هرناندز: UCLA با هدف شکست در شماره 11 در اورگان بازی می کندبیا و بگویید به این دلیل است که انتظارات از دو فصل قبل زیر نظر Chip Kelly کاهش یافته است.

USC را به دلیل عدم انجام مسئولیت خود به عنوان یک پرچمدار محلی سرزنش کنید.

انتقادات درست است. آنها همچنین اتفاقات روز شنبه را تغییر نمی دهند.

UCLA دوباره شکست خورد ، این بار به اورگان با نتیجه 38-35.

اما آن شکست مانند 18 سالگی احساس نشد.

بیش از چهار چرخش آنها ، بیش از بازی فاجعه بار فینال در نیمه اول ، نکته جالب توجه در بازی چگونگی عبور Bruins بود.

و توپ هجوم آورد.

و مسدود شده است.

و محافظت شده

آنها می دانستند که چه کاری می خواهند انجام دهند و استعداد انجام آن را دارند.

پس از دو فصل که کاملاً گم شده به نظر می رسید ، Bruins هدفمند بازی کرد و بنابراین وقتی آخرین رانندگی خود را با 1 دقیقه و 24 ثانیه از بازی آغاز کردند ، تیم رده یازدهم کشور را ناراحت کردند.

این تصادفی نبود این نمایشی از عمق و فرهنگ آنها بود ، زیرا 9 نفر از شرکت کنندگان منظم UCLA از آزمایشات مثبت COVID-19 و ردیابی تماس مربوطه حذف شدند ، از جمله مدافع اصلی دوریان تامپسون-رابینسون.

كلی نیمه شوخی و نیمه جدی گفت: “ما فقط باید سرمربی را وادار كنیم كه در پایان نیمه اول گفتگوهای بد را متوقف كند.”

اشاره به فاجعه ای بود که در آخرین بازی قبل از نیمه بازی رخ داد.

در حالی که بروین ها 21 بر 17 پیش افتادند و توپ را روی خط 44 حیاط خود قرار دادند ، کلی خط حمله خطاب به چیس گریفین را خطاب کرد تا در ثانیه های آخر هیل مری را پرتاب کند.

گریفین ، دانشجوی تازه وارد با پیراهن قرمز که اولین شروع خود را در دانشکده آغاز کرد ، هنگام پرتاب توپ ، با یک دفاع دفاعی با براندون دورلوس شکست. امنیت جوردن هاپل پاس دور ریخته شده را رهگیری کرده و آن را برای لمس کردن برگرداند.

اردک ها با برتری 24-21 وارد وقت استراحت شدند. UCLA تا پایان بازی عقب است.

گردش مالی توسط Bruins یکی از چهار مورد بود که هر کدام اردک ها را به یک وضعیت حساس تبدیل کردند.

طی دو سال فقط هفت بازی را ببرید و چشم انداز تغییر می کند. در کنفرانس های ویدئویی پس از بازی ، کلی و بازیکنانش بیشتر از اینکه از کار اشتباهی ناراحت باشند ، نسبت به آنچه درست انجام داده اند هیجان زده می شوند.

به ویژه عملکرد دیمیتریک فلتون جونیور ، دونده ارشد ، که 34 بار توپ را برای 167 یارد و دو تاچ داون حمل کرد ، قابل توجه بود.

فلتون گفت: “خط O من ، آنها امروز الاغهای خود را بازی دادند و من به آنها بسیار افتخار می کردم.” “آنها برنده شدن در پنج گارد را برای من آسان کردند ، بنابراین من واقعاً به آنها افتخار می کنم.”

به عنوان یک تیم ، Bruins 267 یارد را در زمین ترکیب کرد. دفاع آنها اردک ها را به 88 یارد محدود کرد.

بازیهای کلیدی باخت 38-35 UCLA به شماره 11 در اورگان در روز شنبه.

کلی گفت: “این بخشی است که صدمه می زند.” “من فکر می کنم ما در بازی سریع تولید آنها را سه برابر کردیم. اگر به من بگویید که ما عجله آنها را سه برابر خواهیم کرد و از دست خواهیم داد ، متعجب خواهم شد. “

در حالی که تهاجم UCLA به دفاع باعث می شود آنها در معرض پرتاب تایلر شوگ ، بازیکن خط حمله اردک قرار بگیرند ، این روش به Bruins یک هویت می بخشد که به چهار کیسه و 10 جنگ برای باخت تبدیل می شود.

Wasp Odigizuwa و Carl Jones هر کدام 1½ کیسه داشتند.

كلی گفت: “بخشی از برنامه ما این بود كه اجازه دهیم این بچه ها و اوزی ها در سراسر جهان گوش خود را ببندند و به آنها اجازه دهیم بازی كنند و واقعاً از ورزشكاری خود استفاده كنند.”

شاید مهمترین نشانگر پیشرفت تیم نحوه بازی گریفین باشد. گریفین به ویژه در نیمه اول موثر بود و از 13 پاس گل برای 112 یارد 10 گل زد. او بازی را با 195 یارد به پایان رساند.

کلی گفت: “چیس” یک دانشجوی واقعی بازی است و همیشه آماده بوده است. ما واقعاً مجبور نبودیم با Chase تغییر زیادی پیدا کنیم.

بنابراین Bruins چند بازیکن دارد. آنها ایده هایی از آنچه می خواهند انجام دهند دارند.

حالا آنها فقط باید در بعضی از بازی ها برنده شوند تا قرارداد 23.3 میلیون دلاری کلی و جشن های باشکوه تیم را توجیه کنند.

کلی گفت: “ما نزدیک هستیم.” “اگر آنها با این تلاش و این نوع تفكر به بازی خود ادامه دهند ، واقعاً گروه خوبی برای حضور در آنجا هستند. خاص هستند. “

کلی اظهارات مشابهی را در گذشته گفته است. اما صدایش یکسان نبود.

چون تیم ظاهری یکسان نداشت.
منبع: paper-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>