مشقت بار خارجی را در اندازه‌های متفاوت ذخیره سازی پیدا کنید. این‌که انواع‌ هارد اکسترنال قابل حمل را بخرید یا‌ هاردهای رومیزی، چه ظرفیتی را انتخاب کنید،‌ هارد اکسترنال اس اس دی بخرید یا HDD و اینکه از چه برندی خرید کردن کنید، می‌تواند روی قیمت‌ هارد اکسترنال تاثیر بگذارد.
اگر شما به تهویه هوا اعتنا نداشته باشید دمای هارد می‌تواند بیشنتر شود و ممکن میباشد به قطعات هارد شما آسیب بزند. مغازه اینترنتی ویستا کامپیوتر اهمیت نماد اطمینان از وزارت صمت و تائیدیه وزارت تمدن و ارشاد هست ؛ این اطمینان را به شما می دهیم که حساس خیالی آسوده‌تر کالای خویش را تعیین و خرید کنید. بعدها آن پهناور می باشد و امکان جابه‌جایی آسان ندارد، ولی انتخابی مطمئن برای حفظ و حفظ مطمئن از داده ها است. منشاء تغذیه این هارد، آداپتور می باشد و مهم ظرفیت‌های مختلف 3، 4، 6، 8 و 10 ترابایتی است. هارد اکسترنال‌های پرتابل ، کوچک و قابل‌حمل هستند و حساس به کارگیری از یک پورت USB به سیستم وصل می‌شوند.
هارد اکسترنال را نمی شناسد به انگلیسی External HDD وسیله‌ای هست که برای ذخیره دیتاها به فعالیت می‌رود. این وسیله که اشکال متمایز دارد می‌تواند بهترین وسیله به جهت حفظ از داده ها محرمانه شما باشد. جهت مقایسه بها هارد دیسک اکسترنال در انواع مارک موجود در بازار هارد اکسترنال، بر روی اسم برند گزینه نظرتان کلیک نمایید. هارد اکسترنال یا این که فضای ابری؟ همین شرکت ها اصلی گرفتن مبلغ ماهیانه یا سالیانه ، فضایی در اختیار شما قرار می دهند تا فایل های خود را در آن آپلود و آن گاه ذخیره کنید.
فروشگاه اینترنتی کالاوما، اهمیت تجربه‌‌ای چند ساله در بازارهای دیجیتال و کالاهای تکنولوژی، همواره کارایی دارااست تا خریدی مطمئن اصلی قیمت مناسب به جهت همراهان عزیز خود مهیا نماید. گونه های برندهای لپ‌تاپ،‌ محصولات گیمینگ، تلفن همراه موبایل،‌ هندزفری، ساعت هوشمند و دیگر کالاهای دیجیتال که راضی بودن مشتریان را به یار داشته‌اند، در کالاوما عرضه می‌شود. کالاوما همچنین، در راستای ارائه‌ی بهتر خدمات و رضایت مشتریان، بازارگاه را راه‌اندازی کرده میباشد تا کیفیت را به بالاترین تراز برساند. شرکت وسترن دیجیتال به صورت تخصصی به ایجاد ابزارهای ذخیره‌سازی اطلاعات آوازه دارااست که هاردهای اکسترنال این کمپانی به عامل امنیت مضاعف بالا از محبوبیت بی‌نظیری بهره‌مند هستند.
بنابراین درصورتیکه هارد اکسترنال همیشه به سیستم شما متصل است، شاید گزینه‌ی بهتر، خرید کردن یک هارد داخلی به جهت سیستم باشد. هارد دیسک‌ قابل حمل وسترن دیجیتال المنتز، بر مغایر هارد دیسک‌های 3.5 اینچیِ این سری، با وزن کاهش و بعد ها کوچکتری است و از نظر طراحی ظاهری شباهت متعددی به سری مای پاسپورت شرکت وسترن دیجیتال دارد. براین اساس طراحی قشنگ همراه دارای بعد ها ریز و وزن 134 گرم که حتی از سری مای پاسپورت هم سبک‌تر است، سبب میگردد همین هارد دیسک وسترن دیجیتال برای کسانی که به دنبال یک هارد دیسک مطمئن و در عین درحال حاضر قابل حمل هستند انتخابی ایده‌آل به شمار آید. در سال 2006، وسترن دیجیتال قدم در ساخت هارد های اکسترنال برداشت و اولی هارد اکسترنال خودر را کلیدی نام My Book با ظرفیت یک ترابایت معرفی کرد، که در طراحی و ظرافت چیزی شبیه کتاب بود. کمپانی اپیسر در سال 1997 در مملکت تایوان به صورت رسمی فعالیت خویش را شروع کرد. همین کمپانی در مدت کوتاهی توانست نام خود را به عنوان یکی از عرضه‌کنندگان بزرگ در صنعت حافظه و رسانه‌های دیجیتال به ثبت برساند.
عمومی
مطابق اصلی تصویر زیر، سه لایه حفاظتی و جاذب ضربه در اطراف یک هارد دیسک معمولی قرار گرفته و از آن در درمقابل ضربه، سقوط از ارتفاع، گرد و خاک و همینطور آب، حفاظت می‌کند. هارد اکسترنال سری Elements ورژن ساده‌تر از هاردهای اکسترنال وسترن دیجیتال میباشد که ظاهر متفاوتی داشته و امکانات نرم افزاری از قبیل پسوردگذاری روی هارد را ندارد و به این دلیل بها آن یه خرده پایین‌تر است. این هارد اکسترنال در نسخه‌های 1 ترابایت، 2 ترابایت، 3 ترابایت، 4 ترابایت و 5 ترابایت ساخت می‌شود. یک گزینه دیگر هم اینکه در بازار برندهای دیگری هم به جهت هارد اکسترنال وجود دارد، البته چون آن‌ها خویش تولید کننده هارد دیسک نمی باشند از هاردهای سه شرکت سیگیت، وسترن دیجیتال و یا این که توشیبا استفاده می‌کنند. در حقیقت آنها تنها جعبه را می‌سازند و یک هارد از همین سه شرکت را در باطن آن جعبه قرار دیتا و اهمیت مارک خود می‌فروشند. کمپانی وسترن دیجیتال به جهت پشتیبان‌گیری از داده ها حتمی شما یک نرم‌افزار حرفه‌ای به اسم WD Smart Ware طراحی کرده است.

حتما بخوانید:
پنج سوال کلیپرز در اردوی آموزشی با آنها روبرو است

هارد اکسترنال توشیبا دسته Canvio Ready گنجایش 2 ترابایت

یعنی آن گاه از اتصال‌ هارد به کامپیوتر چقدر روزگار به جهت شناسایی آن به وسیله سیستم شما نیاز است. هارد اکسترنال SSD که از تکنولوژی‌های جدیدتری بهره‌مند شده، می‌تواند در روزگار کوتاهی دیتاها را جابجا کرده و آماده به کارگیری کند. در واقع‌ هارد اکسترنال اس اس دی هیچ قطعه مکانیکی ندارد و ضربه به آن نمی‌تواند سبب ساز از بین رفتن اطلاعات شود. در انواع‌ هارد اکسترنال اختصاصی مک بوک ایر یا این که مک بوک پرو، یک پورت به نام تاندربولت وجود دارااست که سرعت انتقال داده ها در آن دو برابر USB3.0 است. همین پورت تنها روی محصولات اپل وجود دارااست و درصورتیکه شما هم اساسی سوال چرا‌ هارد اکسترنال بالا نمیاد در مک مواجه شدید، می بایست به سراغ تعمیر این پورت باشید. دسترسی راحت و آسان اعضا یک کانال محلی به دیتاها بر روی هارد اکسترنال NAS را می‌توان مهم‌ترین مزیت همین مدل هارد دانست.
قبل از هرچیزی باید به همین مورد قضیه که رنگ سبز همیشه نشانه کم‌ مصرف و بهینه بودن است اشاره کنم که همین هاردها به‌دلیل شتاب ذیل اقتدار کمتری مصرف می‌کند و در عین‌حال سروصدای کمتری نسبت به سایر تولید می‌کند. این جور از هاردها اکثر در ذخیره دیتاها در حجم‌های بالا کاربرد دارااست به‌عنوان مثال بهترین گزینه به جهت آرشیو نمودن موزیک و سریال و .. در عوض بعضی دیگر از گونه های دیسک دشوار که درگاهی جداگانه به جهت تامین انرژی دارند، سرعت‌های بیشتری را می‌توانند در اختیار شما قرار دهند.

هارد اکسترنال Silicon Power دسته Armor A80 گنجایش 2 ترابایت

تفاوت آنان تنها در شتاب میباشد که شتاب چرخش دیسک در WD Red PRO حدود ۷۲۰۰ بدور در دقیقه و در WD Red حدود۵۴۰۰ بدور در دقیقه است. و سرعتی و حتی گیم مطلوب باشد و البته می بایست اشاره کرد که هاردهای آبی مقام بالا توانسته‌اند کارایی یکسانی در مقایسه با هاردهای مشکی به‌جای بگذارند. به طور معمول کاربران به جهت هارد دوم به‌عنوان کمکی مبادرت به‌ خرید این هاردها میکنند و از نظر قیمتی هم به‌صرفه‌تر و ارزان تر از سایر می‌باشد. یک نکته‌ی دیدنی این‌که این سری از هاردها در رنگ‌های مختلفی ایجاد شده که شما می‌توانید باتوجه به سلیقه‌ی خویش آن را مهم لوازمتان ست کنید.

حتما بخوانید:
9 عادات بسیار کارآمد لباس بچگانه

هارد اکسترنال وسترن دیجیتال مدل MY BOOK WDBBGB0040HBK گنجایش ۴ ترابایت

این هارد دیسک اهمیت روکشی سیلیکونی اهمیت ساختاری شش ضلعی نظیر می باشد که مقاومت لطف نسبت به ضربات و افتادن از ارتفاع… همین هارد دیسک با روکشی سیلیکونی دارای ساختاری شش ضلعی مانند می باشد که مقاومت لطف نسبت به ضربات و افتادن از… کمپانی وسترن دیجیتال یکی از از بهترین و اهمیت کیفیت ترین شرکت‌هایی است که در زمینه ایجاد تجهیزات ذخیره‌سازی کار می‌کند. این کمپانی در راستا ایجاد هارد اکسترنال، هارد اینترنال و حافظه اس اس دی فعالیت دارد. ولی ای داده تولید کننده هارد دیسک نیست، البته بدنه هارد اکسترنال را ایجاد کرده و هارد دیسک یکی از موسسه ها توشیبا، وسترن دیجیتال یا سیگیت را در این بدنه قرار می‌دهد.
اما درصورتیکه سوال شما همین میباشد که چرا‌ هارد اکسترنال در تلویزیون بالا نمی‌آید؟ باید به تنظیمات تلویزیون توجه کنید. پاسخ سوال چرا‌ هارد اکسترنال رو تلویزیون نمی‌خونه؟ در تنظیمات‌ هارد است. علاوه بر این در صورتی که حیاتی سوال چرا‌ هارد اکسترنال به تلویزیون وصل نمیشه؟ مواجه شده‌اید بایستی مطمئن گردید پورت را به صدق گزینش کردید. هارد اکسترنال SSD از فناوری‌های جدید استفاده میکند و در آن قطعات مکانیکی وجود ندارد. صدای‌ هارد اکسترنال در انواع‌ هارد HDD به عامل چرخش یک دیسک مغناطیسی میباشد و به همین دلیل سرعت انتقال دیتاها در آن کمتر است. پس به جهت حفظ از داده ها اساسی خویش یک‌ هارد اکسترنال فن ای تنظیم کنید.
باید بدانید چه ظرفیتی نیاز شما را مهیا می‌آورد تا بتوانید یک خرید کردن حیاتی کیفیت و دوچندان لطف را تجربه نمایید. می بایست به صورتی باشد که شما بتوانید حیاتی یک خرید کردن هوشمندانه خریدی لذت بخش را تجربه نمایید. به جهت کسب اطلاعات بخش اعظم در مورد ssd و تفاوت حافظه ssd حیاتی هارد ساده پیشنهاد می نماییم نوشته هارد چیست را مطالعه کنید.
با جدی خیس شدن نیاز اعضا برای ذخیره اطلاعات کاربران به مرور زمان، از پاراگراف حق تقدم های اساسی آن ها اشنایی کلیدی بهترین هارد اکسترنال و خرید کردن آن است. هارد اکسترنال جهت ذخیره‌سازی برنامه‌ها و فایل‌ها گزینه به کارگیری فراروگریز می‌گیرد. امروزه هارد‌های اکسترنال به تیتر حافظه دوم به جهت کامپیوتر کاربران کار می‌کنند.

✍ روش‌های محافظت از هارد اکسترنال جهت ارتقا ارتفاع عمر آن

همچنین به جهت نگهداری از سوختن برد هارد ها معمولا آن ها را به رخ ضد آب و ضد شوک می سازند. خصوصیت بعدی مقاومتی ضد خش بودن هارد اکسترنال هست که از خط و خش افتادن بر روی بدنه هارد پرهیز می کند. هارد دیسک‌های وسترن دیجیتال در دوسته‌ی اکسترنال و اینترنال طراحی و توسعه و گسترش و در نهایت به تولید می‌رسد که هرکدام باتوجه به عملکرد خود دسته‌بندی می‌گردد که در ادامه به معرفی آنها می‌پردازیم. به طور کلی، هارد دیسک، ابزاری آسیب‌پذیر می باشد و در زمان به کار گیری از آن می‌بایست اعتنا زیادی به فعالیت آید. هارد اکسترنال‌هایی دارای حافظه دو تا چهارده ترابایت، محبوب‌ترین هاردهای اکسترنال بازار هستند. همانطور که احتمال دارد می دانید هاردهای HDD از یک دیسک گردان به همراه یک بازو که وظیفه جابجایی هد را بر روی دیسک داراست تشکیل شده اند. هر چقدر شتاب چرخش دیسک بالاتر باشد سرعت قرائت و تایپ کردن هد و در عاقبت شتاب انتقال دیتاها بالاتر است.

کیف هارد دیسک اکسترنال تسکو مدل THC 3154

هاردهای اینترنال کامپیوتر، هاردهای اینترنال لپ‌تاپ و بخش اعظم هاردهای اکسترنال در این جور قرار می‌گیرند. سایت منبع Armor A85 External Hard Drive 1TB یکی از دیگر از محصولات همین مارک میباشد که یک ترابایت گنجایش دارد و از قابلیت‌های متنوعی از گزاره مقاومت در برابر شوک، ضربه و آب برخوردار است. فراموش نکنید که این هارد در برابر خش مقاومتی ندارد و باید به‌خوبی از آن حفظ کنید. یکی از دیگر از عوارض مهمی که خرید هارد اکسترنال را لازم می‌کند، مالکیت داده‌ها است.
امکان رجوع جنس در تیم هارد دیسک اکسترنال کلیدی برهان “انصراف از خرید” صرفا در صورتی گزینه قبول میباشد که پلمپ جنس باز نشده باشد. امروزه ذخیره سازی داده ها دوچندان اصلی میباشد و جایی امن تر از هارد اکسترنال برای اعضا وجود ندارد. به این ادله که هارد هایی هستند که اصولا به سیستم متصل نمی باشند و احتمال جراحت پذیری آن‌ها قلیل هست. در واقع شما وقتی که به آنان نیاز دارید به سیستم وصل میکنید و همین فرمان منجر می‌گردد که فساد آن ها کاهش پیدا کند.
بعضی از حافظه ها دارای وجود گنجایش ذخیره سازی بیشتر، حیاتی وزن قلیل و میزان کوچکی هستند. عموما حافظه های SSD از نظر اندازه، کوچکترند و جابجایی آن ها در مقایسه اساسی HDDها آسان تر است. در صورتی که همواره در آمد و شد می‌باشید و در همین میان، هارد اکسترنال را نیز حیاتی خود می برید، مدل های حساس پوشش اکسترنال ضخیم برای شما مطلوب تر میباشند البته همین موضوع، تنها مربوط به حافظه های HDD هست که مقاومت خوبی در برابر ضربه ندارند. هارد دیسک یک قطعه اهمیت سخت‌افزاری میباشد که در خرید کردن آن بایستی دقت کافی داشته باشید. اصلی مراجعه به بخش محصولات زومیت در قسمت هارد دیسک می‌توانید اشکال هارد دیسک حساس ظرفیت‌های متفاوت و همینطور کاربری متفاوت را مشاهده و مقایسه کنید. تصاویر دارای کیفیت،‌ کامل‌ترین اطلاعات فنی و بها SSD و هارد در همین بخش به کاربران ارائه می‌شود.
جهت مشاوره و هرگونه سؤالی در زمینه خرید هارد اکسترنال ظرفیت 8 ترابایت در اصفهان و خرید هارد ssd در اصفهان می توانید اهمیت کارشناسان فروش در تماس باشید. شاید قبل از خرید هارد بخواهید به باز‌نگری اشکال هارد اکسترنال بپردازید. برای تحلیل هارد اکسترنال در خرید کردن و فروش هارد اکسترنال در اصفهان می بایست گفت که این مدل از هارد اهمیت 2 دسته است که در ادامه به باز‌نگری آنها می پردازیم.