وان جفرسون از رامس قصد دارد توجه پدرش را در برابر جت ها جلب کنداحتمالاً صحنه خیلی احساسی نخواهد بود.

وقتی وان جفرسون تازه کار رامز روز یکشنبه برای تأمل در ورزشگاه سوفی می دود ، مشتاقانه منتظر تبریک پدرش ، شان جفرسون ، مربی جانشین جت است.

این اولین باری است که جفرسون و پدرش ، که 13 فصل در NFL بازی کردند و پسر خود را برای یک حرفه ای آماده کردند ، در کشورهای مقابل خواهند بود.

این همچنین اولین بار است که آنها مدتی یکدیگر را می بینند ، زیرا هر دو در حال آماده سازی برای فصل های خود هستند.

جفرسون این هفته در یک کنفرانس ویدیویی با خبرنگاران درباره آرزوهایش برای بازی در NFL گفت: “این یک هدف از کودکی بود و او آن را می دانست و از رویای من حمایت می کرد.” “زمان خوبی خواهد بود زیرا مدتهاست که من پاپ آپ های خود را نمی بینم.

“اما غیر از این ، این فقط یک بازی دیگر است ، مرد. این فقط تجارت است. از آنجا بیرون بروید و در حد توانایی خود بازی کنید و بازی را ببرید. “

جفرسون ، 24 ساله، در میان چندین تازه وارد رمس است که بازی های کلیدی را برای تیمی انجام داده است که 9-4 است و می تواند با پیروزی 0-13 جت ها در پلی آف جایگاه خود را بدست آورد.

در حالی که کوپر کوپ ، رابرت وودز و جاش رینولدز بیشترین هدف گیرنده ها بودند ، جفرسون 6 فوت 1200 پوندی نیز در این امر سهیم بود. او 21 بار هدف حمله قرار گرفته و 15 جلب برای 170 یارد و یک تاچ داون دارد.

جارد گاف ، بازیکن خط حمله گفت: “او مدام رشد می کند ، و همچنان بهتر می شود.” وی گفت: “او تمام توانایی های جهان را دارد و منفجر شدن او تنها به زمان نیاز دارد.”

حتما بخوانید:
لمسه کاری چیست و انواع آن کدام است؟

مربی شان مک وی گفت: “این مرد یک ستاره واقعی برای ما خواهد بود. فکر می کنم آینده ای بسیار درخشان وجود دارد. “

جفرسون قبل از انتخاب رمس در دور دوم انتخاب 57 ام ، در تنسی بزرگ شد و در می سی سی پی و فلوریدا بازی می کرد. به دلیل مربیگری با تیم های تنسی تایتان ، میامی دلفین ها و جت ها ، پدرش موفق شد فقط در چند بازی شرکت کند.

جفرسون گفت هنوز بازخورد ارزشمندی وجود دارد.

جفرسون درباره پدرش گفت: “او همیشه مراقب من بود و چیزها ، اشتباهات و مواردی از این دست را اصلاح می کرد ، بنابراین همیشه آنجا بود.”

جفرسون گفت که او و پدرش – که 470 پاس در NFL گرفته است ، 29 مورد برای لمس کردن – ویژگی های مشابهی دارند.

جفرسون گفت: “اجرای مسیر ، رقابت پذیری است.” “پدر من سخت کوش است و هر آنچه را می دانم به من آموخت.”

با توجه به پروتکل های COVID-19 ، که برنامه های خارج از فصل مجازی را تحمیل می کند ، جفرسون در فعالیت های یک تیم سازمان یافته مزیت سازگاری در محل با جرم برج حمل را نداشت. بازی های پیش فصل لغو شده اند.

اما جفرسون در طول اردوی تمرینی تأثیر مثبتی ایجاد کرد و برای نشان دادن استعداد خود مدت زیادی صبر نکرد. در پیروزی فصل آغازین برابر کابوی های دالاس ، جفرسون با 31 یارد در جایگاه سوم قرار گرفت. در بازی بعدی برابر عقاب های فیلادلفیا ، او چهار پاس گل داد.

حتما بخوانید:
این طرح نابغه لباس بچگانه را نگاهی به

در 23 نوامبر ، در یک بازی دوشنبه شب فوتبال در برابر Tampa Bay Bookachers ، جفرسون اولین موفقیت خود را در NFL انجام داد.

هدف جفرسون برای باخت به سانفرانسیسکو 49ers نبود ، اما در پیروزی مقابل کاردینالز آریزونا چهار نتیجه داشت. هدف او پیروزی 24-3 مقابل نیوانگلند در 10 دسامبر نبود ، اما انتظار می رود موقعیت هایی برابر جت ها بدست آورد.

با توجه به اینکه رینولدز پس از اتمام فصل آخر قرارداد تازه کار خود به عنوان بازیکن آزاد تبدیل می شود ، جفرسون قرار است در سال 2021 با همکاری کوپ و وودز ، هر دو با تمدید قرارداد های پرسود ، به نقش بسیار بزرگتری دست یابد.

اما جفرسون تمرکز خود را برای آماده سازی برای فینال این فصل و پلی آف گذاشته است.

وی گفت: “بسیاری از کارها وجود دارد که می توانم بهتر انجام دهم ، بسیاری از کارهایی که می توانم بهبود دهم.” “همانطور که پدرم همیشه می گوید ،” آماده باش تا مجبور نشی آماده شوی. ” “

و غیره.

مک وی گفت: مهاجم بابی ایوانز و مدافع نیک اسکات در لیست ذخیره / COVID-19 قرار گرفته اند و در برابر جت ها بازی نخواهند کرد. برایان آلن فرمانده تهاجمی و اوبو اوکورونکوو و جاستین هولینز که روز پنجشنبه تمرین نکردند ، جمعه به عنوان احتیاط از تیم دور نگه داشته شدند ، اما انتظار می رود در صورت ادامه آزمایش منفی برای روز یکشنبه در دسترس باشند. رمس روز جمعه جلسات مجازی برگزار می کرد و چادر فضای باز را که معمولاً به عنوان مکان ملاقات استفاده می شود ، به چادری تبدیل کرد که بتواند رختکن و نیازهای کلاس را در خود جای دهد.
منبع: paper-news.ir