وضعیت بازیکنان UCLA که از پروتکل های COVID برداشته شده مشخص نیست

[ad_1]

سال 2020 است ، بنابراین باید در هر بازی فوتبال کالج شرکت کنید.

تعداد دستهای UCLA به طور غیرمعمولی زیاد بود که روز شنبه بالا نمی رفت.

Bruins به دلیل مشکلات COVID-19 در از دست دادن 38-35 به شماره 11 در Oregon ، از جمله یک بازیکن خط حمله ، 9 بازیکن را از دست داد. دوریان تامپسون-رابینسون و دو پیش غذا دیگر. آنها پس از گزارش دو تست مثبت UCLA در بین بازیکنان ، مربیان یا کارمندان ظاهر شدند و به دلیل ردیابی تماس مجبور به قرنطینه بازیکنان دیگر شدند.

تامپسون-رابینسون قبل از بازی در ورزشگاه اتزن در توییتر نوشت: “من به دلایلی که از عهده من خارج نیست امروز نمی توانم مقابل اورگان بازی کنم.” “ناامید ، من نمی توانم به تیم کمک کنم ، اما آنها هنوز عالی خواهند بود! #GoBruins. ”

سایر بازیکنان غایب شامل ایمنی اولیه هستند دریاچه کوئنتین و راه اندازی یک گیرنده گسترده جیلین اروین علاوه بر گیرنده دلون هرت، خط خط پارچه مدرانو و پشت سر کسمیر آلن، کیگان جونز و مارتل ایربی.

Bruins می تواند آخر هفته آینده در دیدار با آریزونا در Rose Bowl دوباره کوتاه شود. به عنوان بخشی از پروتکل های ایمنی ، هرکسی که تصور می شود با کسی که آزمایش مثبتی دریافت کرده ارتباط نزدیک داشته است ، در قرنطینه 14 روزه قرار گرفت.

مربی UCLA تراشه کلی به این س addressال که آیا بازیکنی می تواند در برابر Wildcats بازگردد ، نپرداخت ، اما او آخر هفته گذشته تئوری های توطئه درباره تولد تامپسون-رابینسون را منتشر کرد که شامل مادر و دوست دخترش بود و وضعیت هر بازیکن را تهدید می کرد.

بازیهای کلیدی باخت 38-35 UCLA به شماره 11 در اورگان در روز شنبه.

كلی گفت: “پیگیری تماس های دوریان یا پیگیری تماس های هر كسی هیچ ارتباطی با كشورها ندارد.” “این واقعیت که مادرش برای جشن تولدش می آید ، مادرش همچنین استاد بهداشت عمومی است [at Nevada Las Vegas]بنابراین من فکر می کنم آنها درک می کنند

“اگر خانواده ای در من بوده ام که COVID را بفهمد ، این خانواده دوریان است. مادر او عالی است ، او در همه چیز کمک کرده است تا به دیگران و والدین کمک کند که بفهمند چیست. او خیلی خوب او را درک می کند و هرگز به پسرش آسیب نمی رساند. ”

تعقیب گریفین تقریباً یک اختلال طراحی کرد تا اینکه جایگزین تامپسون-رابینسون شد ، 195 یارد را پرتاب کرد و با دو بار رهگیری اقدام به لمس کرد.

کلی باید خلاقیت بیشتری داشته باشد تا با حرکت دادن گیرنده های پهن ، سه پشت در حال اجرا را که وجود ندارد جایگزین کند کایل فیلیپس و Ethan Fernea پشت تعدادی نمایشنامه. Bruins 267 یارد سریع را جمع کرد و به 88 مکان در اورگان رسید.

کلی گفت: “اگر به من بگویی ما می خواهیم عجله آنها را سه برابر کنیم و شکست بخوریم ،” من تعجب می کنم.

و غیره.

UCLA چهار معامله به اورگان انجام داد. تیم Bruins در از دست دادن های خود در کلی ، منفی -25 گردش مالی دارد و این در حالی است که 11 برد در پیروزی های خود ، 11 برابر است. … دفاع UCLA بالاترین باخت در این فصل از 10 بازی را به ثبت رساند ، بیشترین میزان پس از جمع آوری 11 بازی در فصل گذشته برابر استنفورد. Bruins چهار کیسه اضافه کرد و برای اولین بار از فصل 2016 حداقل به همین تعداد در بازی های متوالی ثبت کرده است.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes