هدرز چیست و نکاتی که نباید درباره آن بدانید؟

پس از باز کردن درب سبک این خودرو ، رول باری که به خوبی برای ارتقاء ایمنی سرنشین ساخته شده است ، پنل آلومینیومی دست ساز که به جای داشبورد این اتومبیل تعبیه شده ، غربالک فرمان Sabelt ، صندلی OMP با کمربند 6 اتصالی Sparco ،دور شمار و نشانگرهای ولتاژ باتری ، دمای آب و فشار روغن و از همه مهمتر کامپیوتر Autronic SM4 و سیستم R500 یا همان CDI که این دو را می توان جزو مهم ترین های یک خودروی ریس دانست به چشم می خورند. شرکت سایپا تحویل سایپا کوییک اس به مشتریان خود را آغاز کرد. تقریبا تمامی کارخانجات خودروسازی از نصب آن بر روی محصولات ارزان قیمت ومصرفی شهری خود اجتناب کرده و انجام این کار را به متخصصان مراکز تیونینگ واگذار میکنند. محمد 1394/4/17 سلام همون 206 تیپ 5 می باشد فقط اتوماتش هست و حتی یکم سرعتش پایین تر اومده من خودم به شخصه تیپ 5 رو بهتر میدونم چون طبق بررسیام از تیپ 6 سر تر هست کارشناس 1398/10/27 زیاد فرقی نمی کنه شاید بهتر از تیپ 5 باشه محمد 1399/11/30 عزیز 206 تیپ 6 دارای 4 دنده هست و اصلا برای سرعت های بالای 90-95 مناسب نیست و فشار زیادی به کیربکس میاد علیرضا 1392/7/13 پاسخ آرش جان ممنون بابت توضیح کاملت.

هدرز حرفه ای در فیلمهای تخیلی برای اینکه در زمان سفر کنند معمولا سوار وسیله خاصی میشوند یا قطعهای گمشده از یک پازل را میچسبانند! ایجاد ضریب تراکم بالا و استفاده از سوخت های متناسب این ضریب تراکم با اکتان بالا نیز باعث بالا رفتن توان موتور می شود اما ثابت و کوتاه بودن ِ زمان باز بودن سوپاپ ها مسئله ایست که ایجاد محدودیت در ورود اکسیژن به محفظه احتراق می کند . زمانی که این نسبت با نصب هدرز نامناسب بهم خوردهاست،پیامی اشتباه توسط سنسور اکسیژن به ای سی یو ارسال میشود که موجب اخلال در عملکرد موتور می گردد. امروزه در سوپاپ ها استفاده از مکانیسم ورییبل که به تازگی در هر دو سوپاپ ورود و خروج به کار گرفته می شود به اضافه تعداد بیشتر سوپاپ و همین طور اور هد بودن و استفاده از دو میل سوپاپ زمینه ورود اکسیژن بیشتر و خارج شدن سریع تر گازها خروجی هم نتوانسته این محدودیت زمانی را کاملاً جبران کند .

حتما بخوانید:
باربری بلوار تعاون - اتوبار بلوار تعاون - 20% تخفیف - 44440426

مکانیسم ورییبل که به تازگی در هر دو سوپاپ ورود و خروج به کار گرفته می شود به اضافه تعداد بیشتر سوپاپ و همین طور اور هد بودن و استفاده از دو میل سوپاپ زمینه ورود اکسیژن بیشتر و خارج شدن سریع تر گازها خروجی هم نتوانسته این محدودیت زمانی را کاملاً جبران کند . پس از پوشیدن لباس کامل موتور سواری و به سر گذشتن کلاه کاسکت ریس که همین لباس های مخصوص برای خودش داستان داره، قطع کن را فعال می کنیم تا سوخت وارد انژکتور شود و سپس استارت این موتور سیکلت را فشار می دیم. من گفتم که شرکت با یک نوع فیلتر هوا وشمع و منیفیلد توان خروجی میده مسلما با تعویض اینا می تونین توای خیلی بیشتری رو بگیرید با تعویض فیلتر هوا و کاتالیزور ا و هدرز برای 206 ! برای ماشین خودم خریده بودم که تصمیم به تعویض ماشین گرفتم و هدرز رو نبستم دیگه.

هدرز ددسن غمارتين وقتی هوا زیاد باشد و مخلوط شبیه بمبی مینیاتوری خاموش شود منجر به خم شدن موتور و آسیب دیدن قطعات آن میگردد. کنار گذاشتهاند تا مثلا 50 یا 100 کیلومتر بر سرعت خودرو خود اضافه کنند (آن هم در خیابانهایی که حداکثر سرعت مجاز در آنها از 70-80 کیلومتر در ساعت بیشتر نیست!) یا وقتی در شهر مشغول ویراژ دادن هستند، چنان صدایی از ماشینشان خارج شود که روی کامیون و اتوبوس جماعت کم شود! افزون بر موارد گفته شده جنس هدرزها نیز در بازدهی آنها تأثیرگذار است که در بین آن ها از فولاد ضدزنگ نسبت به جنس های دیگر از جمله فولاد سنتی (Traditional Steel)، تیتانیوم و چدن (Cast-Iron)، بیش تر استفاده شده است. ۶٫ این مهره های چرخ هم ممکنه با باز و یسته کردن توسط این دستگاه های بادی ببره و از بین بره و بهتره از بازار چند تا مهره ماکسیما که به این میخوره تهیه کنید.

حتما بخوانید:
چین برای از سرگیری مذاکرات با آمریکا شرط گذاشته است

هزینه فلاپ کشى هم بین ۲۰هزار تا ۱۲۰هزار تومان هدرز پراید تخمین زده میشود. نوع تعمـیرات وخدمات. قیمت مصوب (تومان). البته می گه ECU را با نوع مگان 1600 عوض کرده و برنامه ریزی مجدد کرده(تو نمایندگی حافظ قطعات اصفهان)و با قیمت 1 میلیون! شمع ها را هم با نوع سوزنی عوض کرده و فنر ها را هم اسپرت کرده(جدایی از 1 میلیون ها)! دانلود شبیه عوض کردن ویندوز در کامپیوتر است و به طور دقیق تر می شود گفت شبیه اپ گرید کردن ویندوز است یعنی شما با پاک کردن و دوباره برنامه ریختن سر و کار دارید یا اگر ۰ و ۱ ای تو برنامتون کم و زیاد شده یا جابجا شده برمی گردد به حالت کارخانه و برنامه ریزی سیستم تون مجدد انجام می شود در حالی که فلش همانطور که گفتم عمل می کند فلش برنامه رو دستکاری نمی کند ولی دانلود روی برنامه ECU تغییر ایجاد می کند.