[ad_1]

سناریوی سقوط کاملاً با علامت گذاری کلیپرز همراه خواهد بود ، کاوی لئونارد آنها را رها کرده و نسخه ای خراب از پل جورج را با عقد قراردادی حداکثر پشت سر می گذارد. این جوک ها به تنهایی نوشته می شوند ، زیرا در بیشتر 50 سال حیات کلیپرز بوده اند.

کلیپرز روز پنجشنبه با تمدید چهار ساله جورج را به خدمت گرفت ، در حالی که لارنس فرانک ، رئیس بسکتبال ، این معامله را “یک لحظه بسیار مهم برای حق امتیاز” خواند. با این تفاوت که قرارداد جورج فقط پیش درآمد آنچه واقعاً یک معامله تحول آفرین در حدود هشت ماه یا بیشتر – قرارداد لئونارد – است.

انتظار می رود آژانس رایگان لئونارد پس از فصل آینده به عنوان همه پرسی نهایی حق رای دادن عمل کند.

آیا آنها هنوز همان کلیپرهای قدیمی هستند؟ یا آیا ورود لئونارد و جورج در آخرین فصل خارج از فصل واقعا آغاز یک دوره جدید است؟

هر چه لئونارد به آنها می گفت یا نمی گفت ، معامله جورج یک جهش بزرگ ایمانی بود ، زیرا کلیپرز کاری نمی توانست برای جلوگیری از رفتن لئونارد انجام دهد.

جورج در حال ورود به سومین سال معامله ای بود که در ابتدا با اوکلاهما سیتی تندر امضا کرد ، که منجر به تمدید وی شد. لئونارد سال دوم قرارداد خود را با کلیپرز آغاز می کند که این کار غیرقابل قبول است.

به عبارت دیگر ، آنها نتوانستند هیچ تضمینی از لئونارد قبل از تمدید قرارداد جورج بگیرند. اما اگر آنها به جورج معامله جدیدی پیشنهاد نمی دادند ، این خطر وجود داشت که پیام اشتباهی را به لئونارد که نیروی محرکه خرید وی بود ، ارسال کنند.

در قرارداد جورج کاستی های زیادی وجود دارد ، زیرا فقط در صورت انتظار کلیپرها برای جذب دوباره لئونارد منطقی است. جورج خودش بازیکنی با حداکثر قرارداد نیست.

جورج 30 ساله است و سابقه آسیب دیدگی شدید دارد.

به گزارش دفتر ورزش الیاس ، هنگامی که لئونارد و جورج فصل گذشته در زمین بازی بودند ، کلیپرز 13 امتیاز در هر 100 مال بهتر از حریفان بود. وقتی لئونارد بدون جورج بازی می کرد ، این تعداد 11.4 امتیاز بود. وقتی جورج بدون لئونارد بازی کرد ، این عدد به 0.4 رسید.

جورج از 9 فصل گذشته در 9 بازی شوت 25٪ یا بدتر از آن به ثمر رسانده است ، سومین بازیکن بزرگ در بین بازیکنان در عصر تماشا.

در باخت مقابل دنور ناگتس در بازی 7 نیمه نهایی کنفرانس غرب ، جورج در حالی که فقط چهار سبد داشت ، پنج چرخش انجام داد. او در کوارتر چهارم 0 را برای 6 به ثمر رساند.

لئونارد باید بخشی از بسته باشد. در حقیقت ، کلیپرز 226 میلیون دلار برای متقاعد کردن وی متعهد شده است. آنها روی مربی جدید تایرون لو شرط بندی می کنند. و آنها بر روی جورج شرط می بندند که فرانک او را “شریک” می خواند.

جورج کلید پیروزی کلیپرز در قرعه کشی لئونارد در سال گذشته بود. وی همچنین می تواند کلید بازداشت وی در سال آینده باشد.

جورج به همان اندازه که بخاطر اظهارات تأسف بار مورد تمسخر قرار می گیرد ، هنگام قرار گرفتن در جای خود حرف های درست را برای گفتن می داند.

وی در طی یک کنفرانس ویدئویی از وی پرسید که به کلیپرز به دلیل سرمایه گذاری در آن بدهکار است ، وی پاسخ داد: “من به آنها یک قهرمانی مدیونم.”

و اگرچه او گفت که “اسلحه کاوهی” نمی گذارد ، اما جورج بعداً اعتراف کرد که وی مسئول قصار ماندن لئونارد است.

جورج گفت: “این مسئولیت من است که احساس او را همانگونه که هنگام پیوستن به گسترش خود احساس کردم ، احساس کنم.” “من می دانستم که می خواهم کجا باشم. من می دانستم که می خواهم با چه کسی بازی کنم. این مسئولیت ورود به فصل است.

“دوباره ، این تصمیم کاوهی است.” من پیرمردی هستم اگر او تصمیم بگیرد به جای دیگری برود ، این تصمیمی است که من برای او خوشحال خواهم شد. اما امید و مسئولیت من ، آنچه دوست دارم ، این است که تا پایان قراردادم یا تا پایان قراردادش با او بازی کنم. من حدس می زنم وقتی روی زمان او می آید باید روی آن کار کنم. “

در اوایل روز ، Showtime یک قسمت از پادکست “همه دود” را منتشر کرد که در آن جورج ظاهر شد.

در پادکست ، جورج گفت لئونارد سال گذشته به او اطلاع داد که امکان تجارت تندر کلیپرز وجود دارد. لنارد بازیکن آزاد بود و به کلیپرز گفته بود که در صورت دستیابی به جورج با آنها قرارداد خواهد بست.

در یک لحظه ، جورج گفت: “من و لئونارد ساعت بودیم ، ساعت بودیم ، مانند” یو ، آنها در این طرف چه می گویند؟ ” آنها از طرف من می گویند بنابراین ما فقط با آنچه اتفاق می افتاد انگشتان پا بودیم. همه از طرف من ، از طرف او ، با هم کار می کنند تا جایی که در پایان ، مرد ، ما موفق به انجام آن شدیم. “

با همکاری این دو بازیکن ، مطمئناً تصادفی نیست که لئونارد قرارداد خود را به روشی که در آن قرارداد تنظیم کرده است ، بدون اینکه در مورد آینده طولانی مدتش تصمیم بگیرد تا زمانی که به او نشان دهند چگونه با جورج رفتار کند.

حال س Theال این است که آیا لئونارد هنوز هم جورج را همانطور که یک سال پیش احساس می کرد ، احساس می کند؟ یا اگر این کار را نکرد ، آیا جورج می توانست احساساتی دوباره در او ایجاد کند.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر