[ad_1]

پس از اینکه مرکز گذشته Montrezl Harrell در ماه گذشته در آژانس رایگان با لیکرز موافقت کرد ، گارد محافظ کلیپرز ، پاتریک بورلی ، متوجه شد که ناگهان به یک همبازی سابق هارل تبدیل شده است ، برای ثبت واکنش خود به اینترنت رفت. وی کلمه ای را با توئیتر – “چه” – بین شکلک های صورت با کف دست و صورت برافروخته قرار داد ، عبارتی ناامید کننده.

از زمان پیوستن این مرکز 6 فوت 7 در سال 2015 به هیوستون راکتس ، نیروهای گارد آتش نشانی نه تنها با هارل هم تیمی شده اند بلکه آنها دوست نیز هستند. آیا او واقعاً از این خبر متعجب شده بود؟

بورلی روز یکشنبه با خنده گفت: “بله.”

قرار نبود هیچ کلیپر بیش از نگهبان ذخیره لو ویلیامز عواقب تصمیم هارل را احساس کند. در طول فصل منظم سال گذشته ، این زوج 1338 دقیقه با هم ثبت کردند. هیچ یک از دو نفره کلیپرز 1000 نفر را تحت الشعاع قرار نداده است. از 2587 پاس پرتاب شده توسط ویلیامز ، 26٪ به هارل تعلق گرفت. به همین ترتیب ، 34 درصد از کل پاس های دریافتی هارل از ویلیامز بوده است.

در طی معرفی خود به لیکرز ، هارل اشاره کرد که کلیپرز در تلاش برای جذب او نیستند و گفت که هم تیمی های سابق وی ، از جمله بورلی و ویلیامز ، متوجه شدند زیرا آنها کسانی بودند که در مورد تجارت وحشیانه بسکتبال به او آموختند. . ویلیامز اگر تعجب کرد روز دوشنبه نگفت.

وی گفت: تجارت تجارت است. “ترز برای خودش تصمیم گرفت ، بنابراین در این جنبه همه چیز اتفاق می افتد و شما جلو می روید.”

ویلیامز با ورود به شانزدهمین دوره خود ، تفکرات تجاری خود را دارد که باید در نظر بگیرد. این نگهبان 34 ساله با 6 فوت 1 برای یک سال با قراردادی که 8 میلیون دلار به وی پرداخت می کند ، باقی می ماند.

ویلیامز گفت: “خوشبختم بعد از این فصل در موقعیتی هستم که می توانم سرنوشت خود را کنترل کنم ، خواه این روند رو به جلو باشد یا نه.” “من از این سال هیجان زده هستم و برای قهرمانی رقابت می کنم و وقتی به این پل رسیدم ، با آن کنار خواهم آمد.”

نام ویلیامز نیز شایعه شد ، رهبران لیگ به لس آنجلس تایمز گفتند که نتیجه بی سابقه نیمکت وی توسط تیم های پلی آف قابل قدردانی است تا زمانی که آنها می توانند خط دفاع دفاعی او را دور بزنند.

وی همچنین تنها چند ماه پس از ترک بالون لیگ برای شرکت در مراسم تشییع جنازه آتلانتا قبل از اینکه در شبکه های اجتماعی از یک کلوپ استریپ بازدید شود ، برکنار شد. ویلیامز پس از آزادی از یک قرنطینه طولانی پس از بازگشت به NBA مجدداً در اورلاندو ، فلوریدا ، غم و اندوه خود را ارائه داد ، اما تیم از این توجه خجالت کشید.

لارنس فرانک ، رئیس تیم گفت ، اولویت اصلی خارج از فصل برای کلیپرز بهبود چرخش آنها در مرحله پلی آف است و این سوال همچنان باقی است که کلیپرز چگونه برنده ششم سه بار را می بیند ، که در دو دور بازی در تابستان گذشته پس از درگیری های خود در هر دو انتهای زمین قرار می گیرد. .

ویلیامز وقتی از او در مورد خارج از فصلش س askedال کرد ، گفت: “من تازه از بسکتبال پیاده شدم و به خانواده ام تمرکز کردم و از زمانی که با آنها می گذراندم لذت بردم.” “من واقعاً سر و صدا زیادی نشنیدم. کار من این است که وارد تیمی شوم که در آن بازی می کنم و حرفه ای باشم. علاوه بر این ، من نمی توانم از پس چیزهایی برآیم که نمی توانم کنترلشان کنم. “

بدون هارل ، که کلیپرز سه بار بین جمعه قبل از فصل پیش از آغاز فصل و افتتاحیه فصل 22 نوامبر به مصاف هم می رود ، ویلیامز باید نان و کره تهاجمی خود را تطبیق دهد.

سرژ ایباکا ، نماینده آزاد که به جای Harel امضا شده است ، خط و خطی نیست که Harel از چیدن رول ها پایین آمده است. طبق گفته های Synergy Sports ، از 22 مهاجم یا مرکزی که حداقل 150 مالکیت را به عنوان غلتک بازی می کنند ، 1.2 امتیاز دارایی Harel در رده بندی پنجم است. میانگین 1.06 ایباکا در مکان شانزدهم است.

اما جایی که Harel لبه را تقریبا به طور انحصاری خرد کرد ، احتمالاً پس از تنظیم صفحه نمایش برای شات میان برد یا سه نفری ، ایباکا به همان اندازه باز می شود. در فصل گذشته ، بیش از 61٪ از شوت های هارل از کنار دروازه ساخته شده است ، در حالی که برای Ibaka کمتر از 24٪ است.

ایباکا پس از پرتاب خود به وانت رول ، فصل گذشته یک پاس دریافت کرد و بدون دریبل 89 بار شوت کرد ، 44٪ شوت زد – تقریباً میانگین امتیاز توپ در لیگ 1.0. او با 128 مالکیت به دور حلقه چرخید و همچنین به طور متوسط ​​حدود 1.0 امتیاز مالکیت داشت. به طور کلی ، وی 41 درصد از سه امتیاز خود را کسب کرد.

اندازه 7 فوت ایباکا همچنین یک بازدارنده محافظتی موثرتر در نزدیکی لبه است ، حضوری که کلیپرز به آن اعتماد می کند تا دندان های خود را به واحد دوم اضافه کند که در فصل گذشته امتیازات خود را از دست داد.

مربی تایرون لو گفت: “با دیدن ترز که سال گذشته به عنوان دستیار مربی در اینجا بازی می کرد ، فکر کردم این امر خارق العاده ای است.” “فقط دوچرخه او ، نحوه بازی توهین آمیز ، حمله به لیوان ، رسیدن به رنگ ، رسیدن به سبد ، برای ما عالی بود.

“من فکر می کنم شما نوع دیگری از بازیکن را به سرژ اضافه می کنید ، که دارای 5 بخش است ، بیشتر یک بازیکن پاپ است ، اما او همچنین می تواند از لبه محافظت کند ، از سبد محافظت کند. این همان کاری است که او از روز اول زندگی حرفه ای خود به خوبی انجام داده است. بنابراین در مورد آن هیجان زده “[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر