همسر اروین گلدبلوم بر اثر یک توپ ناپاک مرد. او می خواهد MLB اقدام کند

[ad_1]

اروین گلدبلوم هنوز در حال تماشای داجرز از تلویزیون است و ریشه در این تیم دارد ، که شش دهه صادقانه دنبال می کند اما از آن شب سرنوشت ساز تابستانی 2018 پا به ورزشگاه داجر نگذاشته و قصد بازگشت ندارد.

گلدبلوم ، 87 ساله ، گفت: “خاطرات زیادی وجود دارد.” “من دیگر فقط نمی توانم به آنجا بروم.”

گلدبلوم و همسر 79 ساله اش لیندا در سطح استادیوم نشسته بودند ، درست در کنار اولین پایه صفحه خانگی ، هنگامی که لیندا در بالای نهمین حمله یک بازی بین داجرز و سن دیگو پدرس در 25 آگوست 2018 به سر او ضربه زد. г.

لیندا گلدبلوم ، یکی از طرفداران قدیمی داجرز ، چهار روز بعد در اثر “خونریزی حاد داخل جمجمه به دلیل سابقه ضربه صریح” درگذشت و اولین هواداری شد که پس از ضربه توپ دروغین در یک بازی لیگ برتر 14 ساله ، جان خود را از دست داد. پیر آلن فیش در ورزشگاه داجر در 16 مه 1970 کشته شد.

گلدبلوم ، داجرز که حدود 20 سال دارنده بلیط جزئی بوده است ، گفت: “برای من ، این یک تجربه آسیب زای توپ بود که من از چهار سالگی انجام داده ام و مورد بعدی که می دانم این است که همسرم در مرکز پزشکی USC تحت عمل جراحی است.” سال ها.

“من از زمان انتقال به آمبولانس هرگز نتوانسته ام با او صحبت کنم زیرا او بلافاصله به جراحی رفت و درگذشت. [four] روز بعد از خونریزی در مغز دلم برای همسر 59 ساله ام بسیار از سه فرزند بزرگ و هفت نوه اش تنگ شده است.

اروین گلدبلوم ، که در سال 2019 از خانه قدیمی خود در وست هیلز در کاماریلو نقل مکان کرد ، روز چهارشنبه در یک کنفرانس ویدیویی به عنوان بخشی از یک فشار فشار بیس بال برای گسترش شبکه های ایمنی در استادیوم های لیگ بزرگ ، این تجربه دردناک را به خاطر آورد. لیگ و آموزش بهار در سراسر کشور برای فصل 2021.

این تلاش توسط جردن اسكوپ ، یك كارگزار 57 ساله ساكن بروكلین و یك طرفدار بیس بال مادام العمر انجام می شود كه در حال نوشتن كتابی درباره مضرات جریان های سخت است و دادخواست اینترنتی را راه اندازی كرده و از طرفداران خواسته است تا نگرانی خود را در مورد بیس بال لیگ برتر بیان كنند. .

گلدبلوم گفت: “هدف خانواده من این است که هرگز دیگر برای کسی اتفاق نیفتد.” “هیچ کس فکر نمی کند این اتفاق برای آنها بیفتد و شما به راحتی می توانید از بسیاری از توپ های ناپاک فرار کنید. اما این یکی نبود. من درست کنار او نشسته بودم و به سر او ضربه خورد. “

گلدبلوم گفت خانواده وی و داجرز از طریق میانجیگری در یک پرونده مرگ غیرقانونی به توافق رسیدند و مفاد توافق نامه مالی محرمانه است.

Rob Manfred ، کمیساریای MLB ، باشگاه ها را تشویق کرد تا قبل از فصل 2016 و حداقل تا انتهای دو مسابقه ، شبکه های ایمنی را در انتهای دو مسابقه گسترش دهند اما شبکه استادیوم داجر آنقدر بالا نبود که از لیندا گلدبلوم در برابر آسیب محافظت کند. .

مانفرد زمستان گذشته اعلام کرد که هر 30 تیم برای شروع فصل 2020 به زمین بازی ادامه می دهند ، هفت باشگاه آنها را به تیرک خطا و 15 باشگاه به آرنج در زمین گسترش می دهد “جایی که سکوها از زمین بازی شروع به کج شدن می کنند. “

اما با ابتلای همه گیر به تیم ها برای بازی در استادیوم های خالی ، فوریت کمتری برای رعایت این دستورالعمل وجود داشت

پس از برخورد دو هوادار جوان در استادیوم داجر 2019 ، تیمی که در ماه آگوست ارتفاع تور پشت صفحه میزبان را از 26 فوت به 33 فوت افزایش داد و 124 فوت پایین تر از خط پایه را افزایش داد ، تقریباً به خطا منجر شد.

فرشتگان قبل از فصل 2020 ، 35 فوت در هر طرف شبکه ایمنی خود اضافه کردند و به بخشهایی رسیدند که تقریباً در نیمه راه بین زمین داخلی و خطاهای پایین هر خط از ورزشگاه آنجل قرار داشت.

طبق گفته های Deadspin ، 15 هوادار به دلیل توپ های ناخوشایند در فصل عادی سال 2019 به شدت آسیب دیدند. مطالعه Scope حداقل 39 کودک را نشان داد که از سال های 2008-2019 در مسابقات لیگ برتر و لیگ های کوچک توسط توپ های ناخوشایند به شدت آسیب دیده بودند. بیشتر بچه ها از ناحیه سر مورد اصابت قرار گرفتند.

وقتی اسکوپ در فوریه و مارس گذشته خزانه بهار هر 30 باشگاه را فراخوانی کرد ، او گفت 16 تیم از 30 تیم – چندین تیم مشترک استادیوم های لیگ کاکتوس و لیگ گریپ فروت – شبکه های ایمنی برای گسترش بعد از کلنگ زنی ها ندارند.

اسكوپ گفت: “این س ofال نیست كه آیا شخصی آسیب جدی خواهد دید یا خیر ، اما چه زمانی”. “من معتقدم که MLB برای مراقبت از همه اعضای لیگ کوچک یک امر اخلاقی است. چرا یک جامعه بیس بال با مناطق فلج کننده وجود ندارد که در آن دیگر کسی دوباره آسیب جدی نبیند؟ من فکر می کنم ما می توانیم آن را انجام دهیم. “

اسکوپ دو هفته پیش نامه ای به مانفرد و 30 مالک تیم فرستاد و از MLB خواست که “یک شبکه گسترده و گسترده” را در تمام امکانات آموزشی لیگ برتر ، لیگ برتر و بهار تحمیل کند. MLB دریافت نامه را تأیید کرد اما به طور رسمی پاسخ نداد.

مانفرد در جریان بازی های زمستانی 2019 گفت: “البته امیدوارم که” ایمنی هواداران ما در زمین هم برای بیس بال لیگ برتر و هم برای باشگاه های جداگانه از اهمیت بالاتری برخوردار است.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme