[ad_1]

برای بیشتر ما ، سال 2020 سالی پر از شگفتی ناخواسته بود. واکر زیمرمن ، مدافع تیم ملی هیچ تفاوتی نداشت. و برای او ، که زود شروع کرد ، LAFC کمی قبل از شروع فصل MLS در فوریه ، او را با یک تیم گسترش در نشویل داد و ستد کرد.

زیمرمن گفت: “تجارت مطمئناً غیرمنتظره بود.” “من تقریباً تنها کاری را که می دانستم چگونه انجام دهم انجام دادم ، سرم را پایین نگه داشتم ، به کار خود ادامه دادم ، و تمرکزم را روی چیزهایی داشتم که می توانم کنترل کنم.”

در ابتدا بسیار کوچک بود: نشویل در دو بازی اول خود شکست خورد ، مجبور شد از مسابقات MLS Is Back خارج شود ، زمانی که 9 هم تیمی برای COVID-19 مثبت بودند و اولین پیروزی خود را تا 12 آگوست کسب نکردند.

اما بعد اوضاع برعکس شد. نشویل از 17 بازی اخیر فصل منظم خود تنها سه شکست را تجربه کرده است ، در مرحله پلی آف کارت وحشی خود پیروز شده و به نیمه نهایی کنفرانس راه یافته است و به عنوان اولین تیم گسترش دهنده در بیش از دو دهه به این تیم تبدیل شده است.

زیمرمن دلیل بزرگی بود که با تثبیت خط دفاعی کمتر از یک گل در هر بازی ، بهترین امتیاز تیم برای اولین سال در تاریخ MLS. این بهترین دوره از هشت دوره حضور وی در MLS بود ، فصلی که باعث شد وی جایزه مدافع سال را از آن خود کند و یادآوری در تیم ملی که چهارشنبه در السالوادور در فورت بازی خواهد کرد. لادردیل ، فلوریدا ، در آخرین بازی سال خود است.

و هیچ یک از اینها بدون تجارت اتفاق نمی افتاد.

وی گفت: “من احساس نمی کنم انقلابی در بازی خود پیدا کردم و آن را به سطح دیگری ارتقا دادم.” “حضور در تیم های خاص ویژگی های متفاوتی به شما می دهد.”

مانند برخی از هم تیمی ها ، زیمرمن بیشتر بازی را در کنار دیو رومنی ، كه اغلب در طول 5 فصل حضورش در كهكشان از او تقدیر نمی كردند ، پیروز شد ، اما در اولین فصل حضور در نشویل ، جایی كه او تنها كسی بود كه هر دقیقه در سال 2020 بازی می كرد ، به یكی از عناصر حیاتی تبدیل شد.

ایروین ، اهل اروین و از اقوام دور سناتور میت رامنی ، سناتور یوتا ، گفت: “واکر یک شریک عالی در مرکز بود.” “ما هر دو در توپ مهارت داریم ، به طور مداوم با هم ارتباط برقرار می کنیم و در دفاع نیروهای ما به خوبی مکمل یکدیگر هستند.”

چگونه مدافعان 27 ساله در تلخی از دنیا رفتند ترافیک تیم های نمادین رقابتی در جنوب کالیفرنیا با بهترین هم تیمی ها با امتیازات پیشرفته در تنسی بخشی از همزمانی و بخشی از طراحی مدیر کل نشویل مایک جیکوبز و مربی گری اسمیت است که قصد دارند تیم خود را در قالب دفاع بسازند.

Zimmerman آخرین قطعه پازلی بود که در اواسط ماه فوریه برای بازی پشت هانیبال گدوی هافبک خریداری شده توسط سان خوزه و جو ویلیس دروازه بان سابق هوستون بازی کرد.

این تجارت 13 ماه پس از آن انجام شد كه LAFC با زیمرمن برای تمدید قرارداد چهار ساله امضا كرد كه حقوق وی را دو برابر كرد و به 600000 دلار رساند. و او به تیم در فصل 2019 پاداش داد ، که در آن LAFC 37 گل در لیگ دریافت کرد ، و بهترین رکورد فصل منظم در تاریخ MLS را ثبت کرد.

اما این تیم زمستان امسال جلب پول کرده بود ، بنابراین وقتی نشویل یک مکان بین المللی در لیست و 1.25 میلیون دلار برای تخصیص پول به زیمرمن پیشنهاد کرد ، مبلغی رکورددار برای یک مدافع ، این معامله خیلی خوب بود که منصرف شود.

این یک LAFC بود که در طول یک فصل پشیمان شد و باعث شد تعداد گلهای بیشتری – 1.77 در هر بازی – بیش از همه تیم های پلی آف به جز دو تیم دیگر داشته باشد. با این حال ، در نشویل ، معلوم شد که بیشتر از مجموع قطعات آن است.

گرگ برهالتر ، مربی تیم ملی که در این فصل دو بار زیمرمن را فراخواند ، گفت: “واکر یک هم تیمی عالی است ، این اولین و مهمترین است.” “[He] او واقعاً بهترین ها را در هم تیمی های خود به نمایش می گذارد. این یک کیفیت واقعا مهم است. “

او همچنین یک بازیکن کاملاً فیزیکی است که در دوضرب مهارت دارد ، می تواند در نقاط تنگ توپ را بدست آورد و در هوا استثنایی است ، با سه گل خود در این فصل فقط دو مدافع دیگر MLS عقب است. زیمرمن با تیم ملی در حال نبرد نزدیک برای دفاع میانی راست با جان بروکس از ولفبورگ است که به نظر می رسد کرسی سمت چپ را به دست آورده است ، اما برای بازی در السالوادور دعوت نشده است.

برهالتر گفت: “صندلی مرکزی در عقب کاملاً باز است.” “ما دو پسر بسیار باتجربه از واکر و آرون داریم [Long]. برای ما ، او واقعاً می خواهد ببیند چه کسی از این فرصت استفاده می کند. “

اگر برهالتر بازیکنانی می خواهد که از این فرصت استفاده کنند ، خوب است که رامنی را در نظر بگیریم ، یک بار بازیکن گلف که به طور خلاصه قبل از دعوت شدن به تیم ملی زیر 23 سال در سال 2015 ، همان سالی که امضا کرد ، تغییر ورزش داد. با کهکشان.

او فقط یک بار برای U23 ظاهر شد و خیلی بهتر از این با باشگاهش کار نکرد. همانطور که کهکشانی ها در چندین فصل پنج مربی را پشت سر می گذاشتند ، رامنی هرگز خانه ای پیدا نکرد و هر چهار موقعیت را در خط دفاع به هم زد. و هنگامی که زمان بازی او تحت نظر Guillermo Barroso Shellot در سال 2019 به طرز چشمگیری کاهش یافت ، چندین تیم MLS از مدیر کل دنیس te Chloese پرسیدند که در عوض رامنی چه می خواهد

ظاهراً جواب 275000 دلار برای کل توزیع بود ، زیرا این مورد توسط Te Kloese پذیرفته شد و کمتر از دو هفته پس از پایان فصل کهکشان معاملات با نشویل پایان یافت. در تنسی ، رامنی برای اولین بار در زندگی حرفه ای خود یک موقعیت شروع و یک موقعیت خوب ، مدافع میانی چپ بدست آورد و او با یک فصل موفقیت آمیز پاسخ داد.

رامنی که هفته گذشته قرارداد تمدید قرارداد را امضا کرد که باعث می شود او و زیمرمن حداقل تا سال 2023 در خط دفاع نشویل باقی بمانند ، گفت: “من می دانستم که می توانم این کار را انجام دهم.” من از Front Office و کادر مربیگری نشویل رأی اعتماد گرفتم و مطمئنم که آنها نیز خوشحال هستند. “

گسترش و امنیت حاصل از آن باعث شد که رامنی شروع به بستن یک خانه جدید در نشویل کند ، مکانی که او با خوشحالی او را به عنوان خانه صدا می کند. آنچه او واقعاً دوست دارد این است که موفقیت امسال را به فرصتی برای بازی در کنار زیمرمن با تیم ملی تبدیل کند.

برهالتر ماه آینده گروه دیگری را به اردو فرا می خواند و رامنی انگشتان دست خود را به حالت عادی نگه داشته است.

وی گفت: “تیم ملی هدف 100٪ من است.” “اگر اینگونه نباشد ، من نمی دانم با انجام فوتبال حرفه ای چه می كنید.”[ad_2]

منبع: paper-news.ir