وقت آن است که داگرها با کنلی یانسن ادامه دهند


دیگه کافیه

با لب سرویس کافی است. با بلاتکلیفی کافی است.

با این ادعا که کنلی یانسن هنوز به داگرها نزدیکتر است کافی است.

زیرا اینگونه نیست.

یانسن روی تپه نبود تا مهمترین بازیهای خود را در سری بازیهای جهانی خود ثبت كند و اگر آنها به فصل بعد برگردند ، سال آینده بر نمی گردد.

Dodgers باید جلو بروند. آنها بقیه فصل زمستان را دارند تا بفهمند چگونه.

آنها به همان سختی که احساس بی حوصلگی می کنند ، نباید فصل دیگری را با یانسن به عنوان نهمین پارچ خود شروع کنند.

حذف یک بازیکن با قد یانسن از نقش معمول او هرگز آسان نیست. غرور بازیکن شامل می شود. این سازمان باید تعادلی بین پاداش دادن به بازیکن برای سالها خدمت خود و انجام بهترین کارها برای تیم ایجاد کند.

در مورد یانسن ، احترام کاملاً موجه است. یانسن نقشی اساسی در انتقال داجرز از نقصان ورشکستگی به مدعیان طولانی مدت برای قهرمانی در سری های جهانی داشت. 312 ذخیره او بیشترین عملکرد را در تاریخ امتیازات کسب کرده است. او در سه تیم آل استار بود و لیاقت کارهای بیشتری را داشت. کار او در 11 فصل قابل تحسین است.

به جز اینکه داگرها قبلاً کارهای درست او را انجام داده اند.

مدتی است که رو به افول است. غالب ترین فصل او در سال 2017 بود ، زمانی که او به طور متوسط ​​1.32 و نسبت ناپدید شدن به راه رفتن 15.57 را ثبت کرد. این همچنین آخرین فصل حضور وی در کلاس نسبتاً بالاتر بود.

او فصل بعد یک سال وقت داشت. و فصل بعد از آن. و دوباره فصل گذشته.

ERA او در هر سه فصل گذشته بیش از 3.00 بود و در سال 2019 به بدترین حرفه خود 3.71 رسید.

شما به اندازه کافی سالهای متوالی دارید و آنها دیگر سالها پایین نمی مانند. آنها نمایشی دقیق از بازیکن می شوند.

حتما بخوانید:
این قیچی های قبلی ممکن است "بند" باشند ، اما مردم به آن گوش می دهند

غریزه اجازه دادن به یانسن برای بازگشت قابل درک بود – در ابتدا.

تغییر وظیفه داجرز ، کنلی یانسن ، در نهمین دوره بازی 4 از سری جهانی ، مقابل پرتوهای خلیج تامپا پرتاب کرد.

تغییر وظیفه داجرز ، کنلی یانسن ، در نهمین دوره بازی 4 از سری جهانی ، مقابل پرتوهای خلیج تامپا پرتاب کرد.

(تونی گوتیرز / آسوشیتدپرس)

اندرو فریدمن و دیو رابرتز هرچه از یانسن فکر می کردند ، صدای حمایت آنها مهم بود. تجربه او این حسن نیت ارائه می دهد. حساسیت او نیاز به مراقبت داشت. ترس هایی وجود داشت که اگر احساس کمبود اعتقاد را در خود احساس کند ، می تواند از نظر روانی آزمایش کند. قرارداد پنج ساله 80 میلیون دلاری وی اهمیت این امر را به ویژه مهم دانست که این اتفاق نیفتد.

آنچه که به عنوان تلاشی صادقانه برای حفظ کرامت یانسن آغاز شد ، حالتی بدبینانه تری به خود گرفت.

رابرتز اخیراً به خورخه کاستیلو ، از روزنامه تایمز گفت: “بهترین سناریو نزدیک بودن کنلی است” ، اما این به او بستگی دارد.

این پارچ است که در هر دو فصل گذشته از یک نقش نزدیکتر حذف شده است. پیروزی های قهرمان جام جهانی و لیگ قهرمانان لیگ ملی امسال توسط خولیو اوریاس مهر و موم شد. در باختی که داجرز در سال گذشته حذف شد ، رابرتز از جو كلی نامعتبر خواست كه نهمین و 10 بازه را با تساوی انجام دهد.

یانسن 33 ساله است. او وارد دوازدهمین فصل خود خواهد شد. او ناگهان شکل قدیمی خود را بازیابی نخواهد کرد.

رای اعتماد اکنون بهانه ای برای ناتوانی سازمان در بهبود راهرو به نظر می رسد. در حالی که ممکن است داجرها از یانسن به عنوان یک راه حل بالقوه برای نهمین دوره اشاره کنند ، اما آنها نباید به چیز دیگری فکر کنند.

تقابل واضح این است که داجرها فصل گذشته با همین وضعیت وارد شدند و به پیروزی در سری جهانی ادامه دادند. و این واقعاً خرید آنها را در اختیار مردم قرار می دهد که مردم نیاز به انجام هر کاری که زمستان امسال دوست دارند داشته باشند.

حتما بخوانید:
خبر مهم برای متقاضیان وام مسکن

با این حال ، غیر منطقی است اگر دوباره به همان استراحت ها اعتماد کنند.

نجات دهنده گاو نر آنها ، Urias ، به خوبی می تواند سال آینده به عنوان یک شروع کننده در خط مقدم ظاهر شود ، و در این صورت او برای کمک نخواهد بود. همچنین هیچ تضمینی وجود ندارد که سقوط اجتناب ناپذیر ، که هزینه شغل یانسن را در پی خواهد داشت ، در شرایط مطلوبی قرار گیرد ، همانطور که امسال با پیروزی برابر سن دیگو پدرس در سری NL Division انجام داد.

طفره رفتن همچنین می تواند در ایده های جدید در مورد چگونگی تکمیل بازی ها سرمایه گذاری کند.

به نظر می رسد که اوریاس یک پارچ اولیه است ، اما شاید داگرها بتوانند او را متقاعد کنند که آینده او نزدیکتر است. یا شاید روی یک گلوله آتشین Brusdar Graterol یا ویکتور گونزالس چپ دست شرط بندی کنید. یا شاید آنها دوباره بلیک تراین را امضا کردند و او را با بزرگترین بازیکن آزاد نزدیک به بازار ، هم تیمی سابق او در ورزشهای اوکلند ، لیام هندریکس ، جفت کردند. یا شاید آنها یک مورد نزدیکتر را تعریف نکنند و وظایف را از نهمین مرحله بازی به بازی با توجه به مسابقات تعریف کنند.

فقط کاری غیر از تماس با جانسن از نزدیک انجام دهید ، منتظر بمانید تا منفجر شود و سپس سعی کنید در محل چیزی را کشف کنید.

حداقل این حواس پرتی غیرضروری است. در بدترین حالت ، این یک آزمایش با یک نتیجه از پیش تعیین شده است که باعث می شود تیم نتواند گزینه های مناسبی را جستجو کند و در پایان کار کسی مثل کلی این فصل را به پایان می رساند.
منبع: paper-news.ir