[ad_1]

مرکز USC Onyeka Okongwu ، بهترین چشم انداز روز چهارشنبه در مسابقات NBA و ستاره سابق Chino Hills High ، قرار است با بهبودی از شکستگی انگشت چپ ، وارد NBA شود ، مردی که از آسیب دیدگی تایید شده است.

اگرچه عنوان این پروژه توسط سه نامزد برتر بالقوه در آنتونی ادواردز ، جیمز ویزمن و لاملو بال – هم تیمی سابق اوكونگو در چینو هیلز عنوان شده است – اوكونگو 6 فوت 9 پا همچنین یکی از بهترین چشم اندازهای استعدادیاب در لیگ و ماکت ها دائماً آن را به عنوان 10 مورد برتر طراحی می کنند.

ESPN گزارش داد که آسیب دیدگی اوکونگو به سه هفته وقفه نیاز دارد. فصل عادی 72 بازی NBA از 22 دسامبر آغاز می شود ، اردوهای آماده سازی حدود 1 دسامبر آغاز می شود.

فقط در 28 بازی در طول دوره شیوع کوتاه مدت ابتدایی USC ، اوکانگ وو 76 شوت را مهار کرد ، چهارمین گل در تاریخ تروجان ، و با 16.2 امتیاز و 8.6 ریباند در هر تیم ، تیم را هدایت می کند.

اوکونگو همچنین 72٪ از پرتاب های آزاد خود را انجام داد و این فرصتی برای گسترش دامنه تیراندازی خود در دوران حرفه ای NBA بود. این عملکردها می تواند آن را به اولین انتخاب قرعه کشی تولید شده توسط USC از سال 2009 تبدیل کند.

یک پیشاهنگی NBA که خواست نامش فاش نشود ، زیرا اجازه ارزیابی عمومی چشم اندازها را نداشت ، گفت او اوكونگو را به عنوان یك شروع كننده بلند مدت NBA با ثبات می داند ، اما مراقب بود او را با مركز میامی بم آدبایو 6 ساله مقایسه كند. -9 -استار.

اوکونگو هفته گذشته به خبرنگاران گفت: “مهم نیست که چه تیمی در NBA باشد ، من احساس می کنم به دلیل انعطاف پذیری در دفاع و حمله و پتانسیل هجومی ام ، در هر جایی می توانم جا بیفتم.”[ad_2]

منبع: paper-news.ir